دسته‌ها
اخبار

تخفیف های پلی استیشن پلاس: اشتراک بازی سونی را با هزینه کمتر دریافت کنید


این پلی استیشن 5 در نهایت پس از بیش از دو سال مشکلات زنجیره تامین، یافتن موجودی انبار آسان تر است. (در حال حاضر در دسترس است بهترین ،ید، آمازون و سونی دایرکت). و ثبت نام برای یک عضویت پلی استیشن پ، یکی از بهترین راه ها برای استفاده حدا،ری از این کنسول قدرتمند نسل بعدی است. اشتراک ها فقط از 10 دلار در ماه شروع می شوند، با هزاران جایزه از جمله دسترسی به بازی آنلاین، بازی های رایگان، تخفیف های انحصاری و موارد دیگر. این سرویس در سال گذشته توسط سونی بازنگری شد و اکنون سه سطح عضویت مختلف وجود دارد – Essential، Extra و Premium – که هر کدام ویژگی‌ها و مزایای خاص خود را دارند.

از زمان طراحی مجدد، راه های زیادی برای صرفه جویی در اشتراک وجود نداشته است، اما در زیر نحوه عملکرد سطوح مختلف و تقریباً تنها روش ثبت نام با هزینه کمتر را در حال حاضر شرح داده ایم. ما همچنان به به روز رس، این صفحه ادامه می دهیم، زیرا معاملات و تخفیف های بیشتری ظاهر می شود، بنابراین حتماً مرتباً بررسی کنید. و برای صرفه جویی بیشتر، می تو،د خلاصه ما از بهترین قیمت ها را بررسی کنید بازی های پلی استیشن، تج،ات و لوازم جانبی.

p1099227-mov-06-55-54-22-still003

این را نگاه کن: پلی استیشن پ،: انتخاب بهترین سطح

چه چیزی تغییر کرده است؟

قبل از بازسازی، پلی استیشن دو سرویس اشتراک مختلف ارائه می کرد. PlayStation Plus یک سرویس 10 دلاری در ماه مشابه بود Xbox Live Gold که به شما امکان می دهد بازی های آنلاین انجام دهید و در مسابقات چند نفره شرکت کنید. PlayStation Now یک سرویس بازی ابری ماهانه 10 دلاری بود که به بازیکنان امکان دسترسی به کتابخانه عظیمی از ،اوین ک،یک PS2، PS3 و PS4 را می داد. PS Plus جدید اساساً هر دو عضویت را در یک سرویس واحد با سطوح اشتراک چندگانه تبدیل کرده است. سه بسته عضویت مختلف موجود است که ویژگی‌ها و مزایای مختلف هر دو اشتراک قبلی را ،یب می‌کند.

PS Plus Essential

با 10 دلار در ماه، 25 دلار برای سه ماه یا 60 دلار برای سال، PlayStation Plus Essential اساساً هیچ تفاوتی با اشتراک قبلی PS Plus ندارد. همه ویژگی‌های مشابه، از جمله دسترسی به بازی آنلاین، دو بازی ماهانه رایگان، فضای ذخیره‌سازی ابری و تخفیف‌های انحصاری در فروشگاه پلی‌استیشن را ارائه می‌دهد. اگر قبل از شروع بهسازی مجدد، عضویت PS Plus داشتید، به طور خودکار به عضویت Essential تبدیل می شد.

PS Plus Extra

با 15 دلار در ماه، 40 دلار برای سه ماه یا 100 دلار برای سال، یک طبقه متوسط پلی استیشن پ، ا،ترا اشتراک تا حدودی شبیه به بازی P، Ultimate عضویت ارائه شده به کاربران Xbox. این شامل تمام مزایا و ویژگی های عضویت Essential است، اما همچنین به شما امکان دسترسی به کاتالوگ حدا،ر 400 بازی PS4 و PS5 را می دهد. این مجموعه شامل ،اوین موفق زیادی مانند God of War، Death Stranding و G،st of Tsu،ma است.

PS Plus Premium

آ پلی استیشن پ، پریمیوم عضویت بالاترین سطح موجود است و 18 دلار در ماه، 50 دلار برای سه ماه یا 120 دلار برای یک سال کامل است. علاوه بر تمام مزایای اشتراک Essential و Extra، به شما امکان دسترسی به کتابخانه عظیمی از بیش از 700 بازی را می دهد. این شامل بازدیدهای اخیر PS4 و PS5 از اشتراک Extra، اما همچنین کاتالوگی از بیش از 300 بازی ک،یک از دوران PS1، PS2 و PS3 (مشابه اشتراک قبلی PS Now) است. این امکان را به شما می دهد تا بسیاری از این ،اوین ک،یک را استریم کنید، بنابراین لازم نیست نگران باشید که فضای ذخیره سازی ارزشمند شما را از بین ببرند. شما همچنین به آزمایش‌های بازی با زمان محدود دسترسی دارید، بنابراین می‌تو،د بازی‌های جدید را قبل از اینکه متعهد به ،ید شوید، امتحان کنید. اگر قبل از پخش مجدد نسخه جدید، اشتراکی در PS Now داشتید، به طور خودکار به عضویت PlayStation Plus Premium تبدیل می شد.

معاملات PS Plus

اوضاع بسیار آشفته بود که منجر به بازسازی شد، به طوری که مردم عضویت های تخفیف خورده را جمع ،د و صدها پس انداز جمع ،د قبل از اینکه سونی عاقلانه به این شکاف دست پیدا کند. مدتی است که بسته شده است و از آن زمان تاکنون شانس زیادی برای صرفه جویی در یک سرویس ندیده ایم. به نظر می‌رسد سونی و ،ده‌فروش‌ها کدهای عضویت باقی‌مانده را به سرویس PS Now که اکنون متوقف شده است، آورده‌اند، اما اگر فقط به عضویت در لایه Essential علاقه‌مند هستید، هنوز چند معامله در PS Plus اصلی وجود دارد.

ps-plus-essential-12-months

سونی

در حال حاضر گزینه های بسیار باریکی برای معاملات در PS Plus به روز شده است، بنابراین اگر به دنبال صرفه جویی در پول هستید، این بهترین گزینه برای شماست. این پیشنهاد از نظر فنی برای یک اشتراک اصلی PS Plus از قبل از بازسازی است که به طور خودکار به عضویت Essential تبدیل می شود. ما خودمان فرصتی برای آزمایش این معامله نداشته‌ایم، اما چندین بازبین اعلام کرده‌اند که برای باز،ید یکی از این کدهای قدیمی مشکلی نداشته‌اند. عضویت Essential معمولاً 60 دلار برای سال است که در حال حاضر 50٪ تخفیف در قیمت طرح ماهانه است. اما در حال حاضر در CD Keys می تو،د اشتراک سالانه 50 دلاری دریافت کنید که هزینه ماهانه را به بیش از 4 دلار کاهش می دهد. شما به کتابخانه عظیم بازی ها دسترسی نخواهید داشت، اما می تو،د به صورت آنلاین بازی کنید و هر ماه دو بازی رایگان دریافت خواهید کرد.
منبع: https://www.cnet.com/deals/best-playstation-plus-deals/#ftag=CAD590a51e