دسته‌ها
اخبار

نحوه استفاده از Bing Image Creator (و چرا بهتر از DALL-E 2)


ربات عکاس

ع،ی که با استفاده از Bing Image Creator با اعلان “ع،ی از یک ربات در استودیو که با دوربین DSLR عکاسی می کند” ایجاد شده است.

Bing Image Creator/ZDNET

ابزارهای مولد هوش مصنوعی در ماه های اخیر به جریان اصلی تبدیل شده اند. همه چیز با راه اندازی پیش نمایش ChatGPT آغاز شد، یک ربات چت هوش مصنوعی مکالمه از OpenAI که کاربران را با لحن طبیعی، سهولت دسترسی و سودمندی خود شگفت زده کرده است.

همچنین: به گفته آینده پژوه، ChatGPT بیشتر شبیه یک «هوش بیگانه» است تا مغز انسان

از آن زمان، هر دو گوگل و مایکروسافت چت ربات های هوش مصنوعی خود را به ترتیب با Bard و Bing Chat منتشر کرده اند، حتی در حالی که شوق هوش مصنوعی بدون نگر، های امنیتی، اخلاقی و اقتصادی نبوده است. اخیراً، مایکروسافت با استفاده از نسخه پیشرفته‌تر DALL-E 2، یکی دیگر از پروژه‌های OpenAI، یک سازنده تصویر هوش مصنوعی در Bing منتشر کرد.

مشابه با استفاده از ChatGPT، تولیدکننده تصویر DALL-E 2 با ورود به وب‌سایت OpenAI قابل دسترسی است، جایی که کاربران می‌توانند سپس یک درخواست را در یک ناحیه متن وارد کنند و منتظر بمانند تا تصویری با استفاده از هوش مصنوعی ایجاد کند.

همچنین: بهترین مولدهای هنر هوش مصنوعی برای امتحان

با این حال، تفاوت‌های کلیدی بین نحوه عملکرد Bing Image Creator و DALL-E 2 اصلی وجود دارد، و در ادامه به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت. ابتدا، بیایید به یادگیری نحوه استفاده از ایجاد کننده تصویر جدید بینگ بپردازیم.

نحوه استفاده از Bing Image Creator جدید

Sloth توسط Bing Image Creator

تصویر ایجاد شده با استفاده از اعلان: “یک ع، از یک اتاق با رنگ سبز با پرده های سبز و یک تنبل نشسته روی یک بانوج ایجاد کنید”.

بینگ/دال-ای

چه تو نیاز: استفاده از Bing Image Creator فقط به یک حساب مایکروسافت و دسترسی به Bing.com نیاز دارد، بدون نیاز به حساب DALL-E 2 یا OpenAI.

برخلاف بینگ چت، برای دسترسی به ایجاد کننده تصویر بینگ نیازی به Microsoft Edge ندارید. فقط برو به Bing.com/Create و بر روی کلیک کنید بپیوندید و ایجاد کنید برای ورود به حساب مایکروسافت خود برای دسترسی به تولید کننده تصویر.

صفحه اصلی Bing Image Creator

در صفحه اصلی Bing Image Creator، روی آن کلیک کنید پیوستن.

اسکرین شات توسط ماریا دیاز/ZDNET

در این مرحله، توضیحی از تصویری که می‌خواهید از بینگ بخواهد برای شما ایجاد کند، وارد کنید. درست مانند زم، که از یک چت ربات هوش مصنوعی استفاده می کنید، تا حد امکان توصیفی باشید تا مطمئن شوید که نتیجه شما دقیق است.

پس از اینکه درخواست خود را در ،مت متن وارد کردید، روی آن کلیک کنید ايجاد كردن.

اعلان را وارد کنید

اسکرین شات توسط ماریا دیاز/ZDNET

برای این درخواست، من قصد دارم موارد زیر را درخواست کنم: “ع، یک شیر خوابیده در اتاقی با کاغذ دیواری گل آبی و پرده های طلایی”، سپس روی ايجاد كردن و منتظر بمانم تا تصاویر من تولید شود.

هنگامی که تصاویر شما آماده شدند، زمان بررسی نتایج است. DALL-E و Bing’s Image Creator هر دو معمولاً چهار تصویر تولید شده را برای هر درخواست نمایش می دهند.

همچنین: چگونه از DALL-E 2 برای تبدیل دید خود به هنر تولید شده توسط هوش مصنوعی استفاده کنید

آنها همیشه عالی نیستند، زیرا تولیدکنندگان تصویر رایگان هوش مصنوعی هنوز به اندازه کافی پیشرفته نیستند که تصاویر واقعی را ایجاد کنند، بنابراین ممکن است برخی از خطاها را در جزئیات مانند انگشتان یا موقعیت چشم افراد، یا کلیدهای رایانه مشاهده کنید. .

همانطور که در زیر می بینید، تصاویری که تولید شده اند پرده طلایی ندارند، بنابراین این چیزی است که احتمالاً می توانستم بهتر بیان کنم. جدا از پرده های سلطنتی، من از نتایج راضی هستم — تصاویر شیر به طرز چشمگیری زیبا هستند.

تصاویر شیر بینگ

نتایج پیش‌نمایش Bing Image Creator با درخواستی که وارد کردم ایجاد شد (در بالا برجسته شده است).

اسکرین شات توسط ماریا دیاز/ZDNET

پس از بررسی تصاویر تولید شده، تصمیم گرفتم این یکی را دانلود کنم. فقط با کلیک بر روی یک تصویر آن را بزرگ می کند و گزینه هایی را در اختیار شما قرار می دهد اشتراک گذاری، صرفه جویی به حساب شما، دانلود، یا ارائه دهید بازخورد. شایان ذکر است که می تو،د یکی، همه یا هیچ یک از تصاویر را دانلود کنید.

بینگ - شیر تولید شده توسط Dall-E

این ع، مورد علاقه من از چهار نفر بود.

اسکرین شات توسط ماریا دیاز/ZDNET

سوالات متداول

آیا می توانم با استفاده از گپ جدید بینگ تصاویر ایجاد کنم؟

دو راه برای استفاده از Bing Image Creator وجود دارد: می‌تو،د با رفتن به آن تصاویر تولید کنید Bing.com/Create یا می تو،د تصاویر را مستقیماً از چت بینگ ایجاد کنید.

ایجاد تصویر چت بینگ

تصاویر ایجاد شده در پنجره چت در Bing.

اسکرین شات توسط ماریا دیاز/ZDNET

به این صورت است که می‌تو،د از بینگ جدید بخواهید مستقیماً از پنجره چت یک تصویر ایجاد کند:

  1. باز کن مایکروسافت اج
  2. رفتن به Bing.com
  3. را کلیک کنید چت کنید
  4. در بخش «سبک مکالمه»، روی آن کلیک کنید خلاق
  5. درخواست خود را بنویسید، با عبارتی مانند “ایجاد یک تصویر” یا “تولید یک ع،” شروع کنید — در غیر این صورت Bing فقط یک تصویر را با توضیحات شما جستجو می کند.

همچنین: نحوه استفاده از بینگ جدید (و تفاوت آن با ChatGPT)

گپ بینگ تنها زم، می‌تواند تصاویر ایجاد کند که سبک مکالمه روی آن تنظیم شده باشد خلاق.

چگونه می‌تو،د برای ایجاد تصاویر با استفاده از هوش مصنوعی اعلان بنویسید؟

هر چه در پیام های خود دقیق تر باشید، بهتر است. اعلان را به ،وان مجموعه ای از جهت ها برای ایجاد تصویری که در ذهن دارید در نظر بگیرید. برای توصیف تصویر و آنچه سوژه انجام می دهد، صفت ها، اسم ها و افعال را اضافه کنید – حتی سبک ها نیز تشویق می شوند. اگر بگویید “یک ع، از… بسازید” نتیجه متفاوتی با این نتیجه خواهید گرفت که بگویید یک کارتون، یک نقاشی یا یک رندر سه بعدی بسازید. بنابراین سبک تصویر مهم است.

قالب Bing Image Creator

این بهترین راه برای ایجاد یک درخواست موفق Bing Image Creator است.

اسکرین شات توسط ماریا دیاز/ZDNET

در اینجا نحوه ایجاد تصویر Bing به شما توصیه می‌کند که درخواست‌های خود را قالب‌بندی کنید: صفت + اسم + فعل + سبک. در این مورد، “موجود فازی با عینک آفتابی، هنر دیجیتال” خواهد بود.

همچنین: نحوه استفاده از ChatGPT برای خلاصه ، یک کتاب، مقاله یا مقاله تحقیقاتی

می تو،د از اصطلاحات مختلفی برای توصیف سبک استفاده کنید، مانند امپرسیونیسم، کوبیسم، انتزاع و غیره.

آیا من صاحب تصاویر تولید شده با هوش مصنوعی هستم؟

آ،ین مورد از دفتر کپی رایت ایالات متحده این است که تصاویر تولید شده توسط هوش مصنوعی تحت قو،ن فعلی حق چاپ محافظت نمی شوند زیرا آنها محصول نویسنده انس، نیستند.

تولیدکننده‌های تصویر هوش مصنوعی بحث‌هایی را ایجاد کرده‌اند، زیرا آنها ربات‌های هوش مصنوعی هستند که بر روی تصاویری که در اینترنت یافت می‌شوند آموزش دیده‌اند، تصاویری که توسط شخص دیگری ایجاد شده‌اند. در حالی که هنری که با استفاده از ابزار ایجاد تصویر ایجاد کردید منحصر به فرد است، اما با تأثیر میلیون ها هنرمند در اینترنت ایجاد شده است.

همچنین: کاخ سفید نظر شما را در مورد ابزارهای ChatGPT و AI برای سیاست ایمنی جویا می شود

این موضوع ممکن است تغییر کند زیرا USCO جلسات گوش دادن را در نیمه اول سال 2023 برگزار می کند تا موضوع را عمیق تر بررسی کند و تغییرات لازم را ایجاد کند.

آیا Bing Image Creator رایگان است؟

Bing’s Image Creator در حال حاضر رایگان است، اگرچه در صورت تمام شدن می تو،د برای افزایش بیشتر هزینه کنید. Boost ها مانند اعتبار هستند، که در آن هر درخواستی که برای ایجاد یک تصویر به آن بدهید، یکی از افزایش های شما را به همراه خواهد داشت. کاربران زم، که برای اولین بار استفاده از Image Creator را شروع می ،د 25 می گرفتند، اما به نظر می رسد به 100 افزایش یافته است.

همچنین: ChatGPT در مقابل بینگ چت: از کدام ربات چت هوش مصنوعی باید استفاده کنید؟

پس از تمام شدن بوست ها، ایجاد کننده تصویر Bing پس از دریافت درخواست زمان بیشتری برای تولید تصاویر نیاز دارد. به جای 10-30 ث،ه، تا پنج دقیقه طول می کشد.

مایکروسافت به صورت هفتگی مجدداً بوست‌ها را پر می‌کرد، اما اکنون این کار را به صورت روزانه تغییر داده است. کاربران همچنین می‌توانند از جوایز مایکروسافت در ازای افزایش بیشتر استفاده کنند.

آیا Bing Image Creator همان DALL-E 2 است؟

DALL-E 2 و Bing Image Creator ی،ان نیستند. مانند GPT-4 در بینگ چت، مایکروسافت نسخه پیشرفته تری از مولد هنر هوش مصنوعی را در سازنده تصویر خود گنجانده است.

Dall-E 2 vs Bing

DALL-E 2 | بینگ | ماریا دیاز/ZDNET

اگرچه یک اعلان نتایج ی،ان را دو بار ارائه نمی دهد، اما می تو،د مقایسه تصاویر ایجاد شده با DALL-E 2 (چپ) و Bing Image Creator (راست) را مشاهده کنید. فراتر از تفاوت‌های هنری، تصاویر Bing نسبت به تصاویر DALL-E 2 به جزئیات و سرزندگی بیشتری توجه دارند.

همچنین: 5 راه برای استفاده از چت بات ها برای آسان تر ، زندگی شما

آیا فهرست انتظاری برای استفاده از Bing Image Creator وجود دارد؟

در حال حاضر هیچ لیست انتظاری برای استفاده از Bing Image Creator وجود ندارد، تنها کاری که باید انجام دهید این است که با حساب مایکروسافت خود وارد وب سایت شوید و به آن دسترسی خواهید داشت.


منبع: https://www.zdnet.com/article/،w-to-use-bing-image-creator/#ftag=RSSbaffb68