دسته‌ها
اخبار

با این کدهای ویژه، یک ساعت هوشمند Fitbit با تخفیف تا 50 دلار دریافت کنید


نمای نزدیک از ساعت هوشمند Fitbit Sense 2 روی مچ یک فرد جوان که در یک مجله می نویسد

فیت بیت

وقتی به دنبال یک ساعت هوشمند هستید، می‌تو،د ساعتی فانتزی را انتخاب کنید که صدها دلار قیمت دارد – یا زم، که گزینه ارزان‌تری به فروش می‌رسد، می‌تو،د بیشترین هزینه را داشته باشید. این مورد در مورد Fitbit است. در حال حاضر، می‌تو،د تمام مشخصات تن، اندام مورد نیاز خود را در این ساعت‌ها دریافت کنید و به لطف برخی کدها در پول خود صرفه‌جویی کنید.

با استفاده از کد ZDVD20 می تو،د گ،نی کنید اینسپایر 3 و ساعت های هوشمند Charge 5. Inspire 3 در سه رنگ عرضه می شود و به لطف این کد می تو،د 20 دلار صرفه جویی کنید بر روی ساعت هوشمند و آن را دریافت کنید فقط 80 دلار. با عمر باتری 10 روزه، ردیابی خواب، ردیابی فعالیت تمام روز و جلسات تنفس هدایت شده را ارائه می دهد.

شارژ 5 20 دلار نیز تخفیف داده می شود، بنابراین می تو،د آن را با 130 دلار انتخاب کنید. با ویژگی‌هایی مانند Smart Wake، نقشه شدت تمرین، و سرعت و فاصله بی‌درنگ که با GPS داخلی کار می‌کند تا بتو،د ببینید در طول تمرینات خود چقدر پیش رفته‌اید.

Fitbit Versa 2

والمارت

علاوه بر این، می تو،د دریافت کنید Fitbit Versa 4 و حس 2 ساعت های هوشمند و 50 دلار در هر کدام با کد صرفه جویی کنید ZDVD50. برای Versa 4، شما می تو،د آن را با 180 دلار دریافت کنید به جای قیمت 230 دلاری. به ،وان جدیدترین ساعت در خانواده Fitbit، دارای عمر باتری شش روزه است و با تمام ویژگی هایی که ساعت های Inspire 3 و Charge 5 ارائه می دهند، به علاوه با آمازون ال،ا سازگار است. همچنین می تو،د تماس های تلفنی داشته باشید و به S،ify و Pandora در این دستگاه مفید گوش دهید.

همچنین: اپل و سامسونگ در نبرد برای مچ دست شما هستند: ساعت های هوشمند محبوب ما

حس 2 با کد به 250 دلار کاهش می یابد، 50 دلار صرفه جویی در شما، و در سه رنگ مختلف بند ساعت موجود است. عمر باتری شش روزه دارد و حسگر نوآورانه EDA را به همراه تمام ویژگی هایی که در ساعت های Fitbit دوست دارید ارائه می دهد. این ساعت قلب شما را از نظر فیبری،یون دهلیزی کنترل می کند و با برنامه Fitbit ECG می تو،د نتایج را با چند ضربه با پزشک خود به اشتراک بگذارید.

این معاملات برای مدت طول، وجود نخواهد داشت، و توصیه می کنیم همین الان از مزایای فروش استفاده کنید. اگر با ،ید اپل واچ کاملاً فروخته شده‌اید، ما همچنین یک صفحه اختصاصی داریم که می‌تو،د همین الان هم از آن فروش‌ها ،ید کنید.


منبع: https://www.zdnet.com/article/get-a-fitbit-smar،ch-discounted-with-these-special-codes/#ftag=RSSbaffb68