دسته‌ها
اخبار

این کیت 25 دلاری «سوسک خورشیدی» برای تمام خانواده سرگرم کننده است


مونتاژ "سوسک خورشیدی" روی زمینه قهوه ای و ،مایی

مونتاژ شده “سوسری خورشیدی”.

آدریان کینگزلی هیوز/ZDNET

انجام پروژه‌های علمی و فناوری کوچک با بچه‌ها نه تنها در حال حاضر سرگرم‌کننده و مفید است، بلکه ممکن است به آرامی یک جوان را به سمت علاقه‌مندی یک عمر در آن مناطق هدایت کند.

تا به امروز، هنوز به یاد دارم که در دهه 1970 با پدربزرگم چیزهایی مانند آهنرباهای الکتریکی و حتی یک رادیو ساده ساختم، و شک ندارم که این کار به من کمک کرد که این روزها در مسیری قرار بگیرم که در آن حرکت می کنم.

همچنین: این پیچ گوشتی برقی شیک دارای عملکردهای بزرگی با قیمتی کم است

کیت ها راه بسیار خوبی برای انجام این کار هستند و امروز 15 دقیقه بسیار دلپذیر را صرف مونتاژ ، کردم سوسک با انرژی خورشیدی. می گوید این کیت برای “سنین 10+” است و من مطمئناً در این محدوده سنی قرار می گیریم!

کیت، توسط یک شرکت به نام ،ابک سگ قهوه ای، حاوی قطعاتی برای چهار سوسک با انرژی خورشیدی است (همچنین وجود دارد کیتی که شامل قطعات 25 سوسک است، من، برای مدارس یا باشگاه ها). کیت تمام قطعات مورد نیاز شما را به همراه دارد.

کیت سوسک خورشیدی

ZDNET توصیه می کند

کیت سوسک خورشیدی

سوسک خورشیدی یک ،ه کوچک است که از انرژی خورشیدی برای نیرو دادن به موتور ارتعاشی استفاده می کند. ساخت آن سرگرم کننده است و اگر مشکلی در مورد آهن لحیم کاری وجود نداشته باشد، گزینه بدون لحیم کاری وجود دارد!

هر سوسک متشکل از یک صفحه خورشیدی است که نیروی حرکت آن را تامین می‌کند، یک موتور ارتعاشی که حرکت را انجام می‌دهد، گیره‌های کاغذی برای پاها، یک حلقه سیم برای ساخت آنتن و البته چشم‌های گوگولی.

همچنین: این ابزار 60 دلاری اساساً یک جفت دست دیگر به شما می دهد

این کیت همچنین با نوار نایلونی رسانا همراه است تا در صورت عدم امکان لحیم کاری، اتصالات الکتریکی را برقرار کند، که واقعاً لمس خوبی است.

آدریان کینگزلی هیوز/ZDNET

همه چیزهایی که در کیت موجود است کیفیت خوبی دارند و دستورالعمل ها واضح و آسان است.

برای مونتاژ باید چند ابزار اضافه کنید. برای این کار به قیچی، تفنگ ،ب حرارتی و یک آهن لحیم کاری اختیاری نیاز دارید.

لحیم ، یک سیم روی یک برد مدار

ساخت این کیت سرگرم کننده است.

آدریان کینگزلی هیوز/ZDNET

این کیت نه تنها در کنار هم بسیار سرگرم کننده و آموزشی است، بلکه می تواند به ،وان یک پلت فرم برای انواع دیگر اقدامات آموزشی مانند کاوش در انرژی خورشیدی، مدارها و موارد دیگر عمل کند. علاوه بر این، محصول نهایی بسیار سرگرم کننده است (سوسک من در حال کاوش در باغ است که من تایپ می کنم)

همچنین: چرا جعبه ابزار شما به تعداد انگشت شماری از این اتصالات مهره اهرمی با استفاده آسان نیاز دارد

این شرکت مجموعه ای کامل از کیت های دیگر دارد که من واقعاً می خواهم آنها را امتحان کنم ردیاب خورشیدی به Bristlebots. کیت ها کمی گران هستند، اما ت،یم هزینه با بزرگسالان دیگر یا ،ید آنها برای مدرسه یا باشگاه منطقی است.

آدریان کینگزلی هیوز/ZDNET

این یک فعالیت سرگرم کننده برای جوانان است تا مهارت های ساختم، خود را تقویت کنند و فرصت های زیادی برای یادگیری در طول مسیر وجود دارد.
منبع: https://www.zdnet.com/،me-and-office/this-25-solar-،roach-diy-kit-is-fun-for-the-w،le-family/#ftag=RSSbaffb68