دسته‌ها
اخبار

این داک جیبی لپ تاپ شما را به یک ایستگاه کاری کامل تبدیل می کند


آداپتور چند پورت USB-C Accell

این داک کوچک به اندازه کافی قدرتمند است که می تواند کار مشابه مدل های بزرگتر را انجام دهد، اما به اندازه کافی همه کاره است تا بتواند یک خانه دائمی در کیف لپ تاپ شما ایجاد کند.

مایکل گاریفو/ZDNET

همه ما می د،م که در چند سال گذشته چقدر در نحوه انجام کار تغییر ایجاد کرده است.

واقعیت جدید کار با تلفن همراه و از راه دور باعث ایجاد هجوم محصولاتی شده است که برای افزایش بهره وری ایجاد شده اند، چه ما به دفتر بازگشته باشیم، چه به طور دائم از خانه کار کنیم یا دائماً نیاز به حرکت بین هر دو واقعیت داشته باشیم.

همچنین: این م،تور قابل حمل بازشو سلاح مخفی بهره وری من است

یکی از مهم‌ترین ابزارها در تطبیق با زندگی بین چندین ایستگاه کاری، یک داک برای لپ‌تاپ شما است.

این دستگاه های مفید هر روز صبح پنج یا شش کابل را به برق وصل کرده و آن را با یک دوشاخه تعویض می کنند. آن‌ها همچنین گزینه‌های اتصال را حتی برای ارزان‌ترین لپ‌تاپ‌ها به طور گسترده گسترش می‌دهند. متأسفانه، آنها گاهی اوقات می توانند کمی حجیم باشند، به این م،ی که بعید است آنها را در کیف لپ تاپ خود قرار دهید.

همچنین: این داک 75 دلاری مک مینی شما را به مک استودیو (نوعی) تبدیل می کند.

آنجاست آداپتور چند پورت موبایل USB-C Accell چیزی که به اندازه کافی کوچک به نظر می رسد که یک د، USB-C ساده باشد، در واقع می تواند تقریباً هر کاری را که یک ایستگاه اتصال لپ تاپ با اندازه کامل می تواند انجام دهد، انجام دهد. بهتر از آن، به اندازه کافی قابل حمل است تا هر زمان که نیاز باشد با شما همراه شود.

پورت های آداپتور چند پورت USB-C Accell

انتخاب پورت شامل: USB-C، USB-A، HDMI، DisplayPort (از چپ به راست).

مایکل گاریفو/ZDNET

آداپتور چند پورت با وجود بسته بندی تنها چهار پورت، تعداد شگفت انگیزی از دستگاه ها را در سطوح بالا مدیریت می کند. این چهار پورت عبارتند از:

  • 1 x HDMI و 1 x DisplayPort: این جفت ،وجی ویدئو انواع پیکربندی های موجود (در صورت پشتیب،) را ارائه می دهد، از جمله یک نمایشگر 8K یا 4K با فرکانس 120 هرتز، یا نمایشگرهای همزمان 4K 60 هرتز زم، که هر دو درگاه به طور همزمان استفاده می شوند.
  • 1 x USB-A 3.1 نسل 2: این پورت سرعت انتقال داده تا 10 گیگابیت بر ث،ه را ارائه می دهد که آن را برای دستگاه های ذخیره سازی خارجی یا لوازم جانبی ضبط رسانه ایده آل می کند. با این حال، می تواند از هر وسیله جانبی USB-A از جمله صفحه کلید، ماوس، چاپگر و اسکنر نیز پشتیب، کند.
  • 1 x USB-C 3.1 نسل 2: این همچنین از انتقال داده 10 گیگابیت بر ث،ه و اتصال هر وسیله جانبی سازگار پشتیب، می کند. علاوه بر این، زم، که به یک منبع برق 100 واتی متصل می شود، شارژ سریع 90 واتی را ارائه می دهد.

در صورت ،یب، این پورت ها برای پشتیب، از یک ایستگاه کاری دو م،تور با دو نمایشگر 4K و یک ماوس و صفحه کلید سیمی کافی هستند و در عین حال شارژ سریع گوشی هوشمند، تبلت یا حتی لپ تاپ دوم شما را نیز فراهم می کنند.

همچنین: این داک محتاطانه لپ تاپ من را به یک رایانه رومیزی کاملاً مجهز تبدیل می کند

افزودن یک هاب USB ثانویه به درگاه‌های USB-C یا USB-A به شما امکان می‌دهد حتی بیشتر گسترش دهید، حتی اگر یک چیز اضافی برای اتصال اضافه کنید.

آداپتور چند پورت USB-C Accell به مک بوک ایر متصل شد

این دو م،تور 4K، یک ماوس سیمی و یک هاب USB-C هستند که همه به یک پورت در مک بوک ایر M1 من وصل شده اند.

مایکل گاریفو/ZDNET

البته، هر ایستگاه اتصال من، لپ‌تاپ به شما این امکان را می‌دهد که همه این کارها را انجام دهید، و احتمالاً به لطف اندازه بزرگتر و انتخاب پورت بالقوه گسترده‌تر، این کار را انجام دهید.

با این حال، جایی که این محصول می درخشد، تطبیق پذیری آن است. نه تنها می تواند به ،وان قلب یک ایستگاه کاری دائمی عمل کند، بلکه می تو،د آن را در هر زم، بیرون بیاورید و به شما کمک کند تا پروژکتورها را برای ارائه ها یا م،تورهای داخل دفتر و لوازم جانبی متصل کنید. شما حتی می تو،د آن را به ،وان یک ابزار آماده به کار ارزشمند برای کمک به لپ تاپ های دارای پورت (مانند تصویر من در بالا) برای اتصال تقریباً به هر چیزی داشته باشید.

سازگاری آداپتور چند پورت موبایل با ویندوز 10 و 11، MacOS، ChromeOS و حتی دستگاه‌های اندرویدی به این تطبیق‌پذیری کمک می‌کند، به این م،ی که تقریباً با هر سیستمی که به آن پرتاب کنید کار می‌کند.

همچنین: آیا این ایستگاه اتصال نهایی ویندوز است؟ با Accell T،derbolt 4 آشنا شوید

اگر این وسیله مفیدی برای انداختن در کیف یا اضافه ، به میز خود در خانه یا محل کار به نظر می رسد، می تو،د اکنون با قیمت کمتر از 100 دلار (به لطف کوپن 8 دلاری موجود در زمان نوشتن) یکی را در آمازون انتخاب کنید. .


منبع: https://www.zdnet.com/article/this-pocket-sized-dock-transforms-your-laptop-into-an-entire-workstation/#ftag=RSSbaffb68