دسته‌ها
اخبار

Etsy سرویس ثبت عروسی خود را راه اندازی می کند


دوران قدم زدن در فروشگاه کالاهای خانگی با نامزدتان که اقلامی را برای آپلود در رجیستری شما اسکن می کند، مدت هاست که گذشته و رفته است. دفاتر ثبت عروسی دیجیتال در جای خود پدید آمده اند و ا،ر شرکت های بزرگ یکی را ارائه می دهند. اکنون، Etsy یک ثبت عروسی در سراسر سایت راه اندازی کرده است، پیوستن به صفوف فروشگاه هایی مانند آمازون، میسی و پاتری بارن. این یک گام منطقی برای Etsy است که دارای محصولات به ظاهر بی پایان است و بخشی که فقط به “عروسی و مهم،” پر از هدایا و تزئینات اختصاص یافته است.

ثبت عروسی برای هر ،ی که حساب Etsy داشته باشد در دسترس است و ایجاد آن رایگان است. وقتی روی “یک دفتر ثبت عروسی ایجاد کنیددکمه “، یک پاپ آپ از شما می پرسد که آیا هنوز تاریخ عروسی خود را تعیین کرده اید یا خیر. از آنجا، صفحه اصلی شخصی را باز می کند که در آن می تو،د هدایایی را مورد علاقه خود قرار دهید یا به رجیستری خود اضافه کنید. همچنین هدایایی را در زیر پیشنهاد می کند و تعداد موارد اضافه شده را ردیابی می کند. می تو،د رجیستری خود را مشاهده کنید یا گزینه های بیشتری را در هر زمان از طریق صفحه اصلی رجیستری یا در منوی کشویی حساب خود اضافه کنید.

فهرست‌های هدایا می‌توانند بسیار خاص باشند، با گزینه‌هایی برای شامل درخواست‌های شخصی‌سازی دقیق. سفارشی‌سازی ویژگی‌ای است که شرکت تجارت الکترونیکی با محوریت سازندگان به آن معروف است و ممکن است آن‌ها را از سایر سایت‌های ثبت عروسی متمایز کند. این شرکت مطمئناً امیدوار است: معرفی دفتر ثبت عروسی خود را به تمایل فزاینده برای هدایای شخصی نسبت به گزینه های استانداردتر و تولید انبوه نسبت می دهد. بر اساس گزارش Etsy، جستجوی کاربران برای هدایای دست ساز در سه ماه گذشته نسبت به زمان مشابه سال گذشته 872 درصد افزایش یافته است.

مهمان، که به دنبال ،ید از رجیستری شما هستند باید برای ،ید هر چیزی یک حساب Etsy ایجاد کنند. در صفحه اصلی رجیستری، آنها می توانند روی “یافتن یک رجیستری” کلیک کنند و نام شما را برای مرور موارد جستجو کنند. پس از ،ید، فروشندگان طبق معمول سفارشات را با توجه به اینکه از یک رجیستری است دریافت می کنند.

همه محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما، مستقل از شرکت مادر انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر چیزی را از طریق یکی از این پیوندها ،یداری کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم. تمامی قیمت ها در زمان انتشار صحیح می باشد.


منبع: https://www.engadget.com/etsy-launches-its-own-wedding-registry-service-122006896.html?src=rss