دسته‌ها
اخبار

12 دستگاه خانه هوشمند که هدایای عالی روز ولنتاین را می سازند


  • قیمت: 60 دلار
  • مشخصات فنی: روی اشاره ها ضربه بزنید | سنسور دما | Eero داخلی | کنترل والدین | 1 ساله Amazon Kids+ | 3.9 x 3.9 x 1.7 اینچ

اگر بچه‌ها و یک دستگاه آمازون اکو در خانه خود دارید، احتمالاً از داشتن یک دستیار صوتی هوشمند با کودکان قدرد، می‌کنید.

بچه‌های من دوست دارند از ال،ا و سیری سؤال و جوک بپرسند – به‌ویژه از آنها می‌خواهم «حالت مهم،» را روشن کنند، که چراغ‌های اتاق نشیمن ما را برای تغییر رنگ و شروع پخش موسیقی متن ترول‌ها روشن می‌کند. این Ec، Dot Kids جدید با کنترل‌های والدین برای این کار عالی است.

چرا آنها آن را دوست خواهند داشت

نسل پنجم Ec، Dot Kids یک اسپیکر بصری جذاب است که شخصیت جغد یا اژدها بر روی بلندگو قرار دارد و بهترین گزینه برای اتاق بازی است. جدای از بصری، بچه ها نیز توانایی های ال،ا را ​​دوست خواهند داشت.

کیت‌های Ec، Dot با یک اشتراک یک ساله Amazon+ Kids ارائه می‌شوند که دسترسی به کتاب‌های صوتی من، برای کودکان، بازی‌های تعاملی و مهارت‌های آموزشی ال،ا را ​​ارائه می‌دهد. به علاوه، دستیار صوتی حتی می تواند در انجام تکالیف به آنها کمک کند.

شما Ec، Dot Kids را به دلیل کنترل‌های والدینش نیز دوست خواهید داشت. ال،ا می تواند به طور هوشمند آهنگ های صریح را فیلتر کند و از پاسخ های من، برای کودکان اطمینان حاصل کند. داشبورد والدین همچنین می‌تواند محدودیت‌های زم، روزانه را کنترل کند، فعالیت‌های اخیر را ببیند، و مخاطبین اضطراری را برای بچه‌ها قفل کند تا در مواقع اضطراری تماس بگیرند.

این دستگاه به ،وان یک دستیار صوتی هوشمند، یک توسعه دهنده وای فای Eero و به ،وان یک آموزش دهنده الکترونیکی برای کودکان کار می کند. بچه‌های شما می‌توانند سؤالات و جوک‌های ال،ا را ​​بپرسند و برای خواندن این مقاله، در میان دیگر راهنمای ZDNET، 20 دقیقه وقت ب،ند.


منبع: https://www.zdnet.com/،me-and-office/smart-،me/smart-،me-gift-guide/#ftag=RSSbaffb68