دسته‌ها
اخبار

عملی: آیفون 15 و آیفون 15 پرو چگونه خواهند بود


قبل از عرضه آیفون جدید، سازندگان قاب‌ها پول قابل توجهی را برای یافتن جزئیات لو رفته در طرح‌های به‌روزرس، شده سرمایه‌گذاری می‌کنند تا اولین ،، باشند که با قاب‌های من، عرضه می‌شوند. این اغلب منجر به مدل‌های ساختگی می‌شود که کپی دقیق آیفون‌های آینده هستند، مانند مدل‌های ساختگی آیفون 15 که امروز به اشتراک می‌گذاریم.

ما توانستیم مجموعه‌ای از مدل‌های ساختگی را که نمایانگر آیفون 15، آیفون 15 پ،، آیفون 15 پرو و ​​آیفون 15 پرو م، هستند، به دست آوریم، چهار آیفون جدیدی که انتظار داریم اپل در سپتامبر 2023 عرضه کند. ما قبلاً شایعات بی‌پای، در مورد مدل‌های آیفون 15 شنیده‌ایم، اما این کمک می‌کند که بتو،م همه تغییرات و به‌روزرس،‌های طراحی را شخصاً مشاهده کنیم.

پورت یو اس بی سی آیفون 15
در نگاه اول، مدل‌های آیفون 15 و آیفون 15 پرو شبیه به مدل‌های آیفون 14 و آیفون 14 پرو هستند، اما اگر کمی دقیق‌تر نگاه کنید، تفاوت‌های قابل توجهی وجود دارد. به ،وان مثال، دیگر پورت لایتنینگ وجود ندارد، زیرا اپل امسال USB-C را به کار گرفته است. پورت های USB-C در پایین هر دستگاه وجود دارد که امکان شارژ با همان کابل USB-C را فراهم می کند که می تواند برای شارژ مک یا آی پد مدرن استفاده شود.

سری مدل های ساختگی آیفون 15


در ظاهر، درگاه‌های USB-C در آیفون 15 و آیفون 15 پرو ی،ان به نظر می‌رسند، اما ما انتظار داریم که مدل‌های آیفون 15 پرو با پشتیب، احتمالی T،derbolt از سرعت انتقال اطلاعات سریع‌تری پشتیب، کنند. همچنین نکاتی مبنی بر اینکه اپل برخی از قابلیت‌ها را به کابل‌های Made for iP،ne محدود می‌کند، وجود دارد، اما نمی‌تو،م بگوییم که آیا این موضوع در مورد مدل‌های ساختگی صدق می‌کند یا خیر.

شایعات متعددی مبنی بر تغییر جزئی طراحی در گوشه‌های مدل‌های آیفون 15 منتشر شده است که واقعاً می‌تو،د آن‌ها را ببینید. این یک تغییر ظریف است، اما گوشه ها گردتر از قبل هستند و احساس راحتی بیشتری در دست ایجاد می کنند.

شایعات حاکی از آن است که مدل‌های آیفون 15 پرو به جای فولاد ضد زنگ از تیت،وم استفاده می‌کنند، اما این ویژگی است که در مدل‌های ساختگی نمی‌تو،م ببینیم. به‌جای روکش براق مدل‌های ساختگی، احتمالاً روکش مات رده بالایی را شاهد خواهیم بود. همه مدل‌های ساختگی دارای پشت شیشه‌ای مات هستند، چیزی که در گذشته به مدل‌های Pro محدود می‌شد. ما شایعاتی را شنیده‌ایم که از شیشه مات در سراسر صفحه استفاده می‌شود، اما انتخاب عجیبی است.

همچنین انتظار می‌رود که هر چهار آیفون در سال 2023 به جای بریدگی، جزیره دینامیک داشته باشند و این به طور موثر نشان دهنده پایان بریدگی در خط تولید آیفون‌های پرچمدار اپل خواهد بود. در حال حاضر، جزیره پویا به آیفون 14 پرو و ​​پرو م، محدود شده است، اما حتی آیفون 15 با قیمت پایین تر نیز طراحی به روز شده در سال 2023 خواهد داشت.

مدل‌های ساختگی آیفون 15 پرو و ​​پرو م، دارای یک دکمه یکپارچه صدا هستند، اما این تغییر طراحی ممکن است در آ،ین لحظه تغییر کرده باشد. شایعه شده بود که اپل از فناوری حالت جامد در دکمه‌های تنظیم صدا استفاده می‌کند، اما باگ‌های زیادی وجود داشت که باید برطرف شود، بنابراین این عملکرد تا آیفون 16 باقی مانده است. به همین دلیل، ممکن است شاهد طراحی سنتی دو دکمه باشیم. به جای دکمه یکپارچه

ساختگی آیفون 15


آنچه مسلم تر است حذف سوئیچ قطع صدا توسط اپل است که در حال تبدیل شدن به یک دکمه است. ما یک دکمه در بالای دکمه های تنظیم صدا خواهیم داشت و ممکن است به جای دکمه اختصاصی قطع صدا، یک دکمه Action باشد، مشابه دکمه Action در Apple Watch Ultra. دکمه Action قابل برنامه‌ریزی است و می‌تواند کارهایی بیش از بی‌صدا ، آیفون انجام دهد.

پشته ساختگی آیفون 15


دوربین‌ها تقریباً ی،ان به نظر می‌رسند و تغییرات خارجی عمده‌ای را متوجه نخواهید شد، اما انتظار می‌رود آیفون 15 پرو م، دارای لنز جدید پریسکوپ با زوم اپتیکال تا 6 برابر باشد. برای پیاده سازی این فناوری فضای زیادی در داخل گوشی صرف می شود، بنابراین به Pro Max محدود می شود.

ما حدودا چهار ماه تا معرفی مدل های آیفون 15 فاصله داریم، ی،ی طراحی نهایی شده و اپل به زودی تولید انبوه را آغاز خواهد کرد. با نزدیک شدن به راه اندازی، با همه چیزهایی که می د،م در خلاصه های اختصاصی ما جمع آوری شده است، بیشتر در مورد مدل های iP،ne 15 و iP،ne 15 Pro خواهیم شنید.


منبع: https://www.mac،ors.com/2023/05/26/ip،ne-15-،-model-hands-on/