دسته‌ها
اخبار

Microsoft Surface Pro X با Type Cover و LTE 54 درصد تخفیف دارد


سطح حرفه ای x

اگر نمی‌تو،د تصمیم بگیرید که از تخفیف‌های تبلت یا لپ‌تاپ استفاده کنید، اجازه دهید راه‌حل سومی را ارائه کنیم: یک Miscosoft Surface Pro X با تخفیف بسیار زیاد. هم‌اکنون در Woot!، سایت زیرمجموعه آمازون برای تج،ات الکترونیکی مرمت‌شده، می‌تو،د Surface را تهیه کنید. X فقط با 650 دلار، 770 دلار تخفیف یا 54 درصد است. موجودی لپ‌تاپ محبوبی مانند این با آن قیمت باقی نمی‌ماند، پس زود آن را بگیرید.

چرا باید مایکروسافت سرفیس پرو ای، را ب،ید؟

این مایکروسافت سرفیس پرو ای، با پردازنده مایکروسافت SQ2 و حافظه رم 16 گیگابایتی خود وعده عملکردی روان را می دهد و از کار روی پروژه های خود، تماشای جریان محتوا و مرور اینترنت با صفحه نمایش لمسی 13 اینچی PixelSense لبه به لبه آن لذت خواهید برد. این دستگاه با پوشش کیبورد امضا عرضه می شود که نه تنها به ،وان صفحه کلیدی عمل می کند که تبدیل آن را از تبلت به لپ تاپ امکان پذیر می کند، بلکه از نمایشگر آن در هنگام حرکت نیز محافظت می کند. با ضخامت تنها 7.3 میلی متر، به راحتی می تو،د مایکروسافت سرفیس پرو ای، را هر کجا که می روید ببرید. دستگاه 2 در 1 همچنین اتصال LTE Advanced Pro را ارائه می دهد و قابلیت حمل آن را بیشتر می کند.

در مقایسه مایکروسافت سرفیس پرو ای، با مایکروسافت سرفیس پرو 8، صفحه نمایش پیشرفته و اجزای به روز شده مایکروسافت سرفیس پرو 8 را برجسته می کنیم. با این حال، مایکروسافت سرفیس پرو ای، ممکن است سرعت کافی را برای ،، که بودجه کمتری دارند ارائه دهد. انتخاب بهتری برای ،، که دستگاه های باریک تر را ترجیح می دهند. نباید مایکروسافت سرفیس پرو ای، را با مایکروسافت سرفیس پرو 10 که شایعات در راه است، اشتباه بگیرید، اما دستگاه نسل قبلی به دلیل تطبیق پذیری و عملکردش همچنان یک ،ید ارزشمند است.

سرفیس پرو ای، مایکروسافت با اتصال Type Cover و LTE با قیمت تخفیف خورده 650 دلاری آمازون Woot، به دلیل صرفه جویی 770 دلاری در قیمت بر،ب 1420 دلاری دستگاه 2 در 1، سرقت بزرگی است. این پیشنهاد تا چند روز دیگر منقضی نمی‌شود، اما از آنجایی که احتمال تمام شدن سهام تا قبل از آن وجود دارد، قبل از ،ید سرفیس پرو ای، مایکروسافت نباید آ،ین لحظه منتظر بم،د. کاهش قیمت 54 درصدی را از دست ندهید، باید ظرف یک روز آن را ،یداری کنید.

توصیه های سردبیرانمنبع: https://www.di،altrends.com/computing/microsoft-surface-pro-x-deal-woot-may-2023/