دسته‌ها
اخبار

50٪ در اشتراک Dashlane Password Manager در این آخر هفته روز یادبود صرفه جویی کنید


امنیت آنلاین هرگز مهمتر از این نبوده است، اما حفظ رمزهای عبور قوی و منحصربه‌فرد برای هر وب‌سایتی که وارد آن می‌شوید بدون راهی برای ذخیره آن‌ها می‌تواند دشوار باشد. به جای نوشتن آنها، نیاز به بازنش، گذرواژه هر بار که سعی می‌کنید وارد شوید یا بدتر از آن، با استفاده از یک رمز عبور در همه جا، امنیت خود را به خطر بیندازید، ارزش آن را دارد که تنظیمات خود را ارتقا دهید تا یک مدیر رمز عبور داشته باشید.

و با داشلین 50% تخفیف فعلی در حال حاضر قبل از تعطیلات آ، هفته روز یادبود، می تو،د امنیت آنلاین خود را با 20 دلار تخفیف در طرح سالانه Premium ارتقا دهید. فقط به 20 دلار با کد MEMDAY23، این معادل پرداخت فقط 1.67 دلار در ماه است – اما قرارداد در 30 می منقضی می شود.

خدمات Dashlane حتی با قیمت کامل آن 40 دلار در سال (یا 6.49 دلار ماهانه) بسیار گران نیست، اما مطمئناً صرفه جویی در نصف مانع ورود را کاهش می دهد. این طرح پس از پایان سال اول شما با قیمت عادی سالانه خود تمدید می شود مگر اینکه لغو شود.

یک مدیر رمز عبور مانند Dashlane به شما امکان می دهد تمام اعتبارنامه های ورود خود را در یک صندوق امن و رمزگذاری شده ذخیره کنید. همچنین می تو،د از آن برای ذخیره اطلاعات مهم مانند اطلاعات پرداخت، شناسه ها، یادداشت ها و موارد دیگر استفاده کنید. گذرواژه‌ها و سایر اطلاعات امن شما می‌توانند در همه دستگاه‌های شما با برنامه‌های Windows، Mac، iOS، Android و وب قابل دسترسی باشند.

Dashlane حتی می‌تواند به شما کمک کند رمزهای عبور قوی‌تری ایجاد کنید و هنگام ورود به سیستم، آنها را به‌طور خودکار تکمیل کنید تا نگران به خاطر سپردن آنها نباشید. Dark Web Monitoring همراه با طرح Premium گنجانده شده است، بنابراین در صورت نقض یکی از گذرواژه‌هایتان به شما هشدار داده می‌شود و مراحلی برای رفع آن به شما داده می‌شود. یکی دیگر از ویژگی های شسته و رفته این طرح فردی سطح بالا، یک VPN برای مرور امن وب است.
منبع: https://www.cnet.com/deals/save-50-on-dashlanes-premium-p،word-manager-sub-memorial-day/#ftag=CAD590a51e