دسته‌ها
اخبار

Wordle Today: در اینجا پاسخ، نکات مربوط به 1 فوریه است


چهارشنبه است، دوستان من، و مانند هر روز، یک روز تازه است وردل برای شما. اگر تا به حال احساس می کنید که گیر کرده اید، ما اینجا هستیم تا هر روز به شما کمک کنیم.

پایین این مقاله مربوط به 11 فوریه است وردل راه حل. اگر این دلیل نیست که اینجا هستید، به پایین بروید و ببینید چه چیزی در اینجا ارائه می شود، از سرنخ ها گرفته تا استراتژی ها. شما آنچه را که نیاز دارید پیدا خواهید کرد.

کجا انجام داد وردل آمده از

در اصل توسط مهندس جاش واردل به ،وان هدیه برای شریک زندگی خود ساخته شده است. وردل(در یک پنجره جدید باز می شود) به سرعت گسترش یافت و به یک پدیده بین المللی تبدیل شد و هزاران نفر در سراسر جهان هر روز بازی می کنند. متناوب وردل نسخه های ساخته شده توسط طرفداران حتی ظهور کرده اند، از جمله بتل رویال دعوا ،، بازی شناسایی موسیقی شنیده شد، و تغییراتی مانند دوردل و Quordle که باعث می شود چندین کلمه را همزمان حدس بزنید.

وردل در نهایت آنقدر محبوب شد که توسط آن ،یداری شد نیویورک تایمزو سازندگان TikTok حتی پخش زنده خود را پخش می کنند.

روزی که دنبالش هستید نیست؟ اینجاست وردل پاسخ برای 31 ژانویه.

بهترینش چیه وردل کلمه شروع؟

هدف از وردل لذت بردن است و هیچ راه درستی برای تفریح ​​وجود ندارد. فقط هر کلمه شروعی را انتخاب کنید که به نظر شما من، است و اجازه ندهید ،ی شما را به خاطر آن شرمنده کند. با این حال، اگر می‌خواهید رویکرد استراتژیک‌تری داشته باشید، ما چند ایده داریم که به شما کمک می‌کند کلمه‌ای را انتخاب کنید که باعث شادی شود. یک نکته این است که کلمه ای را انتخاب کنید که شامل حداقل دو مصوت مختلف به علاوه برخی از صامت های رایج مانند S، T، R یا N باشد.

چه اتفاقی برای وردل بایگ،؟

کل آرشیو گذشته وردلدر روزهای با شکوه گذشته برای هر ،ی در دسترس بود تا بتواند بازی کند. متأسفانه از آن زمان حذف شده است، و سازنده وب سایت اعلام کرد که این کار به درخواست این سایت انجام شده است نیویورک تایمز.

است وردل سخت تر شدن؟

ممکن است به نظر برسد وردل سخت تر می شود، اما می تو،م به شما اطمینان دهیم که اینطور نیست. برع،، اگر آن را خیلی آسان می‌د،د، می‌تو،د آن را روشن کنید وردلحالت سخت.

چرا دوتا متفاوت هستن وردل چند روز جواب میده؟

گاهی اوقات وردل خدایان دو پاسخ متفاوت را در یک روز قبول می‌کنند و از هنجار پذیرفته شده یک راه‌حل صحیح در روز سرپیچی می‌کنند. این ناهنجاری به دلیل تغییرات در نیویورک تایمز ساخته شده برای وردل پس از آن که بازی پازل را به دست آورد.

را بار از آن زمان لیست کلمات به روز شده خود را اضافه کرده است، بنابراین این اتفاق باید کمتر از قبل رخ دهد. برای جلوگیری از هر گونه سردرگمی، ایده خوبی است که مرورگر خود را قبل از گیر ، در یک پازل جدید به روز کنید.

همچنین ببینید:

وسواس کلمه؟ اینها بهترین بازی های کلمه ای برای بازی IRL هستند.

در اینجا یک اشاره ظریف برای امروز است وردل پاسخ:

مادر شما ممکن است این کار را چند بار انجام داده باشید.

امروز را انجام می دهد وردل جواب دو حرف دارید؟

امروز نه!

امروز وردل یک کلمه 5 حرفی است که با … شروع می شود.

امروز وردل با حرف S شروع می شود.

جوابش چیه وردل امروز؟

اگر می خواهید امروز را حدس بزنید وردل خودت، اکنون زمان انجام این کار است!

آیا پاسخ شما قفل شده است؟

راه حل برای وردل شماره 592 است …

سرزنش ،

اگر این بار آن را دریافت نکردید ناراحت نشوید – ما هنوز موارد بیشتری داریم وردل پازل ها پیش روی ماست برای سرنخ ها و نکات مفیدتر فردا برگردید!
منبع: https://mashable.com/article/wordle-today-answer-february-1