دسته‌ها
اخبار

Wordle امروز: در اینجا پاسخ و نکات مربوط به 15 جولای است


شنبه به پایان رسید و یک رویداد جدید وجود دارد وردل برای آ، هفته شما مثل همیشه، ما در اینجا با چند نکته و ترفند به شما کمک می کنیم تا راه حل را پیدا کنید.

اگر فقط می خواهید پاسخ به شما گفته شود، می تو،د برای 15 جولای به پایان این مقاله بروید وردل راه حل آشکار شد اما اگر می‌خواهید خودتان آن را حل کنید، به خواندن سرنخ‌ها، نکات و استراتژی‌هایی که به شما کمک می‌کنند ادامه دهید.

کجا انجام داد وردل آمده از

در اصل توسط مهندس جاش واردل به ،وان هدیه برای شریک زندگی خود ساخته شده است. وردل(در یک برگه جدید باز می شود) به سرعت گسترش یافت و به یک پدیده بین المللی تبدیل شد و هزاران نفر در سراسر جهان هر روز بازی می کنند. متناوب وردل نسخه های ساخته شده توسط طرفداران نیز ظهور ،د، از جمله بتل رویال دعوا ،بازی شناسایی موسیقی شنیده شد، و تغییراتی مانند دوردل و Quordle که باعث می شود چندین کلمه را همزمان حدس بزنید.

وردل در نهایت آنقدر محبوب شد که توسط آن ،یداری شد نیویورک تایمزو سازندگان TikTok حتی پخش زنده خود را پخش می کنند.

روزی که دنبالش هستید نیست؟ اینجاست وردل پاسخ برای 14 جولای.

بهترینش چیه وردل کلمه شروع؟

بهترین وردل کلمه شروع هم، است که با شما صحبت می کند. اما اگر دوست دارید در رویکرد خود استراتژیک باشید، ما چند ایده داریم که به شما کمک می کند کلمه ای را انتخاب کنید که ممکن است به شما در یافتن راه حل سریعتر کمک کند. یک نکته این است که کلمه ای را انتخاب کنید که شامل حداقل دو مصوت مختلف به علاوه برخی از صامت های رایج مانند S، T، R یا N باشد.

چه اتفاقی برای وردل بایگ،؟

کل آرشیو گذشته وردل پازل ها برای هر ،ی در دسترس بود تا هر زمان که دوست داشت از آن لذت ببرد. متأسفانه، از آن زمان حذف شده است، و سازنده وب سایت اعلام کرد که این کار به درخواست نیویورک تایمز.

است وردل سخت تر شدن؟

ممکن است احساس کند وردل سخت تر می شود، اما در واقع از زم، که برای اولین بار شروع شد، دشوارتر نیست. می تو،د روشن کنید وردلاگر به دنبال چالش های بیشتری هستید، حالت سخت است.

چرا دوتا متفاوت هستن وردل چند روز جواب میده؟

هر چند معمولا وردل تنها یک راه حل صحیح در روز را می پذیرد، گاهاً علیه هنجار عصیان می کند و دو پاسخ متفاوت را قابل قبول می داند. این به دلیل تغییرات است نیویورک تایمز ساخته شده برای وردل پس از آن که بازی پازل را به دست آورد.

این بار از آن زمان لیست کلمات به روز شده خود را اضافه کرده است، بنابراین این اتفاق باید کمتر از قبل رخ دهد. برای جلوگیری از هر گونه سردرگمی، ایده خوبی است که مرورگر خود را قبل از گیر ، در یک پازل جدید به روز کنید.

در اینجا یک اشاره ظریف برای امروز است وردل پاسخ:

در فرهنگ عامه، ،ن اغلب در سنین بالاتر با قدرت و ،د قابل توجهی هستند. و بله، گاهی اوقات آنها بد هستند، شما چه خواهید کرد …

امروز را انجام می دهد وردل جواب دو حرف دارید؟

امروز نه!

امروز وردل یک کلمه 5 حرفی است که با … شروع می شود.

امروز وردل با حرف C شروع می شود.

همچنین ببینید:

وسواس کلمه؟ اینها بهترین بازی های کلمه ای برای بازی IRL هستند.

جوابش چیه وردل امروز؟

آ،ین حدس های خود را همین الان دریافت کنید، زیرا این آ،ین شانس شما برای حل امروز است وردل قبل از اینکه راه حل را فاش کنیم

D،roll لطفا!

راه حل برای وردل شماره 756 است …

کرون

اگر این بار نتوانستید آن را حدس بزنید، ناامید نشوید. جدید وجود خواهد داشت وردل برای اینکه شما مغزتان را با فردا بکشید، و ما دوباره برمی گردیم تا شما را راهنمایی کنیم نکات مفید(در یک برگه جدید باز می شود).
منبع: https://mashable.com/article/wordle-today-answer-july-15-2023