دسته‌ها
اخبار

Wordle امروز: در اینجا پاسخ، نکاتی برای 15 ژانویه است


بالا،ه یکشنبه است و با آن اتفاق جدیدی می آید وردل پازل برای شما برای حل! با این حال، اگر در حال مبارزه هستید، نیازی به احساس خستگی نیست. مثل همیشه، ما در اینجا با نکات و نکاتی برای کمک به شما در یافتن راه حل آماده ایم.

اگر ترجیح می‌دهید فقط پاسخ به شما گفته شود، می‌تو،د به انتهای این مقاله بروید تا 15 ژانویه را دریافت کنید. وردل راه حل مستقیم اما اگر ترجیح می‌دهید خودتان آن را حل کنید، به خواندن سرنخ‌ها، نکات و استراتژی‌هایی ادامه دهید که به شما کمک می‌کنند تا به آنجا برسید.

کجا انجام داد وردل آمده از

در حالی که مهندس جاش واردل در ابتدا ایجاد کرد وردل برای شریک او، کلمه حدس زدن بازی از آن زمان به یک عادت روزانه برای هزاران بازیکن در سراسر جهان تبدیل شده است. در حقیقت، وردل آنقدر محبوب شد که در نهایت توسط شرکت ،یداری شد نیویورک تایمز.

وردل همچنین الهام بخش بسیاری از کلون های ساخته شده از طرفداران و تکرارهای متناوب، مانند بتل رویال است دعوا ،بازی شناسایی موسیقی شنیده شد، و تغییراتی مانند دوردل و Quordle که شما سعی می کنید چندین کلمه را همزمان حدس بزنید. همچنین محتوای فراو، را برای سازندگان TikTok فراهم کرده است، زیرا گاهی اوقات خوب است که به جای اینکه خودتان آن کار را انجام دهید، تماشا کنید که یک مشکل را حل می کند.

روزی که دنبالش هستید نیست؟ اینجاست وردل پاسخ برای 14 ژانویه.

بهترینش چیه وردل کلمه شروع؟

بهترین وردل کلمه شروع هم، است که شما را خوشحال می کند. با این حال، اگر رویکرد استراتژیک را به رویکرد احساسی ترجیح می‌دهید، ما ایده‌هایی داریم که به شما کمک می‌کند افتتاحیه عالی را انتخاب کنید. برخی از نکات مفید عبارتند از انتخاب کلمه ای که حداقل دو مصوت مختلف در آن وجود داشته باشد و اطمینان حاصل کنید که برخی از صامت های رایج مانند S، T، R یا N در آن مخلوط شده اند.

چه اتفاقی برای وردل بایگ،؟

در زمان های شادتر، کل آرشیو گذشته وردلs آشکارا در دسترس همه بود تا هر زمان که میل به یک پازل کلمه را احساس می ،د از آن لذت ببرند. متأسفانه این کتابخانه از آن زمان به بعد از اینترنت پاک شده است و سازنده وب سایت گفته است که حذف آن در نیویورک تایمز‘ درخواست.

است وردل سخت تر شدن؟

اگرچه ممکن است به نظر برسد که در حال حل شدن است وردلبازی پازل ها بیشتر از گذشته یک مبارزه است، بازی سخت تر نمی شود. هر چند شما می تو،د آن را دشوارتر کنید وردل دارای حالت سخت است که می تو،د آن را فعال کنید.

چرا دوتا متفاوت هستن وردل چند روز جواب میده؟

معمولا، وردل راه حل ها مانند هایلندر: تنها یکی می تواند باشد. با این حال، گاهی اوقات بازی پازل دو راه حل صحیح متفاوت را در همان روز می پذیرد، در حالی که آشکارا مخالفت می کند. وردل قانون این به این دلیل است که نیویورک تایمز تغییراتی در وردل پس از به دست آوردن آن، برخی از پاسخ ها را با پاسخ های جدید جایگزین کنید.

این بار از آن زمان لیست کلمات به روز شده خود را اضافه کرده است، بنابراین این اتفاق باید کمتر از قبل رخ دهد. برای جلوگیری از هر گونه سردرگمی، ایده خوبی است که مرورگر خود را قبل از گیر ، در یک پازل جدید به روز کنید.

در اینجا یک اشاره ظریف برای امروز است وردل پاسخ:

برای پیدا ، آن باید جستجو کنید.

امروز را انجام می دهد وردل جواب دو حرف دارید؟

امروز نه!

امروز وردل یک کلمه 5 حرفی است که با … شروع می شود.

امروز وردل با حرف S شروع می شود.

همچنین ببینید:

وسواس کلمه؟ اینها بهترین بازی های کلمه ای برای بازی IRL هستند.

جوابش چیه وردل امروز؟

ما بالا،ه در شرف فاش ، پاسخ امروز هستیم وردل!

اماده ای؟

راه حل برای وردل شماره 575 است …

SPIRE.

اگر این بار آن را حدس نزدید، ناامید نشوید! جدید وجود خواهد داشت وردل پازلی که فردا می تو،د امتحان کنید، و ما دوباره با نکات و ترفندهای بیشتری برای کمک به شما باز خواهیم گشت.
منبع: https://mashable.com/article/wordle-today-answer-january-15