دسته‌ها
اخبار

«Wordle» امروز: این پاسخ، نکاتی برای 24 آوریل است


روز جدید، هفته جدید، جدید وردل! ما مثل همیشه اینجا هستیم تا با کارشناس خود به شما کمک کنیم وردل مشاوره و راه حل

اگر ترجیح می دهید فقط به شما پاسخ داده شود، می تو،د تا پایان این مقاله برای 24 آوریل بروید وردل کلمه ای که باید آشکار شود اما اگر ترجیح می‌دهید خودتان آن را حل کنید، به خواندن سرنخ‌ها، نکات و استراتژی‌هایی که به شما کمک می‌کنند ادامه دهید.

کجا انجام داد وردل آمده از

در اصل توسط مهندس جاش واردل به ،وان هدیه برای شریک زندگی خود ساخته شده است. وردل(در یک برگه جدید باز می شود) به سرعت گسترش یافت و به یک پدیده بین المللی تبدیل شد و هزاران نفر در سراسر جهان هر روز بازی می کنند. متناوب وردل نسخه های ساخته شده توسط طرفداران حتی ظهور کرده اند، از جمله بتل رویال دعوا ،بازی شناسایی موسیقی شنیده شد، و تغییراتی مانند دوردل و Quordle که باعث می شود چندین کلمه را همزمان حدس بزنید.

وردل در نهایت آنقدر محبوب شد که توسط آن ،یداری شد نیویورک تایمزو سازندگان TikTok حتی پخش زنده خود را پخش می کنند.

روزی که دنبالش هستید نیست؟ اینجاست وردل پاسخ برای 23 آوریل.

بهترینش چیه وردل کلمه شروع؟

بهترین وردل کلمه شروع همان کلمه ای است که به قلب شما شادی می بخشد. اما اگر چیزی که شما را شاد می کند استراتژی است، ما چند ایده داریم که به شما کمک می کند کلمه ای را انتخاب کنید که ممکن است به شما در یافتن راه حل سریعتر کمک کند. یک نکته این است که کلمه ای را انتخاب کنید که شامل حداقل دو مصوت مختلف به علاوه برخی از صامت های رایج مانند S، T، R یا N باشد.

چه اتفاقی برای وردل بایگ،؟

کل آرشیو گذشته وردل پازل ها برای هر ،ی در دسترس بود تا هر زمان که دوست داشت از آن لذت ببرد. متأسفانه، از آن زمان حذف شده است، و سازنده وب سایت اعلام کرد که این کار به درخواست نیویورک تایمز.

است وردل سخت تر شدن؟

ممکن است احساس کند وردل سخت تر می شود، اما در واقع از زم، که برای اولین بار شروع شد، دشوارتر نیست. می تو،د روشن کنید وردلاگر به دنبال چالش های بیشتری هستید، حالت سخت است.

چرا دوتا متفاوت هستن وردل چند روز جواب میده؟

هر چند معمولا وردل تنها یک راه حل صحیح در روز را می پذیرد، گاهاً علیه هنجار عصیان می کند و دو پاسخ متفاوت را قابل قبول می داند. این به دلیل تغییرات است نیویورک تایمز ساخته شده برای وردل پس از آن که بازی پازل را به دست آورد.

این بار از آن زمان لیست کلمات به روز شده خود را اضافه کرده است، بنابراین این اتفاق باید کمتر از قبل رخ دهد. برای جلوگیری از هر گونه سردرگمی، ایده خوبی است که مرورگر خود را قبل از گیر ، در یک پازل جدید به روز کنید.

در اینجا یک اشاره ظریف برای امروز است وردل پاسخ:

باز هم همینطور! (نکته اضافی: این نیز یک پوکمون است.)

امروز را انجام می دهد وردل جواب دو حرف دارید؟

این کار را انجام می دهد! و همسایه هستند

امروز وردل یک کلمه 5 حرفی است که با … شروع می شود.

امروز وردل با حرف D شروع می شود.

همچنین ببینید:

وسواس کلمه؟ اینها بهترین بازی های کلمه ای برای بازی IRL هستند.

جوابش چیه وردل امروز؟

ما بالا،ه در شرف فاش ، پاسخ امروز هستیم وردل، پس حدس های خود را همین الان وارد کنید!

اماده ای؟

راه حل برای وردل شماره 674 است …

ایضا.

اگر این بار متوجه نشدید، ناامید نشوید. زیبایی از وردل این است که همیشه یک مورد جدید برای امتحان ، روز بعد وجود دارد، و ما دوباره با سرنخ ها و نکات مفیدتر اینجا خواهیم بود.
منبع: https://mashable.com/article/wordle-today-answer-april-24-2023