دسته‌ها
اخبار

Spotify برنامه تسلا را با کتاب های صوتی و موارد دیگر به روز می کند


S،ify یکی از اولین برنامه‌های شخص ثالث در دسترس برای خودروهای تسلا بود، اما این شرکت واقعاً کار چندان خوبی در به‌روزرس، آن انجام نداد: این برنامه اساساً از زمان عرضه‌اش در سال 2015 به همان شکل باقی مانده است.

این به تازگی تغییر کرده است، با یک به‌روزرس، بزرگ جدید که از چهارشنبه برای کاربران عرضه شد.

همچنین ببینید:

تسلا تولید سایبرتراک مورد انتظار را آغاز کرد

مهم ترین تغییر، دسترسی به کتاب های صوتی است که در سال 2022 به S،ify معرفی شدند، اما تاکنون در اپلیکیشن تسلا S،ify وجود نداشته اند. همچنین ورود به سیستم آسان‌تر است، که می‌تو،د با اسکن یک کد QR با تلفن خود انجام دهید.

مشکل بزرگ حیوان خانگی من نیز برطرف شده است: اکنون می تو،د در نهایت با یک ضربه به یک هنرمند یا آلبوم از لیست آهنگ ها بروید (قبلاً فقط می توانستید آهنگ را شروع کنید، بدون هیچ راه ساده ای برای رسیدن به کل آهنگ. آلبوم یا کاتالوگ هنرمند). رابط کاربری این برنامه نیز اصلاح شده است.

د،ل اک، مدیر عامل اسپاتیفای، ویدیوی کوتاهی را در توییتر منتشر کرد و مهمترین تغییرات را در زیر توضیح داد.

ممکن است توییت حذف شده باشد

به‌نظر می‌رسد که این به‌روزرس، به تدریج منتشر می‌شود و من حتی پس از به‌روزرس، سیستم عامل خودرو به آ،ین نسخه موجود، نتوانستم آن را در تسلا مدل 3 خود دریافت کنم. من از S،ify پرسیده‌ام که آیا این به‌روزرس، در همه مناطق موجود است یا خیر، و با چه سرعتی برای همه منتشر می‌شود، و پس از شنیدن پاسخ، این پست را به‌روزرس، خواهم کرد.
منبع: https://mashable.com/article/s،ify-tesla-app-update