دسته‌ها
اخبار

Razor دوچرخه برقی سریع تری را برای بزرگسالان راه اندازی می کند – Review Geek


اخبار

نوع دیگری از نوستالژی.

Razor rambler 20 ebike در یک پارک
تیغ

Razor که اسکوترهای مچ پا را می سازد که همه ما با آنها آشنا هستیم، چندین مدل ebike را نیز می سازد. پیوستن به Razor Rambler 16 کوچکتر و دوچرخه باری این برند، یک دوچرخه برقی کاملاً جدید به سبک موتور سواری Rambler 20 برای بزرگسالان است.

همانطور که می بینید، Razor Rambler 20 جدید یک دوچرخه برقی شبیه به Super 73 است، اما قیمت آن بسیار مقرون به صرفه تر است. فقط 999 دلار قیمت دارد. این بزرگترین دوچرخه از Razor تا کنون است، و سریعتر از سایر دوچرخه های موجود در صف است، به این م،ی که برای سرگرمی بزرگسالان است.

سری دوچرخه های برقی Razor.
تیغ

بنابراین، دوچرخه برقی جدید Razor Rambler 20 چه چیزی برای ارائه دارد؟ فریم آلومینیومی دارای چراغ‌های جلوی داخلی، چراغ عقب و صندلی نرم نیمکتی است که همگی بر روی یک جفت ،تیک چاق سوار می‌شوند.

Rambler 20 یک دوچرخه ک، 2 است، به این م،ی که دارای یک دریچه گاز و پدال است و حدا،ر سرعت آن به حدود 20 مایل در ساعت می رسد. موتور توپی عقب 500 واتی قوی‌ترین موتوری نیست که دیده‌ایم، و همچنین کوچک‌ترین آن نیست، اما با توجه به قیمت، دوچرخه‌سواری کوچک و سرگرم‌کننده‌ای خواهد بود.

تیغ جزئیات ویدیو را راه اندازی کنید سیستم کمک پدال 5 سطحی، نمایشگر LCD، ترمزهای دیسکی مک،کی جلو و عقب و موقعیت سواری راحت و عمودی. می گوید Rambler 20 با شارژ حدود 16 مایل می پیماید. این محدوده کمی کمتر از باتری های موجود در بازار با باتری 36 ولتی آن است، اما باز هم، این تنها 999 دلار است.

اگر می‌خواهید دوباره احساس کودکی کنید یا یک دوچرخه برقی سرگرم‌کننده داشته باشید که با استایل بچه‌ها یا نوجوانان شما مطابقت داشته باشد، Razor Rambler 20 بهترین گزینه است. اکنون از Best Buy یا در دسترس است فروشگاه اینترنتی ریزر.
منبع: https://www.reviewgeek.com/152597/razor-launches-a-faster-electric-bike-for-adults/