دسته‌ها
اخبار

Q1 کمترین بودجه VC را برای امنیت در یک دهه نشان داد، اما یک پوشش نقره ای وجود دارد


در تاریخ 11 تا 12 ژوئیه به مدیران ارشد در سانفرانسیسکو بپیوندید تا بشنوید که چگونه رهبران سرمایه‌گذاری‌های هوش مصنوعی را برای موفقیت ادغام و بهینه می‌کنند.. بیشتر بد،د


امروز، DataTribe گزارش جدیدی منتشر کرد که نشان می‌دهد فعالیت‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر در صنعت امنیت سایبری در سه ماهه اول سال ۲۰۲۳ به‌دنبال فروپاشی بانک سیلی، ولی به میزان قابل‌توجهی کاهش یافته است.

این گزارش نشان داد که اگرچه صنعت امنیت سایبری کاهش چشمگیری کمتری نسبت به ا،یستم گسترده تر VC ایالات متحده داشته است، فعالیت معاملات امنیت سایبری در سه ماهه اول یا نزدیک به پایین ترین سطح یک دهه بوده است، با میانگین حجم معاملات اولیه 21 در سه ماهه اول 2023، در مقایسه با 20 در سه ماهه اول 2015. .

به همین ترتیب، حجم معاملات اولیه امنیت سایبری سال به سال 56 درصد کاهش یافته است. درست پشت سر بالاترین رکورد 15.8 میلیون دلاری در سه ماهه چهارم 2022.

جنبه مثبت کاهش بودجه VC

در حالی که به نظر می رسد کاهش کلی در بودجه بذر VC ضربه بزرگی برای بخش امنیت سایبری باشد، این گزارش استدلال می کند که یک پوشش نقره ای اساسی وجود دارد: ادغام بین ارائه دهندگان راه حل.

رویداد

تبدیل 2023

در 11 تا 12 جولای در سانفرانسیسکو به ما بپیوندید، جایی که مدیران ارشد نحوه ادغام و بهینه سازی سرمایه گذاری های هوش مصنوعی برای موفقیت و اجتناب از دام های رایج را به اشتراک می گذارند.

اکنون ثبت نام کنید

شرکت‌های کمتری که بودجه بیشتری با ارزش‌گذاری‌های بالاتر دریافت می‌کنند، احتمالاً برای این بخش، به‌ویژه سازمان CISO، چیز خوبی است. [w،] در این گزارش آمده است که در حال حاضر غرق از فروشندگ، است که سعی در فروش آ،ین محصول دارند.

در مصاحبه ایمیلی با VentureBeat، John Funge، مدیر عامل DataTribe، یافته‌های گزارش را مجدداً تأیید کرد و استدلال کرد که «در حالی که کاهش سرعت در برخی موارد دردناک است، ما آن را به‌،وان یک چیز کلی سالم می‌بینیم».

Funge پیشنهاد کرد که شرکت‌های بزرگ‌تر امنیت سایبری می‌توانند از مزایای محیط بازار برای ،ید و تجمیع راه‌حل‌ها استفاده کنند، در حالی که شرکت‌های ضعیف‌تر برای بقا تلاش می‌کنند.

فونگ گفت: «منافع میان‌مدت تا بلندمدت این امر، منطقی‌سازی پشته‌های فناوری بسیار پراکنده‌ای است که شرکت‌ها به آن‌ها وابسته هستند.»

یکی از شرکت هایی که به نظر می رسد این رویکرد را نشان می دهد، ارائه دهنده امنیت ابری است ویز، که علیرغم رکود اقتصادی، توانست یک دور سرمایه گذاری 300 میلیون دلاری سری D و ارزش گذاری 10 میلیارد دلاری پیش پول برای راه حلی جمع آوری کند که مدیریت وضعیت امنیت ابری (CSPM) و قابلیت های پلت فرم حفاظت از برنامه های کاربردی ابری (CNAPP) را در یک راه حل واحد ادغام کند. .

اگر Funge و DataTribe درست می گویند که کندی اقتصادی باعث عقل، شدن صنعت خواهد شد، آنگاه این احتمالاً برای CISO ها مثبت خواهد بود. آنها فرصتی خواهند داشت تا پیچیدگی را در سراسر پشته فناوری خود کاهش دهند و تعداد کلی ابزارهای مورد نیاز برای ایمن سازی محیط سازمان خود را کاهش دهند.

ماموریت VentureBeat این است که یک میدان شهر دیجیتال برای تصمیم گیرندگان فنی باشد تا دانشی در مورد فناوری سازم، متحول کننده ،ب کنند و معامله کنند. جلسات توجیهی ما را کشف کنید.


منبع: https://venturebeat.com/security/q1-marked-lowest-vc-funding-for-security-in-a-decade-but-theres-a-silver-lining/