دسته‌ها
اخبار

PlayStation VR2 بالاخره به خرده فروشان می رود


هدست PlayStation VR2 پس از دو ماه انحصار در ویترین مصرف کننده Direct سونی راه خود را به ،ده فروشان باز کرده است. شرکت ، اما تاریخ رسمی تعیین نکرده و یا حتی اعلام نکرده است که ،ده فروشان خوش شانس چه دستکش هایی را روی هدست مجاور PS5 خواهند داشت. سونی به مشتریان می‌گوید برای اطلاعات در دسترس بودن با ،ده‌فروشان محلی تماس بگیرند.

،ده فروش ،ستان که هدست واقعیت مجازی از 12 می در انبار موجود خواهد بود، اگرچه باید دید که آیا این تاریخ برای هر مکان ،ده فروشی آنلاین و آجری وجود دارد یا خیر. شایان ذکر است که 12 می، زم، است که یک بازی ویدئویی مادر و پاپ کوچک به نام است The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom در سوییچ منتشر می‌شود، بنابراین اگر به دنبال یک هدست واقعیت مجازی به فروشگاهی می‌روید، برای شلوغی آماده باشید.

فراتر از آسان‌تر ، امتیاز دهی به هدست PSVR 2، در دسترس بودن گسترده‌تر تقریباً به فروش و تخفیف منجر می‌شود. لوازم جانبی PS5 با قیمت 550 دلار گرانتر از PS5 واقعی است. سونی هیچ رقم فروش این هدست را فاش نکرده است اما این کار را انجام داد قبل از عرضه فوریه به دلیل پیش‌سفارش‌های کمتر از پیش‌بینی‌شده. قفل ، هدست در پشت یک پورتال وب انحصاری احتمالاً هیچ سودی برای آن نداشته است.

PSVR 2 به خاطر جلوه‌های بصری فوق‌العاده، کنترل‌کننده‌های به‌روز و توانایی‌های بازخورد لمسی مورد ستایش قرار گرفته است، اگرچه کتابخانه بازی‌ها (در حال حاضر) در سمت کم‌خونی قرار دارند. در اینجا امیدواریم افزایش در دسترس بودن این هدست را به خانه‌های بیشتری بیاورد، پذیرش جریان اصلی را تسریع کند و به پلتفرم متا کوئست عملکردی واقعی بدهد. این فقط می تواند یک چیز خوب برای VR به طور کلی باشد.
منبع: https://www.engadget.com/playstation-vr2-is-finally-heading-to-retailers-171803760.html?src=rss