دسته‌ها
اخبار

Insidious 5 باعث افزایش 64 میلیون دلاری می شود، باکس آفیس Elemental رشد می کند


امبر و وید در Elemental پی،ار.تصویر: دیزنی/پی،ار

،صری‘s با، آفیس دارد جرقه زده است از اواسط ژوئن منتشر شد.

به گزارش آ، هفته گزارش با، آفیس از جانب تنوع، رامکام پی،ار اکنون دارد به دست آورده 251.9 میلیون دلار در سطح جهان، چیزی شگفت‌انگیز چگونه در ابتدا به نظر می رسید که از بین می رود فیلم های دیگر در طول تابستان ظاهر شد. اما در چند هفته گذشته، دیزنی در انتقال بهتر کار کرده است چه فیلمی در واقع است و ربط دادن آن به زمینه دنیای واقعی آن دکارگردان پیتر سون. همراه با مردمی که اکنون وقت آزاد برای دیدن فیلم در طول تابستان دارند به دست آورده 9.6 میلیون دلار دیگر از آمریکای شمالی این آ، هفته، مجموع آن را به 109.2 میلیون دلار در داخل می رساند. این است اکنون اولین ،میشن اورجینال دهه، و احتمالاً اولین فیلم ،میشن اصلی از سال 2018، به عبور از مورد نظر 100 میلیون دلار آستانه داخلی به طور کامل

اسپوی،های هفته | 3 ژوئن

تا جایی که ژانر بزرگ این آ، هفته انتشار نگران است، Blum،use موذیانه: در قرمز مقام اول را به خود اختصاص داد با 64.1 دلار میلیون در سراسر جهان به کارگرد، پاتریک ویلسون، ستاره اصلی آن بالاتر از انتظارات اولیه در آمریکای شمالی با 32.6 دلار عمل کرد میلیون. مردم خود را کمی وحشت دارند و درب قرمز اکنون دارد را دومین افتتاحیه داخلی کل فرنچایز پس از شروع 40 میلیون دلاری سال 2013 موذیانه: فصل 2. با یک افتتاحیه بین المللی 31.4 میلیون دلار، درب قرمز همچنین دارای تمایز داشتن است پرفروش ترین فیلم ترسناک در دوران همه گیر.

حالا که موذی است در شماره یک، هفته گذشته ایندیانا جونز و شماره گیری سرنوشت به مقام دوم سقوط کرد. با 31.8 میلیون دلار در سطح بین‌المللی و 26.5 میلیون دلار در آمریکای شمالی، مجموع این فیلم اکشن اکنون به 247.9 میلیون دلار رسیده است که هنوز هم از نظر عملکرد خوب است.. ولی ،صری نشان می‌دهد که سرنوشت همه فیلم‌ها به هم ریخته نیست و ممکن است در هفته‌های آینده، شماره گیری کنید قبل از اینکه اوا، سال به دیزنی پ، برسد، مقداری پول نقد اضافی به دست می آورد.


اخبار io9 بیشتری می خواهید؟ بررسی کنید که چه زم، باید انتظار آ،ین را داشته باشید مارول، جنگ ستارگان، و پیشتازان فضا نسخه های بعدی چه چیزی است DC Universe در فیلم و تلویزیونو هر آنچه که باید در مورد آینده بد،د دکتر هو.
منبع: https://gizmodo.com/insidious-elemental-weekend-box-office-performance-1850620102