دسته‌ها
اخبار

iFixit می تواند به شما کمک کند ماوس لاجیتک خود را تعمیر کنید


Marcus Mears III / How-To Geek

iFixit یکی از بهترین منابع برای تعمیرات فنی است، با راهنماها و حذفیات برای بسیاری از محصولات، و حتی فروشگاهی برای ابزار و قطعات تعویضی اکنون، iFixit قطعات موس لاجیتک را به مجموعه خود اضافه می کند.

iFixit به طور رسمی قطعات اصلی را برای مدل‌های موس Lo،ech MX Master و MX Anywhere اضافه می‌کند که به زودی در این شرکت در دسترس خواهند بود. مرکز تعمیر لاجیتک، برای اولین بار فقط در ایالات متحده. این بدان م،است که اگر یکی از آن دو ماوس را دارید و می‌خواهید آن را باز کنید، iFixit به شما تعویض پا ​​و باتری و همچنین اسناد را می‌فروشد تا در حین تعمیر ماوس خود را بیشتر به هم نزنید. این فرآیند باید آسان تر از سایر تعمیرات الکترونیکی باشد، اما راهنمایی های دقیق همیشه مورد قدرد، قرار می گیرند.

کیت های تعمیر همه چیزهایی را که برای تعمیر نیاز دارید ارائه می کنند، بنابراین واقعاً نیازی به ،ید چیز اضافی به غیر از کیت ندارید. iFixit همچنین تمام پیچ‌گوشتی‌های لازم، کلیدهای بازکننده و موارد دیگر را در اختیار شما قرار می‌دهد. بنابراین اگر نیاز به تعمیر موس خود دارید، بسته iFixit خود را باز کنید و به شهر بروید.

اگر ماوس لاجیتک دارید که نیاز به تعمیر دارد، اکنون گزینه ای برای تعمیر آن دارید. امیدواریم این برنامه در آینده به روی موش های لاجیتک بیشتری باز شود.

منبع: iFixit

منبع: https://www.،wtogeek.com/893398/ifixit-can-help-you-repair-your-lo،ech-mouse/