دسته‌ها
اخبار

Herself Health که مراقبت های اولیه را برای زنان 65 سال و بالاتر ارائه می کند، 26 میلیون دلار جمع آوری می کند


کریستن هلتون با نیازهای مراقبت های بهداشتی بیماران غریبه نیست. پس از تأسیس شرکت حسگر زیستی Profusa، او به کار در آمازون ادامه داد، جایی که به تأسیس و رهبری بخش مراقبت آمازون این شرکت در سال 2019 کمک کرد.

در طول سه سال آینده، تمرکز بر ایجاد یک تجربه مثبت برای بیماران بود. و اگرچه شرکت یک حلقه بازخورد را به منظور بهبود تجربیات ایجاد کرد، هلتون دریافت که بیماران همچنان می‌گویند که راضی نیستند.

هنگامی که آمازون Care در سال 2022 تعطیل شد، هلتون تصمیم گرفت راهی برای رفع این نارضایتی بیابد و بر جمعیتی تمرکز کرد که احساس می‌کرد مراقبت وجود ندارد: مراقبت از ،ن 65 سال و بالاتر.

او تاسیس کرد سلامتی خودش سال گذشته، آن را به ،وان “اولین شرکت مراقبت های بهداشتی” معرفی کرد که فقط برای این جمعیت از بیماران ساخته شده است.

هلتون به TechCrunch گفت: “،ن احساس نمی کنند شنیده می شوند، و به آنها خدمات خوبی ارائه نمی شود.” زمان زیادی طول می کشد تا با پزشک خود ملاقات داشته باشند و ،ن عجله دارند که همه چیز را در عرض 10 دقیقه به آنها بگویند. در نتیجه، آنها احساس نمی‌کنند که به خوبی از آنها مراقبت می‌شود و به مرحله بعدی فشار نمی‌آورند بدون اینکه پزشکانشان وقت کافی برای درک واقعی نیازهای آنها داشته باشند. و این ،ن مسائل بسیار منحصر به فردی دارند.»

حتی اگر مراقبت های بهداشتی به سمت شخصی سازی حرکت می کند، مراقبت های سالمندان از آن مصون نیستند نابرابری های ،تی. Herself Health نظرسنجی خود را با بیش از 700 زن در این محدوده سنی در مورد مراقبت های اولیه انجام داد و دریافت که ،ن در این گروه سنی بیشتر از مردان در معرض تشخیص اشتباه قرار دارند. احتمال کمتری دارد که بیماری قلبی مزمن یا تشخیص سکته را دریافت کنند و بنابراین درمان من،ی ندارند. ،ن نیز بیشتر از مردان در معرض ابتلا به پوکی استخوان، بیماری های خود ایمنی و آ،ایمر هستند.

این شرکت در حال حاضر یک کلینیک را در سنت پل، مینه سوتا راه اندازی می کند و یک رویکرد “کل فرد” را ارائه می دهد که شامل سلامت، تندرستی، تحرک، سلامت روان و سلامت اجتماعی و رفتاری است. هلتون گفت که پزشکان برای صحبت با بیماران و یادگیری اه، آنها قبل از تنظیم برنامه های مراقبت سفارشی که بر ،ن متمرکز است و سن آنها را آگاه می کند، وقت می گذارند.

سلامتی خودش

اعتبار تصویر: سلامتی خودش

هلتون از بیان جزئیات در مورد درآمد خودداری کرد، اما گفت که این شرکت در حال ثبت نام صدها بیمار در ماه است و یک مدل هزینه برای خدمات است.

Herself Health به گروهی از استارت‌آپ‌ها می‌پیوندد که برای مراقبت از سالمندان نیز حل می‌کنند، از جمله Papa، Carewell، Devoted Health، Heal و CarePredictکه هفته گذشته 29 میلیون دلار بودجه جدید را برای نظارت بر فعالیت روزانه و رفتار سالمندان برای علائم اولیه نگر، های بهداشتی اعلام کرد.

شش ماه پس از بزرگ ، الف دور دانه 7 میلیون دلاری، Herself Health با سرمایه خطرپذیر اضافی بازگشته است و 26 میلیون دلار بودجه سری A را جذب می کند و مایکل کلین از Accretive به ،وان سرمایه گذار اصلی خدمت می کند. Juxtapose نیز در این دور شرکت کرد. این شرکت تا به امروز 33 میلیون دلار جذب کرده است.

کلاین در مصاحبه ای گفت: «شرکت کشش فوق العاده ای در جذب بیماران نشان می داد و از پول اولیه برای افزایش مقیاس استفاده می کرد تا واقعاً بازدهی عالی داشته باشد. “مهمترین چیز این است که ما استعدادهای فوق العاده ای را در کارکنان بالینی به دست آوریم و واقعاً شایستگی عمیق خود را در مسائل بهداشتی ،ن ایجاد کنیم. آنها توانایی جذب بیماران را به اثبات رسانده اند، بنابراین اکنون فقط به نوعی اصلاح هر دوی آنها در طول زمان و در مقیاس آنها مطرح است.”

با بودجه جدید، Herself Health قصد دارد تا ردپای خود را در 18 ماه آینده گسترش دهد. دو کلینیک دیگر در Minneapolis-St. هلتون گفت که منطقه پل امسال و حداقل یکی در یک بازار جدید در سال 2024.

این شرکت همچنین در حال کار بر روی بهبود خدمات خود، از جمله ارائه مراقبت های مجازی است تا در صورت دور بودن کلینیک، بازدیدهای بعدی به صورت دیجیتالی انجام شود. هلتون همچنین انتظار دارد به تیم پزشکان، پرستاران و دستیاران پزشکی خود اضافه کند.

او گفت: “ما به تکرار و بهبود ابزارهایمان برای بیماران و ارائه دهندگان ادامه خواهیم داد.” ما بسیاری از این منابع، فناوری و کانال‌های ارتباطی را به مطب خود می‌آوریم تا مطمئن شویم که می‌تو،م بهترین مراقبت از بیماران خود را انجام دهیم.»


منبع: https://techcrunch.com/2023/07/17/herself-health-primary-care-women-over-65-26m/