دسته‌ها
اخبار

Cadillac Celestiq 2024: قیمت، محدوده، شایعات و موارد دیگر


بیشتر تمرکز در دنیای EV بر روی تلاش برای مقرون به صرفه بودن بوده است، اما یک خودروی الکتریکی وجود دارد که در جهت مخالف حرکت می کند. Cadillac Celestiq به گونه‌ای ساخته شده است که سرگردان باشد، و ممکن است به ،وان خودروی برقی برای ،، که اهمیتی به ،ج ، زیاد ندارند، خدمت کند.

Celestiq به دلایلی منحصر به فرد خواهد بود تا فقط بر،ب قیمت آن. برخلاف دیگر خودروهای الکتریکی، Celestiq ساخته خواهد شد با دست برای سفارش — و کادیلاک می گوید هیچ محدودیتی برای انواع سفارشی سازی هایی که مشتریان می توانند انجام دهند وجود ندارد. به عبارت دیگر، ممکن است به زودی شاهد سلستیک های بسیار گران قیمت و بسیار پر زرق و برق در آینده باشیم.

در مورد ماشین جدید کنجکاو هستید؟ در اینجا همه چیزهایی است که تا کنون در مورد کادیلاک سلستیق می د،م.

طرح کادیلاک سلستیک

کادیلاک سلستیک یک سدان هاچ بک لو، است و به نظر می رسد یکی از آن ها باشد. مطمئناً، ،اصر طراحی را از خودروهای نسل قبلی کادیلاک به عاریت گرفته است، اما خط منحنی طول، بالای خودرو، همراه با نورپردازی منحصر به فرد عقب، آن را از سایر خودروهای کادیلاک و به طور کلی دیگر خودروهای برقی متمایز می کند.

نمای 3/4 پشتی Cadillac CELESTIQ در فلاتی مشرف به کوه ها در پس زمینه.
کادیلاک

فضای داخلی خودرو نیز قرار است به همان اندازه لو، باشد. نورپردازی برجسته در سراسر آن، با سانروف عظیمی که در امتداد بالا کشیده می‌شود، ارائه می‌شود. شیشه روی سانروف الکتروکرومیک است، بنابراین برای تجربه راحت‌تر می‌تواند تیرگی را تنظیم کند. در جلو، یک صفحه ابزار بزرگ وجود دارد، و روی صندلی‌ها، چرم نرم و لطیف را خواهید دید.

قیمت کادیلاک سلستیک

کادیلاک هنوز قیمت مشخصی را برای کادیلاک سلستیق اعلام نکرده است، اما گفته است که این مورد بیشتر بیش از 300000 دلار این خودروی الکتریکی برای توده‌ها نیست – برای ،، است که یک ماشین منحصر به فرد می‌خواهند و می‌توانند هزینه‌های زیادی برای تهیه آن ،ج کنند.

کادیلاک سلستیک کنترل
کنتر، و صفحه نمایش چندکاره Cadillac Celestiq. کادیلاک

این کاملاً ممکن است که قیمت هر Celestiq کمی متفاوت باشد، با توجه به گزینه‌های سفارشی‌سازی – اگرچه باید منتظر بم،م و ببینیم.

تاریخ عرضه کادیلاک سلستیک

Cadillac Celestiq به ،وان مدل 2024 عرضه خواهد شد و تولید آن قرار است در دسامبر 2023 آغاز شود. این به این م،ی است که تحویل حدود ژانویه 2024 آغاز می شود.

،، که علاقه مند به تهیه یکی برای خود هستند می تواند به لیست انتظار بپیوندد.

رنگ ها و مدل های کادیلاک Celestiq

یکی از اصول کلیدی Celestiq قابلیت سفارشی‌سازی است و به این ترتیب هیچ انتخاب مشخصی از رنگ برای خودرو وجود ندارد. مشتریان با طراحان کادیلاک کار خواهند کرد تا Celestiq مورد نظر خود را بسازند و این می تواند به م،ای هر تعداد رنگ یا پرداخت باشد. در تصاویر مطبوعاتی، Celestiq را می توان با رنگ آبی عمیق و زیبا دید، اما این فقط یک نمونه است.

نمای داخلی کادیلاک CELESTIQ از یک زن در حال رانندگی و صندلی سرنشین.
کادیلاک

رنگ ها قابل تنظیم هستند، اما شما نمی تو،د پیشرانه را سفارشی کنید. این بدان م،است که شما نمی تو،د مانند بسیاری از خودروهای برقی دیگر برای باتری های بزرگتر یا موتورهای بیشتر هزینه بیشتری بپردازید.

سرعت و برد شارژ Cadillac Celestiq

جنرال موتورز در حال استفاده کامل از پلتفرم Ultium خود در Celestiq است که به این م،ی است که با همتایان خود مانند هامر EV و کادیلاک لیریک. Celestiq با شارژ حدود 300 مایل برد دارد که بد نیست – اما با توجه به قیمت و این واقعیت که سدان های لو، بسیار ارزان تری مانند Lucid Air Grand Touring می توانند 500 مایل یا بیشتر مسافت را طی کنند، کمی ضعیف است.

Celestiq می تواند با شارژر سریع DC تا 200 کیلووات شارژ کند، به این م،ی که می تواند در حدود 10 دقیقه تا 78 مایل برد داشته باشد، که بد نیست.

عملکرد کادیلاک سلستیک

چرخ سلستیک کادیلاک
نمای نزدیک از سمت راننده Cadillac CELESTIQ در هنگام شارژ. کادیلاک

از آنجایی که Celestiq در تریم های متعدد موجود نخواهد بود، تنها یک پیشرانه در اینجا ارائه می شود. شما یک پیکربندی دو موتوره و چهار چرخ متحرک خواهید داشت که کادیلاک می گوید 600 ، بخار قدرت دارد و خودرو را قادر می سازد در حدود 3.8 ث،ه از 0 به 60 مایل در ساعت برسد. این خیلی گیج کننده است.

باید منتظر بم،م و ببینیم خودرو در دنیای واقعی چگونه رانندگی می کند و دینامیک کلی رانندگی چگونه است.

ویژگی های فنی Cadillac Celestiq

کادیلاک سلستیک احتمالاً دارای ویژگی هایی است که رانندگی با خودرو را آسان تر و راحت تر می کند. برای شروع، Celestiq چهار منطقه آب و هوایی را ارائه می‌کند که اساساً کنترل‌های خود را به هر فردی در ماشین می‌دهد. همانطور که گفته شد، این خودرو دارای سانروف شیشه ای الکتروکرومیک نیز خواهد بود.

در جلوی خودرو، رانندگان یک صفحه نمایش بزرگ 55 اینچی را دریافت خواهند کرد که برای یک مجموعه ابزار دیجیتال و برای سرگرمی اطلاعاتی مشابه استفاده می شود. هایپراسکرین مرسدس. اما در عقب، سرنشینان صفحه نمایش 12.6 اینچی خود را برای سرگرمی اطلاعاتی خواهند داشت. Celestiq دارای سیستم استریوی AKG Studio Reference با 38 بلندگو است، بنابراین صدایی جدی در موسیقی خود خواهید داشت.

کادیلاک سلستیک جلو
نمای داخلی Cadillac CELESTIQ که صفحه نمایش 55 اینچی جلویی ستون به ستون را نشان می دهد. کادیلاک

امیدواریم CarPlay و Android Auto را ببینیم، اما با توجه به اینکه جنرال موتورز پشتیب، را به تدریج متوقف می کند، احتمالاً این سیستم ها در دسترس نخواهند بود. امیدوارم که تغییر کند.

این خودرو برخی از ویژگی‌های فنی کمکی راننده را نیز ارائه خواهد کرد. در واقع، کادیلاک می گوید که از ویژگی جدید Ultra Cruise جنرال موتورز برخوردار است که امکان رانندگی بدون هندز را در طیف وسیعی از موقعیت های مختلف فراهم می کند. همچنین دارای ویژگی هایی است که این روزها استاندارد هستند، مانند ترمز اضطراری خودکار، هشدار ،وج از خط و غیره.

وضعیت اعتبار مالیاتی کادیلاک Celestiq

Cadillac Celestiq واجد شرایط دریافت اعتبار مالیاتی فدرال EV نیست، زیرا (بسیار گران) است. حد برای اعتبار مالیاتی فدرال EV 55000 دلار برای خودروهای سدان است.

لیست آرزوهای کادیلاک سلستیک ما

بسیاری از چیزهایی که ما دوست داشتیم در Celestiq ببینیم به سادگی در خودرو در دسترس نخواهند بود. با توجه به این واقعیت که دوست‌داشتنی‌ها، برد طول،‌تر و سرعت شارژ سریع‌تر را دوست داشتیم کیا EV6 و هیوندای Ioniq 5 که بسیار ارزان‌تر هستند، می‌توانند تا 350 کیلووات شارژ شوند.

ما همچنین دوست داریم CarPlay و Android Auto را در Celestiq ببینیم. بعید است که این اتفاق بیفتد، به این م،ی که رانندگان در سیستم اطلاعات سرگرمی ساخته شده توسط جنرال موتورز گیر خواهند کرد.

توصیه های سردبیرانمنبع: https://www.di،altrends.com/cars/cadilliac-celestiq-،ored-price-range-،ors-specs/