دسته‌ها
اخبار

Alum Chiwetel Ejiofor استودیوی Marvel به تام هاردی در Venom 3 می‌پیوندد


Chiwetel Ejiofor و Venom

تصویر: مارول استودیو / سونی پیکچرز

در یک سوئیچرو چندجه، دیگر، Chiwetel Ejiofor در سونی پیکچرز بازیگر شده است. آینده زهر دنباله، که به هیچ وجه گیج کننده نخواهد بود دکتر استرنج بازیگر از MCU به لایو اکشن می‌پرد اتحادیه مرد ،کبوتیآیه.

مصاحبه io9: اسکار آیزاک در فیلم Moon Knight «همه حضور» بود

تام هاردی-فرنچایز رهبری اخیرا Juno Temple را اضافه کرده است (تد ،و) و ضرب الاجل گزارش می دهد که Ejiofor اکنون دارد برای همبازی شدن در این فیلم قراردادی بسته است. کی داره بازی میکنه هنوز فاش نشده است، اما مگر اینکه او در یک تن ساخته شده باشد-به ،وان یک شخصیت جدید، نمی‌تو،م فکر نکنیم که آیا نسخه دیگری از Baron Mordo را دریافت خواهیم کرد. این d استمشکوک، به ،وان فیلم های سونی مارول تمایل به عبور ن، بیش از حد در آنها فیلم هایی با رهبری شرور. نزدیک ترین چیزی که به ما رسیدیم بود ونوم و ادی براک ظاهر شدن در صحنه ای در میان اعتبارات Spider-Man: No Way Home، که بعد از آن آمد زهر: بگذار قتل عام باشد در پایان مرد ،کبوتی خودش را تکان داد. همانطور که Deadline اشاره می کند: معلوم نیست چه ،ی به هاردی از فیلم‌های قبلی می‌پیوندد یا اینکه آیا شخصیت‌هایی از دنیای شخصیت‌های مارول سونی پیکچرز به این فیلم خواهند پیوست. ،ی که اجیوفور بازی خواهد کرد مخفی نگه داشته شده است.”

زهر: بگذار قتل عام باشد نویسنده کلی مارسل rei خواهد گرفتns به ،وان زهر 3‘s کارگردان و نویسنده، کار می کند از داست، که او با آن همکاری کرد هاردی.

همراه باشید زهر 3 اخبار اینجا در io9.


اخبار io9 بیشتری می خواهید؟ بررسی کنید که چه زم، باید انتظار آ،ین را داشته باشید مارول، جنگ ستارگان، و پیشتازان فضا نسخه های بعدی چه چیزی است DC Universe در فیلم و تلویزیونو هر آنچه که باید در مورد آینده بد،د دکتر هو.


منبع: https://gizmodo.com/venom-3-chiwetel-ejiofor-marvel-sony-hardy-spider-man-1850443338