دسته‌ها
اخبار

9 بهترین تلویزیونی که ما آزمایش کرده‌ایم (2023): ارزان، 4K، 8K، OLED و نکات


صرفه جویی برای صفحه نمایش جدید؟ برای کمک به شما در پیمایش ده‌ها مدل تلویزیون به ظاهر ی،ان از سامسونگ، ال‌جی، ویزیو، TCL، سونی و سایر سازندگان، صدها ساعت محتوا را در آنها تماشا کرده‌ایم و تعدادی از موارد دلخواه خود را انتخاب کرده‌ایم. ما همه چیز را از بهترین تلویزیون گرفته تا بهترین مجموعه مقرون به صرفه ای که می تو،د ب،ید و چند انتخاب عالی در این بین فهرست کرده ایم.

همه این مدل ها وضوح پی،ل 4K Ultra HD دارند (و برخی دارای 8K)، زیرا دیگر دلایل خوبی برای ،ید یک تلویزیون HD استاندارد وجود ندارد. تلویزیون‌ها اکنون با نمایشگرهای فوق‌العاده‌ای عرضه می‌شوند، اما از نظر صدا بسیار وحشتناک هستند و می‌توانند رابط‌های ضعیفی داشته باشند، بنابراین اگر نمی‌تو،د برنامه مورد نظر خود را پیدا کنید، باید روی یک نوار صوتی خوب و یک استیک پخش تلویزیونی نیز سرمایه‌گذاری کنید. اگر با بسیاری از تلویزیون‌های زب، که تولیدکنندگان تلویزیون استفاده می‌کنند آشنا نیستید، راهنمای نحوه ،ید تلویزیون ما می‌تواند به شما کمک کند.

به‌روزرس، ژوئیه 2023: ما مدل‌های قدیمی‌تر را حذف کرده‌ایم و این راهنما را با جدیدترین موارد دلخواه خود از TCL، Samsung، Roku، و Hisense به‌روزرس، کرده‌ایم.

پیشنهاد ویژه برای خوانندگان Gear: a اشتراک 1 ساله به سیمی برای 5 دلار (25 دلار تخفیف). این شامل دسترسی نامحدود به سیمی.com و مجله چاپی ما (در صورت تمایل). اشتراک ها کمک می کند تا کارهایی که هر روز انجام می دهیم تامین شود.


منبع: https://www.wired.com/gallery/best-tvs/