دسته‌ها
اخبار

8 بهترین وب‌سایت/برنامه‌هایی که می‌توانم برای کسب درآمد ویدیو تماشا کنم


آزادی پول درآوردن و ،ج ، آن برای چیزهایی که به ،ی پاسخگو نیست چطور؟ یکی از بهترین احساسات قابل تصور اینطور نیست؟

این یک ایده عالی است که از طریق اینترنت درآمد ،ب کنید و از اوقات فراغت خود نهایت استفاده را ببرید. می‌تو،د ساعات کاری خود را به دلخواه تنظیم کنید، چه صبح، آ، شب، آ، هفته یا هر روزی که می‌خواهید.

اگر در حین مرور آنلاین به تماشای ویدیوهای تصادفی کشیده شدید، تعجب نکنید. برای خیلی از ما اتفاق می افتد. اما چرا از آن سناریو فرصتی سودآور ایجاد نکنید و ویدیوها را برای ،ب درآمد آنلاین تماشا نکنید؟

راه های زیادی برای ،ب درآمد غیرفعال با تماشای ویدیو وجود دارد.

برای تماشای فیلم ها پول دریافت کنید!
برای تماشای فیلم ها پول دریافت کنید! اعتبار تصویر: Vlada Karpovich; متش،!

برای ،ب درآمد ویدیوها را تماشا کنید اینها پلتفرم های باورن،ی

شروع به استفاده از اوقات فراغت خود با مشاهده ویدیوهایی کنید که می توانند به شما کمک کنند تا پول من،ی ،ب کنید نه اینکه خودتان را به دلیل بی اثر بودن مورد ضرب و شتم قرار دهید! در اینجا مجموعه ای از برخی از وب سایت های برتر وجود دارد که می تو،د برای ،ب درآمد ویدیو تماشا کنید.

1. Swagbucks

یکی از محبوب ترین سایت های پاداش، Swagbucks (dotcom)، تا سال 2022 بیش از 700 میلیون دلار مشوق توزیع کرده است.

تو می تو، برای ،ب درآمد ویدیو تماشا کنید در وب سایت برای ،ب امتیاز (که SB نامیده می شود). اگرچه بیشتر جوایز از 3 دلار شروع می‌شوند، هر SB تقریباً یک سنت ارزش دارد و بهترین بخش این است که حداقل پرداختی به اندازه 1 دلار است.

کارت‌های هدیه از شرکت‌های معروفی مانند آمازون، تارگت و والمارت و همچنین پول واقعی که به حساب PayPal شما منتقل می‌شود، به ،وان جایگزین پرداخت در دسترس هستند. می‌تو،د از دسته‌های مختلف، از جمله سرگرمی، مسافرت و غیره، فیلمی را تماشا کنید. کاربران همچنین می‌توانند با شرکت در نظرسنجی‌ها، ،ید پاداش‌های درآمدی و موارد دیگر در وب‌سایت ،ب درآمد کنند. بررسی ما از Swagbucks بیش از 20 روش منحصر به فرد برای ،ب درآمد از وب سایت را فهرست می کند.

پاداش ثبت نام 5 دلاری به اعضای جدید آن ارائه می شود. همچنین می‌تو،د با صرف ۲۵ دلار یا بیشتر از یکی از بازرگانان، ۱۰ دلار جایزه Swag Up اضافی دریافت کنید.

2. نیلسن کامپیوتر و پنل موبایل

به لطف Nielsen، ،ب‌وکار معروفی که رتبه‌بندی بینندگان تلویزیون را ارائه می‌کند، می‌تو،د به راحتی با تماشای آنلاین برنامه‌های تلویزیونی مورد علاقه‌تان پول نقد ،ب کنید.

یکی از بهترین برنامه ها برای درآمد غیرفعال به شما امکان می دهد تا با دانلود آن و ماندن در پنل آنها، سالانه 50 دلار درآمد ،ب کنید.

این پنل کامپیوتر و موبایل نیلسن این مزیت را دارد که از شما نمی خواهد عادات تماشای خود را تغییر دهید. برخلاف سایر پلتفرم‌های جایگزین، می‌تو،د انتخاب کنید چه چیزی را مشاهده کنید، خواه YouTube، Netflix یا اخبار. علاوه بر این، از شما خواسته نمی شود که تبلیغات یا سایر محتوای حمایت شده را تماشا کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک نام کاربری و رمز عبور ایجاد کنید، اطلاعات اولیه خود را وارد کنید و برای شروع برنامه را نصب کنید.

شرکت در این برنامه علاوه بر جایزه سالانه 50 دلاری، شما را واجد شرایط قرعه کشی های مکرر می کند.

به یاد داشته باشید که با پیوستن به پنل رایانه و موبایل نیلسن، به آنها به طور ناشناس با اطلاعات مرور خود رضایت می دهید. بالا،ه آنها به شما پول می دهند.

نام، آدرس IP و سایر اطلاعات شناسایی شخصی شما از داده‌ها حذف می‌شوند تا «ناشناس» شوند. به عبارت دیگر، ،ب‌وکار می‌تواند ببیند از کدام URL بازدید کرده‌اید اما از فعالیت‌های شما آگاه نخواهد بود. علاوه بر این، Nielsen گذرواژه‌ها یا شناسه‌های کاربری را پیگیری نمی‌کند.

تماشای ویدیوها و ،ب درآمد

اعتبار تصویر: یوتیوب

3. InboxDollars

برای تماشای چیزهایی مانند نمایش های تلویزیونی، تری، فیلم، تبلیغات آشپزی و موارد دیگر، InboxDollars به شما فرصتی برای ،ب درآمد می دهد.

همچنین ممکن است با شرکت در نظرسنجی‌های آنلاین، چک ، ایمیل، استفاده از درگاه ،ید پول و استفاده مجدد از کوپن‌های قابل چاپ آن‌ها در سایت‌های پاداش مانند Swagbucks، پول بیشتری دریافت کنید (همان شرکت مادر صاحب دو وب‌سایت است).

InboxDollars Review حاوی اطلاعات عمیق در مورد نحوه عملکرد وب سایت است. این وب سایت شهرت فوق العاده ای دارد و به اعضای خود بیش از 60 میلیون دلار پاداش نقدی داده است. علاوه بر این، اپلیکیشن‌های iOS و اندروید برای این سایت، بازخورد مثبتی از بیش از 100000 کاربر دریافت کرده‌اند. با این حال، هشدار داده می شود که InboxDollars تنها جایی است که می تو،د برای تماشای ویدیوها در مرورگر دسکتاپ پول دریافت کنید، زیرا این یک برنامه نیست.

ثبت نام و ثبت نام اکانت خود 2 دلار جایزه ثبت نام به شما می دهد. برخلاف Swagbucks، پاداش را می توان بدون استفاده از دروازه ،ید InboxDollars دریافت کرد.

اولین پرداخت 15 دلار است. با این حال، پس از اینکه درآمد شما به 10 دلار رسید، می توان پرداخت های اضافی را برداشت کرد.

با تماشای ویدیوها در InboxDollars، پول نقد من،ی ،ب کنید

اعتبار تصویر: inboxdollars

4. فیوژن کش

FusionCash ثبت نام سریع و ساده است و فقط برای ثبت نام یک جایزه خوش آمد گویی 5 دلاری دریافت خواهید کرد. علاوه بر تماشای ویدیوها، چندین وب‌سایت دیگر فهرست‌شده در مقاله نیز فرصت ،ب درآمد با تکمیل نظرسنجی‌ها و سایر کارهای «دریافت پول» را فراهم می‌کنند.

یکی از وب سایت های کمتر محبوب در این لیست، FusionCash، ارزیابی های متوسط ​​تا متوسط ​​کاربران را دریافت کرده است. به ،وان مثال، در Trustpilot فقط امتیاز 3.1 از 5 را ،ب کرد و BBB به آن امتیاز “F” داد.

یکی از رایج‌ترین مشکلات مشتریان این است که اگر برنده‌های خود را ظرف ۱۸۰ روز پس از اضافه شدن به حسابتان نقد نکنید، منقضی می‌شوند. بنابراین، به دلیل حداقل مبلغ برداشت نسبتاً بالا (25 دلار) سایت، ممکن است نتو،د سود کافی برای پول نقد در آن پنجره به دست آورید، کمی ریسک دارد. با این حال، هنگامی که به حداقل آستانه رسیدید، می تو،د از طریق چک، سپرده مستقیم یا پی پال پرداخت دریافت کنید.

،ب درآمد از طریق تماشای ویدیوها

اعتبار تصویر: FusionCash

5. درآمدزایی

سرویس دیگری که برای کارهای جزئی به شما پاداش می دهد درآمدزایی، که همچنین برای تماشای ویدیوها، بازی های آنلاین و شرکت در نظرسنجی های پولی به شما پول می دهد.

از آنجایی که برای تماشای ویدیوهای زیر باید روی «بعدی» کلیک کنید، Earnably به شما امکان می دهد پول غیرفعال به دست آورید. علاوه بر این، بسیاری از کاربران در مورد ساده بودن ،ب درآمد با این پلتفرم اظهار نظر می کنند و آن را به گزینه ای مطمئن برای ،ب درآمد تبدیل می کند.

ا،ر کاربران متوجه می شوند که می توانند با مراجعه به دوستان خود درآمد من،ی داشته باشند. برای هر چیزی که ارجاع شما ایجاد کند، 10٪ پاداش دریافت خواهید کرد.

برای برداشت پول برای پول نقد یا کارت هدیه پی پال، باید حداقل 5 دلار داشته باشید. اگرچه درآمد حاصل از ویدیوهای این برنامه به اندازه سایر موارد موجود در این لیست نیست، اما با این وجود قابل احترام است.

بیشترین استفاده را از وقت آزاد خود با-Earnably ببرید

اعتبار تصویر: درآمدزایی

6. MyPoints

برای تماشای فیلم، تکمیل نظرسنجی، چاپ کوپن و بازی، MyPoints (نظرسنجی‌های پولی دات‌کام) با دادن امتیازی که می تواند به پول نقد واقعی تبدیل شود، به شما پاداش می دهد.

می‌تو،د این امتیازها را با کارت‌های هدیه، پول نقد PayPal و جوایز سفر مبا، کنید. با توجه به تنوع گزینه های موجود برای ،ب درآمد در این پلتفرم، ا،ر کاربران می توانند بر اساس گزینه ای که انتخاب می کنند، به حداقل مبلغ برداشت که تقریباً 3 دلار است، برسند.

مهم است که توجه داشته باشید که MyPoints دو برنامه مختلف تلفن همراه ارائه می دهد: برنامه معمولی MyPoints و “Daily Scoop” که صرفاً بر روی محتوای ویدیویی متمرکز است.

با این وجود، Daily Scoop فقط برای گوشی های هوشمند اندرویدی در دسترس است و برخی از بررسی ها ادعا کرده اند که همیشه فهرست کاملی از فیلم ها را ارائه نمی دهد.

با صرف حداقل 10 دلار از طریق سایت MyPoints در 30 روز اول عضویت، 1750 امتیاز به حساب شما تعلق می گیرد که می توان آن را برای یک کارت هدیه به ارزش 10 دلار باز،ید کرد.

برای ،ب پول با MyPoints وارد شوید

اعتبار تصویر: mypoints

7. پاداش خلقت

می‌تو،د با تماشای ویدیوهای آنلاین در Creations Rewards درآمد ،ب کنید.

وب‌سایت Creation Rewards مشابه Swagbucks است که به شما امکان می‌دهد با تماشای فیلم و شرکت در فعالیت‌های متعدد مانند شرکت در نظرسنجی‌ها، تماشای ویدیوها، تکمیل کارهای جانبی و از طریق معرفی دوستان، درآمد ،ب کنید.

اگر می خواهید یک جایزه ثبت نام 5 دلاری ،ب کنید، باید حداقل 5000 امتیاز در این پلتفرم در 60 روز اول پس از عضویت جدید ،ب کنید. علاوه بر این، برنامه ارجاع آنها 10٪ از سود دوستان خود را به شما ارائه می دهد.

مقایسه پاداش Creations با سایر گزینه‌های موجود در این فهرست، پتانسیل بالایی برای ،ب درآمد با تماشای ویدیوها ارائه می‌کند.

مشاهده-ویدئوها-و-درآمد-درآمد-آنلاین

اعتبار تصویر: پاداش خلقت دات نت

8. نتفلی،

آیا شنیده اید که می تو،د برای تماشا ، پول دریافت کنید نتفلی، فیلم های؟ شما خوش شانس هستید، زیرا نتفلی، از بر،ب‌ها استفاده می‌کند تا مطمئن شود مشتریان می‌توانند محتوایی را پیدا کنند که مورد پسندشان باشد.

با این حال، باید توجه داشته باشید که یک نتفلی، بر،ب زدن آسان نیست تنها ا،امات اساسی آنها شامل این است که نامزد باید تجربه عمیق بیش از 5 سال در صنعت تلویزیون/فیلم و مهارت در تشخیص تفاوت های ظریف با مجموعه ای از محتوا داشته باشد. با این وجود، اگر فکر می کنید واجد شرایط هستید، مراقب فرصت های شغلی نتفلی، باشید.

با این کار می تو،د سالانه حدود 69000 دلار درآمد داشته باشید. با این حال، این فرصت های شغلی همیشه در دسترس نیستند. برای این موقعیت، نتفلی، تنها 30 کارمند را استخدام می کند. از آنجایی که رقابت شدید است، باید احتیاط کنید.

نتیجه

شما این پست را به طور کامل خوانده اید، و اکنون در مورد تعداد کمی از وب سایت ها و برنامه هایی که می تو،د هنگام تماشای فیلم و تبلیغات درآمد ،ب کنید، می د،د. تعداد زیادی شرکت وجود دارند که از افرادی مانند شما برای دریافت آمار خود در تبلیغات استفاده می کنند و در این بین به شما پول می پردازند.

این یک روش ایده آل برای استفاده از زمان آزاد و استفاده حدا،ری از آن است.

این یک رویکرد عالی برای ایجاد درآمد علاوه بر تلاش های مرتبط مانند راه اندازی یک کانال YouTube است. علاوه بر این، به دست آوردن تجربه کاری مرتبط با ویدئو می تواند نمونه کار شما را بهبود بخشد.

شما می تو،د سالیانه 100 تا 1000 دلار اضافی با تماشای ویدیو به دست آورید.

همه تصاویر داخلی ارائه شده توسط نویسنده. متش،!

اعتبار تصویر ویژه: ع، ماتیلدا ورم وود. Pexels; متش،!

نیکیتا سیکری

نیکیتا سیکری

بنیانگذار، Aim2write

نیکیتا سیکری یک تولید کننده محتوا است که ایده های پیچیده را ساده می کند و کلمات را ساختار می دهد تا آنها را برای همه مخاطبان آسان کند. او صدای برند را ایجاد می‌کند و به آن‌ها اجازه می‌دهد روشی منحصربه‌فرد برای برقراری ارتباط با مخاطبان جه، خود ارائه دهند. او یک نویسنده و ویراستار حرفه‌ای است که در حال حاضر یک آژانس محتوانویسی به نام Aim2write را در گوروگرام هند اداره می‌کند.


منبع: https://readwrite.com/get-paid-for-wat،g-videos-8-best-websites-apps/