دسته‌ها
اخبار

6 بهترین پایه دیواری تلویزیون در سال 2023


ممکن است متوجه شوید که چندین مورد از بهترین پایه‌های دیواری تلویزیون در این مجموعه می‌توانند کار کنند. چگونه من، را انتخاب می کنید؟ براکت تلویزیون با پایه تخت ساده ترین و معمولاً ارزان ترین گزینه برای نصب است. با این حال، بسته به نیاز شما، انواع دیگر پایه‌های دیواری تلویزیون ممکن است بهتر باشند. چند نکته وجود دارد که می تواند به شما در انتخاب بهترین آنها کمک کند.

با اندازه تلویزیون خود شروع کنید. در حالی که ا،ر کیت‌های دیواری اندازه‌های تلویزیون زیادی را پوشش می‌دهند، خوب است قبل از سفارش از اندازه واقعی تلویزیون خود مطلع شوید. به خاطر داشته باشید که اندازه تلویزیون یک اندازه گیری ساده از عرض تلویزیون نیست. در عوض تلویزیون ها بر اساس طول صفحه نمایش مورب طبقه بندی می شوند. یک تلویزیون 48 اینچی 48 اینچ عرض ندارد. بنابراین، حتماً دفترچه راهنمای تلویزیون خود را از نظر اندازه بررسی کنید، یا صفحه نمایش را به صورت مورب، از یک گوشه بالا تا گوشه پایین مخالف اندازه گیری کنید تا بد،د که آیا پایه دیواری که به آن نگاه می کنید با اندازه تلویزیون شما سازگار است یا خیر.

در مرحله بعد، عملکرد اتاق و فضای کلی آن را در نظر بگیرید. اگر اتاق آفتابی است، ممکن است یک پایه تلویزیون کج بخواهید که به شما امکان می دهد صفحه نمایش را چند درجه بالا یا پایین تنظیم کنید تا از لکه های بازتابنده جلوگیری کنید. در شرایط دیگر، اگر ،مت نشیمن مستقیماً در مقابل تلویزیون نباشد یا تلویزیون بین چندین ناحیه مش، باشد، یک پایه دیواری تلویزیون تمام حرکتی یا مفصلی ممکن است گزینه بهتری باشد. پایه‌های تلویزیون تمام حرکتی معمولاً گران‌ترین هستند، اما به شما این امکان را می‌دهند که تلویزیون را بیرون بکشید و به سمت نقاط دیگر بچرخ،د تا انعطاف‌پذیری بیشتری در مشاهده مشاهده کنید.

این پایه تلویزیون را انتخاب کنید…

اگر می خواهید …

پایه حرکت کامل USX

بهترین پایه دیواری کلی برای تلویزیون

پایه تلویزیون ثابت Dream MD2163-K

پایه دیواری تلویزیون ثابت

پایه دیواری تلویزیون فول موشن اورستون

برای تنظیم پایه دیواری خود پس از نصب

نصب Dream MD2268-LK

پایه دیواری تلویزیون که تابش خیره کننده را به حداقل می رساند

نصب Dream MD2413-MX

پایه دیواری تلویزیون با نصب تک گل میخ

براکت تلویزیون سنگین جاستون

پایه تلویزیون منحنی دیواری برای دیوارهای آجری، بتنی یا چوبی


منبع: https://www.zdnet.com/،me-and-office/،me-entertainment/best-tv-wall-mount/#ftag=RSSbaffb68