دسته‌ها
اخبار

5 دلیل برای اینکه کاری را انجام نمی دهید و در مورد آن چه باید کرد


سر کار بودن و در واقع کار ، حیوانات بسیار متفاوتی هستند. در اینجا پنج مانع بزرگ شناخته شده برای انجام کارها و ساده ترین راه ها برای دور زدن آنها آورده شده است.

1. شما نامه دارید

مطمئنا، ایمیل یک ضرورت است و رسانه های اجتماعی شما را در جریان قرار می دهند، اما در محل کار هر دو می توانند بهره وری شما را کاهش دهند. مطابق با مطالعه استفاده از ایمیل 2019 Adobe، مردم حدود پنج ساعت در روز را صرف چک ، ایمیل می کنند – رقمی که بعید به نظر می رسد از زمان حرکت گسترده به سمت کار ،یبی کاهش یافته باشد.

درمان، برنامه‌ای است که خود تحمیل می‌کند که در آن شما فقط به خود اجازه می‌دهید ایمیل را در ساعات خاصی از روز بررسی کنید و به آن پاسخ دهید – مثلاً صبح زود، وقت ناهار و اوا، بعد از ظهر. اگر می‌د،د هیچ چیز فوری به صندوق ورودی شما نمی‌رسد، اعلان‌های ایمیل و اجتماعی را روی رایانه رومیزی و تلفن خود خاموش کنید.

اشتراک فهرست‌های ایمیلی را که به شما سرویس نمی‌دهند لغو کنید یا این فهرست‌ها به‌طور خودکار در پوشه‌ای فیلتر شده‌اند که می‌تو،د در اوقات فراغت خود در زمان استراحت در آن جستجو کنید. و گروه WhatsApp محله را در حالت بی صدا قرار دهید.

اگر واقعاً با رویکرد بوقلمون سرد در استفاده از رسانه های اجتماعی مبارزه می کنید، یک ابزار مسدود کننده حواس پرتی مانند آزادی می تواند کمک کند، در حالی که برای کاربران مک که در مورد تمرکز سخت هستند، خود کنترلی پس از تنظیم تایمر آن، بازگرداندن مسدودکننده حواس‌پرتی غیرممکن است.

2. شعبده بازی

در ظاهر، چندوظیفه ای به نظر می رسد که هک بهره وری نهایی باشد. همانطور که به طور همزمان در چندین کار شیرجه می‌زنید، احساس می‌کنید همان مدل کارآمدی هستید: شما این را به پایان رسانده‌اید.

متأسفانه، گسترش تمرکز بر روی چندین کار می‌تواند شما را به یکی از عمیق‌ترین غرق‌های زمان – حواس‌پرتی – بکشاند. همانطور که پهنای باند شناختی شما تمام می شود، درک خود را از وضعیت جری، که برای حدا،ر بهره وری نیاز دارید از دست می دهید.

به‌جای اینکه در فهرست کارهایتان به کارهایتان دستکاری کنید، وقت آن رسیده است که به تک‌وظیفه بروید. موارد کوچکتر را می توان ابتدا با استفاده از قانون دو دقیقه، که شامل تکمیل کارهایی است که دو دقیقه یا کمتر هستند، و همچنین دو دقیقه وقت گذاشتن برای شروع کارهای کوچکی که ممکن است به تعویق انداخته باشید، و زمان بی وقفه را برای درگیر شدن در کارهای متمرکز برای مهم ترین کارها باقی می گذارد.

روز کاری شما را می توان با کمک تغییر داد تکنیک پومودوروهک مدیریت زمان که در آن یک تایمر برای یک کار تنظیم می‌کنید، استراحت می‌کنید و سپس تکرار می‌کنید و پس از چهار جلسه استراحت طول،‌تری به دنبال دارد.

3. “یک ث،ه دارید؟”

تماس های تلفنی و «ایستادن» همکاران در کنار میز، سرعت شما را کاهش می دهد و بهره وری شما را کاهش می دهد. سعی کنید پنجره‌های کوچک روز خود را به تماس‌های تلفنی پاسخ دهید، در حالی که اگر از هدفون استفاده می‌کنید و وضعیت آنلاین خود را روی «مشغول» یا «مزاحم نشوید» تنظیم کنید، می‌توانند به آرامی به همکاران هشدار دهند که برای چت ، خیلی مشغول هستید.

4. خستگی ملاقات

جلسات بیش از حد منظم مدت‌هاست که مانع بهره‌وری می‌شوند، روز کاری را محدود می‌کنند و فرصت‌های بازگشت به «منطقه» را قبل از برنامه‌ریزی بعدی محدود می‌کنند.

به ،وان یک قاعده کلی، جلسات داخلی باید آ،ین راه حل باشد، زم، که سایر روش های ارتباطی اندازه گیری نمی شوند. برای مثال، استندآپ تیمی روزانه می‌تواند به صورت هفتگی یا یک روز در میان باشد.

دعوت‌نامه‌های جلسه باید از اصل «آماده‌سازی و به اشتراک‌گذاری» پیروی کنند: شامل یک دستور کار واضح، مشخص ، نقاط گفتگو و ارائه یک نتیجه هدف قطعی. این باید از بحث بی هدف یا بدتر از آن، نیاز به یک جلسه دیگر جلوگیری کند.

5. بی علاقگی شغلی

اگر متوجه شدید که خودانگیزه معمولی شما رو به کاهش است، ممکن است نقش خود را بیشتر کرده باشید. انسان‌ها معمولاً وقتی به چالش کشیده می‌شوند، احساس خوشبختی می‌کنند و حتی ثابت‌ترین مجری‌ها نیز در نهایت متوجه می‌شوند که برای مدت طول، همان کار را خیلی خوب انجام داده‌اند.

آیا ،ت شماست که چالش جدیدی را انجام دهید؟ اکنون زمان خوبی برای بررسی نقش‌های باز در هیئت شغلی VentureBeat است که قول می‌دهند شما را در یادگیری نگه دارند.

مدیر محصول، پلتفرم یادگیری ماشین، نتفلی،، لس آنجلس

پلت فرم یادگیری ماشین (MLP) در نتفلی، پایه و اساس نوآوری را فراهم می کند و در نقش مدیریت محصول، اهرم MLP را افزایش می دهید، چشم انداز استراتژیک، اه،، نتایج کلیدی و معیارهای موفقیت را در مشارکت با مهندسی و همسویی با آنها تعریف می کنید. اه، تجاری گسترده تر

تجربه گسترده کار و نوآوری بر روی یک پلتفرم متمرکز یادگیری ماشینی که از چندین برنامه پشتیب، می کند و همچنین درک فنی بالایی لازم است. اکنون برای این نقش درخواست دهید.

مهندس پروژه IT، Darktrace، Hybrid Remote

Darktrace که توسط ریاضیدانان و کارشناسان دفاع سایبری در سال 2013 تأسیس شد، یک رهبر جه، در زمینه هوش مصنوعی امنیت سایبری است. اکنون به دنبال یک مهندس پروژه فناوری اطلاعات است که به ارائه طیف گسترده ای از پروژه های فناوری اطلاعات در سراسر تجارت جه، خود کمک می کند.

شما نحوه برنامه ریزی پروژه ها، حل چالش ها در سیستم ها و فرآیندها، ارائه نقشه راه و تعیین محدوده پروژه ها را خواهید فهمید. این نقش برای یک ارتباط دهنده سازمان یافته با ذهنیت تحلیلی، تخصص فنی و دانش مدیریت پروژه ایده آل است. اکنون برای این نقش درخواست دهید.

مهندس ارشد نرم افزار، اتودسک، آتلانتا

مهندس ارشد نرم افزار در یک تیم اسکرام با عملکرد بالا همکاری خواهد کرد که در آن کد، زیرساخت و خدماتی که توسعه می دهید تأثیر مستقیم و مثبتی بر میلیون ها کاربر خواهد داشت. شما از نزدیک با معماران و مدیران محصول فنی کار خواهید کرد تا معماری کلی سیستم و ا،امات محصول را به اجزای نرم‌افزاری به خوبی طراحی و پیاده‌سازی شده ترجمه کنید و سیستم‌ها و ریزسرویس‌های توزیع‌شده بسیار در دسترس، مقیاس‌پذیر و توزیع‌شده را در یک محیط تولید ارائه دهید.

برای یادگیری فن‌آوری‌ها و روش‌های جدید، تحمل کم در برابر ناکارآمدی و میل شدید به خودکار ، هر چیزی که می‌تواند خودکار باشد، به مهارت‌ها و مهارت‌های فنی عالی در حل مسئله نیاز دارید. علاوه بر این، مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد در علوم کامپیوتر یا یک رشته فنی مرتبط به اضافه یک یا چند سال تجربه مهندسی نرم افزار مورد نیاز است. اکنون برای کار درخواست دهید.

برای هزاران فرصت دیگر و یافتن نقشی که من، است، امروز به انجمن مشاغل VentureBeat مراجعه کنید.

ماموریت VentureBeat این است که یک میدان شهر دیجیتال برای تصمیم گیرندگان فنی باشد تا دانشی در مورد فناوری سازم، متحول کننده ،ب کنند و معامله کنند. جلسات توجیهی ما را کشف کنید.


منبع: https://venturebeat.com/programming-development/5-reasons-why-youre-not-getting-any-work-done-and-what-to-do-about-it/