دسته‌ها
اخبار

16 بهترین تشک آنلاین (2023): مموری فوم، هیبرید، ارگانیک، لاتکس


چند تشک وجود دارد که ما آزمایش کردیم که چندان برجسته نیستند، اما اگر به آنها فکر می کنید، قابل ذکر هستند.

تشک هیب، لو، DreamCloud با قیمت 899 دلار: این تشک لو، دیگری با روبالشی ضخیم است که مانند Helix Midnight Luxe و Allswell Supreme بسیار راحت است.

Keetsa All-foam Tea Leaf Supreme به قیمت 1590 دلار: مت جانسر، منتقد WIRED، Keetsa را برای چند ماه آزمایش کرد. او به پهلو می‌خوابد، و اگرچه هیچ‌وقت از راحتی تشک غافلگیر نشد، اما از ابتدا تا انتها خوب می‌خوابید. او فکر نمی کرد که این کار را انجام دهد زیرا تشک در سمت نرم است. دارای سه لایه فوم و یک لایه نازک رویی است که از مواد بازیافتی ساخته شده است.

تشک بنفش 1299 دلار: من شب‌های خوبی روی بنفش می‌خوابیدم – و من عاشق حس مطبوع، Jell-O-ey، شبکه مربعی هستم که بنفش برای نرمی و حمایت از آن استفاده می‌کند (مثل دراز کشیدن روی یک دسته وافل ساخته شده از نرم و کشدار است. سیلی،) – اما به اندازه تشک های هیب، (کویل و فوم) راحت نیست. بنفش هیب، وجود دارد، اما گران است. این ،وما چیز بدی نیست، اما فقط بد،د که تشک های بنفش نیز به نوعی سنگین هستند.

تشک فوم استاندارد کاسپر به قیمت 1295 دلار: تشک اصلی کاسپر ایده تخت در جعبه را سال ها پیش رایج کرد و هنوز هم یک انتخاب راحت تمام فوم با قیمت من، است. اما نسخه هیب، با کویل بهتر است.

تشک هیب، مولکول به قیمت 1899 دلار: منتقد WIRED Medea Giordano این تشک راحت را دوست دارد و برای ماه‌ها مشکلی برای خوابیدن روی آن نداشته است. با این حال، در حالی که تکیه گاه لبه از سه طرف خوب است، در پایین تخت تقریباً “وجود ندارد”. نزدیک بود هنگام پوشیدن کفش هایش از زمین بیفتد. همچنین می‌تو،د سیم پیچ‌ها را در لبه‌های تشک احساس کنید، اگرچه این مشکل بزرگی نیست زیرا در هنگام خواب قابل تشخیص نیست.

تشک اصلی Leesa به قیمت 1099 دلار: Leesa استاندارد شباهت زیادی به Casper دارد، اما احساس راحتی می کند.


منبع: https://www.wired.com/gallery/best-mattresses/