دسته‌ها
اخبار

13 بهترین لوازم جانبی و ابزار علف های هرز


آن روزها گذشته است که برای بلند شدن باید پشت یک آلونک سیگار می کشید یا در جنگل پنهان می شد. بسیاری از ایالت های آمریکا ماری جوانا را قانونی کرده اند. در نتیجه، افراد بیشتری از گاه به گاه یکی دو مورد برای اه، تفریحی و دارویی استفاده می کنند. مردم می توانند بدون نگر، در مورد پیگرد قانونی گلدان را آزادانه در خانه مصرف کنند، و ابزارهای بسیار خوبی برای کمک به مصرف گیاه مسئول وجود دارد. ما 13 مورد از بهترین لوازم جانبی علف های هرز را برای سال 2023 جمع آوری کرده ایم.

بیشتر بخو،د: قو،ن ماری جوانا در هر ایالت

حتی اگر نمی‌تو،د ماری‌جوانا را به‌صورت آنلاین ب،ید، بهترین لوازم جانبی علف‌های هرز، از جمله تمام موارد موجود در لیست ما (که حاوی هیچ THC واقعی نیستند)، همگی برای ،ید از فروشگاه‌های آنلاینی که میزبان آنها هستند، قانونی هستند. با رونق فرهنگ شاهدانه، می تو،د لوازم جانبی سیگار با کیفیت بالا را با قیمت های مختلف پیدا کنید. چه به دنبال مک، برای نگهداری سبزه خود باشید، چه به دنبال یک قطعه شیشه ای زیبا برای لذت بردن در هنگام روشن شدن هستید، یا اگر می خواهید از اصول اولیه سینی های چرخان و کاغذهای غلتاندن فراتر بروید، اینها برخی از بهترین لوازم جانبی علف های هرز هستند. به خود یا عاشق شاهدانه در زندگی خود بدهید.

یادداشت ویراستار: اگرچه حشیش برای استفاده پزشکی و حتی تفریحی در برخی ایالت‌ها قانونی شده است، ماری‌جوانا و محصولات حاوی THC هنوز در سطح فدرال جزو داروهای فهرست اول محسوب می‌شوند. همیشه هنگام مصرف حشیش یا هر ماده کنترل شده دیگری احتیاط و قضاوت کنید.

ساعت شنی

این قلیان مصارف بی‌شماری دارد که فراتر از شاهدانه است. این قلیان به ،وان یک قلیان شیشه ای با چرخش 360 درجه عمل می کند که نرم ترین ضربه های قابل تصور را ارائه می دهد، اما می تو،د یک قلیان ب،ید. کلوش نوشیدنی (120 دلار) برای دم ، کوکتل با دود از چوب گی، یا اسپند غنی.

این لوازم جانبی جالب شاهدانه به ،وان یک ترفند مهم، سرگرم کننده برای می،ولوژیست جدی دو چندان می شود. به زیبایی طراحی شده و راه اندازی آن ساده است. ست قلیان گراویتی شامل یک کیت کاسه قلیان آلومینیومی و یک کاسه شیشه ای است، اما می تواند به سایر دستگاه های سیگار کشیدن یا بخارساز نیز متصل شود.

Firedog

در حالی که ما مطمئناً از بردن لوازم شما به جایی که مجاز نیستند، حمایت نمی‌کنیم، اما ممکن است بخواهید بوی آن را هم در خانه و هم در حین حرکت پنهان نگه دارید.

کیف ضد بو Firedog دقیقاً این کار را انجام می دهد و از چرم ساخته شده است و با کربن فعال درجه یک و پارچه نبافته فیلتر کننده روکش شده است. به علاوه، کیسه علف هرز شما را تازه نگه می دارد.

هشدارهای قیمت کیسه ذخیره‌سازی ضد بو Firedog را دریافت می‌کنید

گرنکو

اگر ترجیح می‌دهید علف‌های هرز خود را به روش قدیمی مصرف کنید – نه به شکل روغن یا خوراکی – اما دود تند یا مزاحمت کاغذهای غلتاندن را دوست ندارید، این ویپ خودکار شیک و پیچیده محصولات فوق‌العاده تمیزی را ارائه می‌کند که حفظ می‌کند. طعم گیاهی

قلم G با ورودی هوای پاک ثبت شده به همراه فناوری گرمکن دوگانه همرفتی و رسانایی مهندسی شده است. وقتی صحبت از لوازم جانبی شاهدانه می شود، این یکی بسیار همه کاره است. برای بسته بندی محفظه و تمیز ، اجاق می توان از یک ابزار انتخاب داخلی دستی استفاده کرد.

برای چیزی که کمی گسسته تر (و مقرون به صرفه تر) اما سبکی بزرگ در هنگام کشیدن ماری جوانا تفریحی است، Vessel’s Helix one-hitter یک انتخاب محکم برای افرادی است که گل حشیش می کشند.

طراحی دو مارپیچ هر ضربه را خنک می‌کند و طوری طراحی شده است که تجمع ،‌ها را حفظ کند که به ،وان فیلتری برای کمتر شدن ، عمل می‌کند. این لوله فشرده برنجی خالص نیز برای چشم بسیار آسان است.

ادی پارکر

طرفدار کاغذ نورد نیستید؟ برای یک دستگاه قدیمی که برای چشم آسان است، ادی پارکر لوازم جانبی علف های هرز را می سازد که به ،وان یک اثر هنری دو چندان می شود.

وقتی صحبت از لوازم جانبی سیگار می شود، این لوله های شیشه ای آنها را به سطح دیگری می برد. من شخصا عاشق این پیپ شیشه ای گی،ی جذاب هستم اما ،یبی از میوه ها برای انتخاب وجود دارد.

حالت

این ویپ با قیمت پایین‌تر به شما امکان می‌دهد دوز خود را تا میلی‌گرم شخصی‌سازی کنید تا زیاد — یا خیلی کم دریافت نکنید.

Mode اولین دستگاهی است که چنین شخصی سازی دقیق را در دوز اضافه می کند. قلم ویپ Pax’s Era Pro تنظیمات دوز از پیش انتخاب شده ای دارد که می تو،د انتخاب کنید، اما فقط با غلاف های اختصاصی Pax کار می کند.

Etsy

آیا می خواهید لوازم جانبی سیگار را به طور کلی کنار بگذارید؟ اگر بیشتر از نوع خوراکی هستید و قصد دارید خودتان در خانه درست کنید، به قالب نیاز دارید. این قالب‌های زنبور عسل به دسته بعدی آدامس‌ها یا شکلات‌های THC شما جذابیت می‌بخشد.

اگر لانه زنبوری حال و هوای شما نیست، Etsy ظاهراً آن را دارد گزینه های بی پایان قالب برای مرتب سازی.

پوسیده

از افرادی که پو پوری را برای ما آورده‌اند، این ،یب از روغن‌های ضروری است که برای از بین بردن بوی دود گلدان در هوا و روی لباس طراحی شده است. کافی است پس از مصرف چند بار در اتاق یا مستقیماً روی پارچه بپاشید. اغلب در صنعت شاهدانه نادیده گرفته می شود، اما می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند.

به سمت چپ

اگر به دنبال بهترین راه برای ،یب علف های هرز هستید، دیگر به دنبال آن نباشید. تزریق THC بسیار رایج است، به خصوص در میان ،، که دوست ندارند دود را استنشاق کنند. این دم‌دهنده خوب Levo به شما امکان می‌دهد روغن، کره، عسل و سایر معجون‌ها را با هر گیاهی که انتخاب می‌کنید درست کنید.

از Levo برای تهیه کره های گیاهی، روغن های گل برای صابون و هر تعداد شیرینی THC برای درمان بیماری های خود استفاده کنید.

شما در حال دریافت هشدارهای قیمت برای تزریق کننده گیاهی Levo II هستید

و اتو

اگر دوست دارید سیگارهای ماری جوانا کاملاً رول شده باشد، غلتک م،وطی OG Otto آنها را هر بار تحویل خواهد داد. و صرفه جویی در هزینه شما در انواع پیش نورد گران قیمت.

سیستم آسیاب هوش مصنوعی Otto علف‌های هرز شما را تجزیه و تحلیل می‌کند و به‌طور خودکار جهت، سرعت و فشار تیغه‌های دقیق آن را تنظیم می‌کند تا هر بار آسیاب کامل را ایجاد کند. سپس آسیاب ها را در یک لودر م،وطی می اندازد تا رول آپ کامل شود.

برادران موز

قرار دادن یک فیلتر به خوبی می تواند مشکل باشد، اما نگهدارنده فیلتر مانند این کار را آسان می کند. این دستگاه با فیلترهای فعال زغالی برادران موز کار می کند که دود را خنک کرده و طعم را حفظ می کند. کاغذ نورد جداگانه فروخته می شود.

شوالیه باحال

یک آسیاب سبزی برای مقاصد آشپزی خوب است، اما برای آسیاب ، علف های هرز و آماده برای مصرف نیز مفید است.

در حال دریافت هشدارهای قیمت برای آسیاب گیاهی کول نایت هستید

AeroGarden

AeroGarden ممکن است باغ های غلاف سرپوشیده خود را برای رشد علف های هرز تبلیغ نکند، اما این بدان م،ا نیست که نمی توان این کار را انجام داد. چراغ‌های رشد LED داخلی باغ و سیستم خودآبیاری (که هر دو با تایمر کار می‌کنند) گیاهان شما را سالم و در حال رشد نگه می‌دارند. بعلاوه، به اندازه کافی کوچک است تا روی میز قهوه شما قرار بگیرد.

اینجا یک راهنمای گام به گام در مورد نحوه هک ، AeroGarden خود برای پرورش حشیش در خانه.

توجه داشته باشید که علف های هرز را فقط باید در ایالت ها و مناطقی که در آنها قانونی است، در خانه پرورش دهید.

بیشتر در مورد شاهدانه


منبع: https://www.cnet.com/culture/best-،-accessories/#ftag=CAD590a51e