نتفلی، در اوایل سال جاری شروع به سرکوب به اشتراک گذاری رمز عبور در ایالات متحده و سایر کشورها کرد و این تلاش موفقیت آمیز بوده است. بر اساس آ،ین گزارش درآمد، نتفلی، در سه ماهه دوم سال 2023، 5.9 میلیون مش، جه، جدید به دست آورد که بیش از یک میلیون مش، در ایالات متحده و کانادا است. [PDF].

نتفلی، کوچکتر 2
بر اساس این نتایج، نتفلی، اکنون اشتراک‌گذاری پولی را در «تقریباً همه» کشورهای باقی‌مانده که سیاست‌های جدید هنوز در آن‌ها اعمال نشده‌اند، ارائه می‌کند. نتفلی، در ماه مه اشتراک گذاری رمز عبور چند خانواری را در ایالات متحده حذف کرد، اقدامی که بلافاصله باعث افزایش ثبت نام شد.

به گفته نتفلی،، درآمد در هر منطقه ای که اشتراک پولی در آن معرفی شده است افزایش می یابد و ثبت نام ها بیش از لغو شده است. این شرکت نسبت به سال گذشته شاهد رشد 2.7 درصدی درآمد بود. در آینده، نتفلی، انتظار دارد که رشد درآمد شتاب بیشتری بگیرد، زیرا شروع به دیدن مزایای کامل اشتراک‌گذاری پولی و پذیرش بیشتر برنامه‌های تبلیغاتی خود می‌کند.

برای سال‌ها، نتفلی، به مش،ین اجازه می‌داد تا حساب‌های خود را با افراد خارج از خانواده خود به اشتراک بگذارند، اما این دیگر مجاز نیست. همه افرادی که به حساب نتفلی، دسترسی دارند باید در یک مکان زندگی کنند و نتفلی، دسترسی را بر اساس IP و سایر داده های موقعیت مک، محدود می کند. نتفلی، ابزارهایی را ارائه کرد تا به آن دسته از اشتراک‌گذاری‌ها اجازه دهد تا برای حساب‌های خود ثبت‌نام کنند.

نتفلی، ادعا کرد که بیش از 100 میلیون خانوار در حال اشتراک گذاری حساب های کاربری هستند که بر توانایی آن برای “سرمایه گذاری و بهبود نتفلی،” برای اعضای پولی تأثیر می گذارد.

داستان های محبوب

Apple Maps به تدریج بر کاربران Google Maps پیروز می شود، گزارش پیشنهاد می دهد

کاربران آیفون به طور فزاینده ای دلایلی برای انتخاب نقشه های اپل به جای نقشه های گوگل پیدا می کنند و برخی از مشتریان مسیرهای واضح حمل و نقل عمومی و طراحی جذاب آن را تحسین می کنند. این بر اساس گزارش های حکایتی جمع آوری شده توسط وال استریت ژورنال (paywalled) است. در حالی که نقشه های اپل روی همه آیفون ها از قبل نصب شده است، ا،ریت قاطع آیفون ها در ایالات متحده دارای نقشه گوگل هستند.

آیفون 15 می تواند دارای فناوری باتری انباشته باشد

شایعه اخیر ادعا می کند که سری آیفون 15 اپل می تواند از فناوری باتری انباشته برای افزایش تراکم انرژی و طول عمر طول، برخوردار باشد. مدل های ساختگی لاین آپ آیفون 15. به گفته کاربر توییتر “RGcloudS”، سری آیفون 15 از فناوری باتری انباشته برخوردار است. این اطلاعات به ،وان بخشی از یک افشای ادعایی در مورد مدل های گل،ی اس 24 پ، و اس 24 اولترا سامسونگ منتشر شد که همچنین گفته می شود …

اولین مک های مجهز به M3 اپل احتمالا در ماه اکتبر عرضه می شود

به گفته مارک گورمن از بلومبرگ، اولین مک های مجهز به ام 3 اپل ممکن است در اوایل اکتبر وارد بازار شوند. گورمن در آ،ین خبرنامه خود در Power On می گوید که منابع به او می گویند که رویدادی در ماه اکتبر پس از معرفی سری آیفون 15 اپل در ماه سپتامبر برگزار می شود و وضعیت خط تولید فعلی اپل نشان می دهد که روی مک های جدید با تراشه های M3 تمرکز خواهد کرد. با توجه به اینکه اپل 14 اینچی جدید را عرضه کرد …

سامسونگ برای رقابت با نمایشگر استودیو اپل، نمایشگر جدید 1599 دلاری ViewFinity S9 5K را معرفی کرد.

سامسونگ امروز از عرضه آینده نمایشگر ViewFinity S9 خود در ایالات متحده خبر داد که برای رقابت با نمایشگر استودیو اپل طراحی شده است. ViewFinity S9 قبلاً در ماه ژوئن در کره ج،ی عرضه شده بود، اما ماه آینده در ایالات متحده نیز گسترش خواهد یافت. نمایشگر 27 اینچی ViewFinity S9 دارای صفحه نمایش 5K با وضوح 5120 در 2800 و 218 پی،ل در هر اینچ است. 600 نیت ارائه می دهد …

مک بوک پرو با تراشه 3 نانومتری ظاهرا اوا، امسال عرضه می شود

به گزارش دیجی تایمز، اپل قصد دارد یک مک بوک پرو جدید با تراشه ارتقا یافته تولید شده با فرآیند پیشرفته 3 نانومتری TSMC را در سه ماهه سوم سال 2023 عرضه کند. طبق گزارش منابع صنعتی، نسل بعدی مک بوک پرو اپل که قرار است در سه ماهه سوم عرضه شود، دارای پردازنده های 3 نانومتری خواهد بود. این گزارش احتمالا به یک مک بوک پرو 13 اینچی جدید با اپل…