دسته‌ها
اخبار

مدل سازی موتورهای الکتریکی و پیشرانه هاافزایش تصاعدی در تقاضا برای وسایل نقلیه الکتریکی وجود داشته است، به طوری که انتظار می رود خودروهای هیب، و الکتریکی بخش قابل توجهی از فروش خودرو را در آینده نزدیک به خود اختصاص دهند. طراحی موتورهای کارآمد برای افزایش برد، کاهش ظرفیت باتری مورد نیاز، و بهبود چگالی توان و هزینه‌ها حیاتی است.

برای شرکت در این وبینار رایگان هم اکنون ثبت نام کنید.


برای انجام چنین طراحی، استفاده از مدل سازی و شبیه سازی چند فیزیک ضروری است. COMSOL Multiphysics و افزودنی ماژول AC/DC و ماژول طراحی باتری ویژگی‌های مختلفی را برای مدل‌سازی انواع مختلف موتورهای الکتریکی و اجزای پیشرانه ارائه می‌دهند. این نرم‌افزار این قابلیت را دارد که فیزیک‌های متقابل متعدد درگیر در موتورها مانند الکترومغناطیسی، اثرات حرارتی، مک،ک سیالات و مک،ک ساختاری را به تصویر بکشد. COMSOL Multiphysics همچنین تکنیک های بهینه سازی قدرتمندی را ارائه می دهد که به سرعت بخشیدن به زمان توسعه محصول کمک می کند.

از شما دعوت می کنیم در این وبینار شرکت کنید. در مورد این موضوعات بیشتر خواهید آموخت و خواهید دید که چگونه می توان از COMSOL Multiphysics در تحقیق و توسعه موتور الکتریکی و پیشرانه استفاده کرد.


منبع: https://event.on24.com/wcc/r/4192059/824560E2DB1CAE4D7EA981A6ABC8C257