دسته‌ها
اخبار

فین‌تک هندی KreditBee به ارزش ۷۰۰ میلیون دلاری در بودجه جدید نزدیک می‌شود • TechCrunch


به گفته این شرکت، KreditBee فین‌تک هندی ۱۰۰ میلیون دلار اضافی را در دور سرمایه‌گذاری جمع‌آوری کرده است، زیرا وام‌دهنده به دنبال توسعه تجارت خود در بازار ج، آسیا است.

تزریق نقدی جدید بخشی از بودجه بزرگتر سری D است که به گفته KreditBee اکنون با 200 میلیون دلار بسته شده است. به گفته یک منبع آگاه، بودجه جدید که توسط Advent International هدایت می شود، ارزش استارت آپ مستقر در بنگالورو را حدود 680 میلیون دلار می کند.

KreditBee، که سرمایه‌گذاری سرمایه‌گذاری دارایی Mirae، Premiji Invest و گروه مالی میتسوبیشی UFJ را نیز در میان حامیان خود به حساب می‌آورد، وام‌های ،د فوری از 12 دلار تا بیش از 3500 دلار را به مشتریان تازه‌کار و همچنین متخصصان حقوق‌بگیر ارائه می‌دهد.

این پلت فرم با بانک ها و شرکت های مالی غیربانکی (NBFCs) و بانک ها برای تامین مالی وام ها همکاری می کند.

ما خوشحالیم که از یک شریک بلندمدت مالی و استراتژیک در Advent استقبال می کنیم. این اعتماد به مدل ،ب و کار سودآور ما و پایداری بلندمدت آن را تقویت می کند. مادوسودان اکامبارام، یکی از بنیانگذاران و مدیر اجرایی KreditBee، در بی،ه ای گفت: آ،ین دور به ما کمک می کند تا به چشم انداز خود برای خدمت به بیش از 400 میلیون جمعیت با درآمد متوسط ​​در کشور دست یابیم.

این استارت آپ اعلام کرد که در مسیر افزایش دارایی تحت مدیریت خود به بیش از یک میلیارد دلار در شش تا نه ماه آینده است.

(ادامه مطلب را دنبال کنید…)


منبع: https://techcrunch.com/2023/01/06/indian-fintech-kreditbee-nears-700-million-valuation-in-new-funding/