دسته‌ها
اخبار

طراحی مجدد کیف پول iOS 17 و اپلیکیشن Health در ماکت‌ها به نمایش گذاشته شد


شایعه شده است که اپلیکیشن‌های Wallet و Health در iOS 17 به‌روزرس،‌ها را دریافت می‌کنند و افشاگر هستند @،yst941 امروز چند مدل به اشتراک گذاشت که ظاهراً نشان دهنده تغییرات طراحی است که می تو،م انتظار مشاهده آن را داشته باشیم.

کیف پول ios 17
در ماکت برنامه کیف پول، یک نوار پیمایش در پایین وجود دارد که عملکردهای مختلف موجود در برنامه را از هم جدا می کند. کارت‌ها، پول نقد، کلیدها، شناسه‌ها و سفارش‌ها دسته‌های فهرست شده‌اند. توجه داشته باشید که این یک ماکت است، بنابراین املای “ID” احتمالاً نادیده گرفته شده است. همچنین یک برگه “P،es & More” وجود دارد و افشاکننده ادعا می کند که ویژگی های دیگری نیز در راه است.

طبق گزارش‌ها، کاربران می‌توانند برای دسترسی به رابط جستجو برای یافتن یک کارت یا پاس خاص، انگشت خود را به پایین بکشند و دکمه «Transactions» وجود دارد. در مقایسه با طراحی فعلی اپلیکیشن Wallet، این یک بهبود عملکردی است زیرا یافتن ویژگی‌های خاصی مانند مجوزهای خاص و جزئیات سفارش را ساده‌تر می‌کند. با توجه به عملکردهای زیادی که اکنون اپلیکیشن Wallet علاوه بر ذخیره کارت های اعتباری و بدهی، از آن استفاده می کند، دیدن طرحی مانند این تعجب آور نخواهد بود.

در مورد اپلیکیشن Health، Analyst941 ادعا می کند که بخش “موارد دلخواه” در زیر “خلاصه” یک طراحی مجدد با یک رابط کارت را مشاهده خواهد کرد. هر کارت دارای “داده های بصری” است که شامل “نمودارهای رنگی”، “ج،” و اطلاعات دیگر است. از آنجایی که برگه Summary در برنامه Health نیز شامل گرایش‌ها و نکات برجسته است، مشخص نیست طراحی کارت برای Favorites چگونه با آن بخش‌ها کار می‌کند.

برنامه سلامت ios 17


Analyst941 اطلاعات دقیقی در مورد جزیره پویا آیفون 14 پرو پیش از عرضه در سال گذشته به بیرون درز کرد، اما این افشاکننده هنوز سابقه طول، مدتی ندارد و اطلاعات به اشتراک گذاشته شده را باید با شک و تردید دید.

Analyst941 در هفته‌های اخیر شایعاتی را درباره ویژگی‌هایی که در iOS 17 عرضه می‌شوند به اشتراک گذاشته است که نشان می‌دهد یک نسخه «ویژه» از iOS 17 برای یک آی‌پد 14.1 اینچی در دست ساخت است و آی‌پدها از قابلیت سفارشی‌سازی Lock Screen به سبک آیفون برخوردار خواهند شد. آنها تغییرات مبهمی را در جستجو، جزیره پویا، مرکز کنترل و موارد دیگر ذکر کرده اند. آنها همچنین ادعاهایی در مورد طرح‌بندی صفحه‌نمایش خانگی جدید watchOS 10 داشته‌اند و گفته‌اند که در آینده، اپل واچ می‌تواند با چندین دستگاه از جمله iPad و Mac جفت شود.

شایان ذکر است که بلومبرگمارک گورمن دارد ابراز تردید کرد درباره ادعاهای Analyst941 و معتقد است که برخی از اطلاعات نادرست است. زم، که اپل از iOS 17، watchOS 10 و سایر به‌روزرس،‌ها در سخنر، اصلی WWDC در 5 ژوئن رونمایی کرد، بیش از یک ماه دیگر درباره دقت Analyst941 بیشتر می‌د،م.

صرف نظر از دقیق بودن این مدل ها، شایعات قابل اعتماد دیگری وجود دارد که به روز رس، برای برنامه های Health و Wallet را پیشنهاد می کند. در MacRumors در پاد،ت، گورمن تأیید کرد که اپل در حال کار بر روی به‌روزرس،‌های اپلیکیشن Wallet است و همچنین اخیراً گفته است که اپل در حال کار بر روی ویژگی‌های جدید برنامه Health مانند گسترش به iPad و ویژگی ردیابی خلق و خو است.
منبع: https://www.mac،ors.com/2023/04/28/ios-17-health-wallet-app-mockups/