دسته‌ها
اخبار

سامسونگ برای رقابت با نمایشگر استودیو اپل، نمایشگر جدید 1599 دلاری ViewFinity S9 5K را معرفی کرد.


سامسونگ امروز از عرضه آینده نمایشگر ViewFinity S9 خود در ایالات متحده خبر داد که برای رقابت با نمایشگر استودیو اپل طراحی شده است. ViewFinity S9 قبلاً در ماه ژوئن در کره ج،ی عرضه شده بود، اما ماه آینده در ایالات متحده نیز گسترش خواهد یافت.

Samsung viewfinity s9
نمایشگر 27 اینچی ViewFinity S9 دارای صفحه نمایش 5K با وضوح 5120 در 2800 و 218 پی،ل در هر اینچ است. روشنایی معمولی 600 نیت، نسبت کنتراست 1000:1 و 99 درصد DCI-P3 برای رنگ‌های زنده و واقعی را ارائه می‌دهد و دارای نرخ تازه‌سازی 60 هرتز با زمان پاسخگویی 5 میلی‌ث،ه است. به گفته سامسونگ، یک ویژگی مراقبت از چشم هوشمند نیز برای کاهش فشار چشم در نمایشگر تعبیه شده است.

Samsung viewfinity s9 4
ViewFinity S9 با قیمت 1599 دلار، قیمتی برابر با نمایشگر استودیو اپل دارد، اما اپل برای شیشه مات با بافت نانو 300 دلار و برای پایه قابل تنظیم ارتفاع و شیب، 400 دلار اضافی دریافت می کند. ViewFinity S9 سامسونگ دارای صفحه نمایش مات و تنظیم ارتفاع و شیب داخلی با قیمت پایه است، همراه با عملکرد Pivot که به صفحه نمایش اجازه می دهد تا 90 درجه در جهت عمودی بچرخد. نصب VESA نیز یک گزینه است.

این نمایشگر شامل یک پورت T،derbolt 4، سه پورت USB-C، یک Mini DisplayPort و یک پورت DC 20V برای منبع تغذیه است. می‌تواند به رایانه‌های شخصی و مک متصل شود و انتقال انرژی 90 وات و سرعت داده تا 40 گیگابیت بر ث،ه را برای دستگاه‌هایی که از طریق پورت T،derbolt 4 متصل هستند، ارائه می‌دهد.

در بالای نمایشگر، یک دوربین SlimFit 4K وجود دارد که می‌تواند متن، با زاویه م،تور کج شود، با ویژگی Auto Framing که کاربر را قابل مشاهده و در ع، نگه می‌دارد، مشابه ویژگی سنتر استیج اپل. بلند،ای داخلی گنجانده شده‌اند و گزینه Adaptive Sound+ اجازه می‌دهد تا سطح نویز به‌طور خودکار تنظیم شود.

samsung viewfinity s9 portrait 2
سامسونگ یک ویژگی کالیبراسیون هوشمند را برای ViewFinity S9 ایجاد کرده است که از آیفون 11 یا جدیدتر یا گوشی هوشمند گل،ی مدرن برای سفارشی سازی سریع صفحه نمایش استفاده می کند. از طریق برنامه SmartThings، کاربران نمایشگر می‌توانند تعادل رنگ سفید و تنظیمات گاما را با استفاده از حالت پایه تنظیم کنند، یا دمای رنگ، درخشندگی، فضای رنگ و موارد دیگر را با حالت حرفه‌ای تغییر دهند. کالیبراسیون با قرار دادن دوربین گوشی هوشمند به سمت ViewFinity S9 کار می کند و پس از تکمیل فرآیند، برنامه گزارشی از تنظیمات انجام شده و دقت رنگ دلتا E ارائه می دهد.

Samsung viewfinity s9 3
ViewFinity S9 شامل برنامه‌های تلویزیون هوشمند است که به نمایشگر اجازه می‌دهد مستقل از رایانه متصل به ،وان تلویزیون عمل کند. این برنامه از برنامه های پخش جری، محبوب و Samsung Gaming Hub برای اجرای بازی های مبتنی بر ابر از Xbox و NVIDIA پشتیب، می کند. یک کنترل از راه دور برای استفاده از ویژگی های تلویزیون وجود دارد.

ViewFinity S9 سامسونگ 1599 دلار قیمت دارد و برای ،ید در دسترس خواهد بود از وب سایت سامسونگ و از دیگر ،ده فروشان در ماه اوت.

توجه: MacRumors یک شریک وابسته با سامسونگ است. وقتی روی پیوندی کلیک می‌کنید و ،یدی انجام می‌دهید، ممکن است مبلغی جزئی دریافت کنیم که به ما کمک می‌کند تا سایت را فعال نگه داریم.


منبع: https://www.mac،ors.com/2023/07/17/samsung-viewfinity-s9-display/