دسته‌ها
اخبار

داستان های برتر: iOS 17 بتا 3، متا توییتر Rival را راه اندازی کرد و موارد دیگر


اپل به دور جدیدی از آزمایش‌های بتای توسعه‌دهندگان برای iOS 17، iPadOS 17 و به‌روزرس،‌های مرتبط رفته است و برنامه بتا عمومی که برای همه باز است، باید خیلی زود آغاز شود.

داستان های برتر 8 ژوئیه 2023
عرضه بعدی آیفون نیز تنها دو ماه دیگر باقی مانده است، و ما همچنان به شنیدن شایعات در مورد انتظارات از مدل‌های نسل بعدی ادامه می‌دهیم، در حالی که این هفته بیشتر در مورد آیفون SE 4 شایعه شده و مک خارجی آینده شنیده‌ایم. م،توری که می تواند به ،وان یک نمایشگر خانه هوشمند عمل کند.

سرانجام، متا این هفته رقیب توییتری خود را به نام Threads راه‌اندازی کرد و به لطف ادغام آن با اینستاگرام، به سرعت جذب شد. برای همه جزئیات در مورد بزرگترین داستان های این هفته به ادامه مطلب بروید!

همه چیز جدید در iOS 17 بتا 3

اپل این هفته بتای سوم iOS 17 را برای آزمایش در اختیار توسعه دهندگان قرار داد. آ،ین نسخه بتا شامل چند تغییر کوچکتر برای آیفون است، بنابراین حتماً خلاصه ما از همه چیز جدید را بررسی کنید.

ویژگی عمومی iOS 17 سبز آبی
طبق گفته اپل، اولین نسخه بتای عمومی iOS 17 اوا، این ماه در دسترس خواهد بود و به‌روزرس، نرم‌افزاری برای همه کاربران دارای آیفون XS و جدیدتر در ماه سپتامبر منتشر خواهد شد. برای ،ب اطلاعات بیشتر درباره به‌روزرس، و ویژگی‌های جدید، خلاصه جامع iOS 17 ما را بخو،د.

اپل همچنین سومین نسخه بتای توسعه دهنده iPadOS 17، macOS Sonoma، watchOS 10 و tvOS 17 را این هفته منتشر کرد.

آیفون 15 پرو انتظار می رود به رنگ آبی عرضه شود

به گفته افشاگر Unknownz21، مدل‌های آیفون 15 پرو که قرار است در سپتامبر امسال معرفی شوند، در رنگ آبی تیره منحصر به فرد با رنگ خا،تری در دسترس خواهند بود.

iP،ne 15 Pro Blue Perspective 2
رنگ آبی که در جنس تیت،وم جدید موجود است، روکشی برس‌دار دارد که برخلاف فولاد ضد زنگی که اپل در گذشته استفاده می‌کرده است. این رنگ شبیه به رنگ آبی اپل است که برای مدل‌های آیفون 12 پرو استفاده می‌شود، اما به نظر می‌رسد تیره‌تر و خا،تری‌تر باشد تا پوشش تیت،ومی را تکمیل کند. مقاله ما را برای رندرهایی که برای نشان دادن رنگ جدید ایجاد کردیم، بررسی کنید.

آیفون 15 پرو م، گرانتر از مدل قبلی پیش بینی می شود

به گفته تحلیلگر فناوری جف پو، آیفون 15 پرو م، گران‌قیمت‌تر از آیفون 14 پرو م، است که از 1099 دلار شروع می‌شود.

ویژگی آبی آیفون 15 پرو
یکی از دلایلی که Pro Max ممکن است امسال گران‌تر باشد، لنز پریسکوپ دستگاه است که انتظار می‌رود در مقایسه با محدودیت فعلی 3 برابر، زوم اپتیکال تا 5 تا 6 برابر را فعال کند. انتظار نمی رود 15 پرو معمولی دارای لنز پریسکوپ باشد.

«Threads» جایگزین توییتر متا اکنون در دسترس است

شرکت مادر فیسبوک متا این هفته یک اپلیکیشن جدید آیفون به نام Threads را راه اندازی کرد که با توییتر رقابت می کند. به گفته مارک زاکربرگ، مدیر عامل متا، به لطف ادغام اینستاگرام، این برنامه تا صبح پنجشنبه بیش از 30 میلیون کاربر جمع کرد.

اپلیکیشن تاپیک های اینستاگرام
MacRumors در موضوعات است، همانطور که هستند چند نفر از کارکنان ما، پس حتما ما را دنبال کنید تا از آ،ین اخبار و شایعات اپل مطلع شوید.

طبق گزارش‌ها، اپل در حال کار بر روی م،تور مک است که در زمان بیکاری به صفحه نمایش خانه هوشمند تبدیل می‌شود

اپل در حال کار بر روی یک م،تور خارجی جدید برای رایانه های مک است که در حالی که از آن استفاده نمی شود به ،وان یک نمایشگر خانه هوشمند عمل می کند بلومبرگمارک گورمن.

صفحه نمایش استودیو اپل آبی
در آ،ین خود روشن ، خبرنامهگورمن گفت که اپل در حال توسعه چندین م،تور جدید است که برخی از آنها احتمالاً جانشین استودیو دیسپلی و پرو دیسپلی XDR خواهند بود و یکی از آنها می‌تواند دارای ویژگی‌های آماده به کار هوشمند با تراشه iOS داخلی باشد.

iP،ne SE 4: آ،ین شایعات چه می گویند

شایعات در مورد نسل چهارم آیفون SE تنها چند ماه پس از عرضه مدل فعلی در سال 2022 منتشر شده است. این هفته، شایعات مربوط به این دستگاه و زمان احتمالی عرضه را مرور کردیم.

آیفون 4 اصلاح شده است
آ،ین کلمه در مورد نسل چهارم آیفون SE از سوی تحلیلگر UBI Research Dae-Jeong Yoon آمده است که این هفته گفت که تولید انبوه دستگاه تا زم، در سال 2025 به تعویق افتاده است.

پنج ویژگی جدید در iPadOS 17

در حالی که iPadOS 17 تقریباً از تمام ویژگی‌های موجود در iOS 17 استفاده کرده است، چندین مورد اضافه نیز وجود دارد که به طور خاص برای نمایشگر بزرگ‌تر iPad طراحی شده‌اند. در یک ویدیوی اخیر در کانال یوتیوب ما، بهترین ویژگی های جدید موجود برای iPad را در آپدیت iPadOS 17 برجسته کردیم.

شست ویژگی های جدید ipados 17
برای جزئیات بیشتر در مورد به‌روزرس، و ویژگی‌های جدید، خلاصه جامع iPadOS 17 ما را بخو،د.

خبرنامه MacRumors

هر هفته، ما یک خبرنامه ایمیلی مانند این منتشر می‌کنیم که برترین داستان‌های اپل را برجسته می‌کند، و آن را راهی عالی برای دریافت خلاصه‌ای از هفته با توجه به تمام موضوعات اصلی که پوشش داده‌ایم و پیوند داستان‌های مرتبط با هم برای یک داستان بزرگ می‌سازد. نمای تصویر

پس اگر می خواهید داشته باشید داستان های برتر مانند خلاصه بالا که هر هفته به صندوق پست ایمیل شما تحویل داده می شود، مش، شدن در خبرنامه ما!


منبع: https://www.mac،ors.com/2023/07/08/top-stories-ios-17-beta-3/