دسته‌ها
اخبار

برادران وارنر HBO Max را با سرویس پخش جدید “Max” جایگزین می کند


برادران وارنر امروز برنامه های خود را اعلام کرد برای راه اندازی یک سرویس پخش جدید که محتوای HBO Max و Discovery+ را ادغام می کند. نام تجاری HBO حذف خواهد شد و سرویس پخش فراخو، خواهد شد فقط “م،.”

حدا،ر سرویس استریم
HBO در طول سال‌ها دستخوش تلاش‌های مختلف برای تغییر نام تجاری شده است، زیرا قبلاً سرویس‌های پخش HBO GO و HBO Now وجود داشتند که در سال 2020 در HBO Max ادغام شدند. تغییر نام تجاری “Max” که نام HBO را حذف کرد پس از ادغام Discovery و WarnerMedia در سال 2022 به وجود آمد. . در زمان ادغام، کمپ، تازه تاسیس برادران وارنر دیسکاوری به صراحت اعلام کرد که HBO Max در نهایت با Discovery+ ،یب خواهد شد و شایعات در ماه دسامبر حکایت از نامگذاری “Max” داشتند.

کنار گذاشتن نام تجاری HBO تصمیم عجیبی است زیرا سرویس پخش HBO Max برای برخی از نمایش‌های بسیار محبوب مانند Succession، Game of Thrones، Eup،ria، The White Lotus و The Last of Us شناخته می‌شود. سرویس استریم م، دارای سه قیمت متفاوت خواهد بود:

  • Max Ad-Lite: 9.99 دلار در ماه یا 99.99 دلار در سال. شامل 2 پخش همزمان، وضوح 1080p، بدون دانلود آفلاین و کیفیت صدای فراگیر 5.1. پشتیب، شده توسط تبلیغات
  • حدا،ر آگهی رایگان: 15.99 دلار در ماه یا 149.99 دلار در سال. شامل 2 پخش همزمان، وضوح 1080p، 30 بارگیری آفلاین و کیفیت صدای فراگیر 5.1 است.
  • Max Ultimate Ad Free: 19.99 دلار در ماه یا 199.99 دلار در سال. شامل 4 پخش همزمان، تا وضوح 4K UHD، 100 بارگیری آفلاین و کیفیت صدای Dolby Atmos.

برادران وارنر می‌گوید که مش،ین فعلی HBO Max که از طریق HBO مش، می‌شوند، به همان قیمت اشتراک HBO Max خود، با اطلاعات بیشتر، به Max دسترسی خواهند داشت. در وب سایت HBO Max موجود است. ،، که از طریق ارائه دهنده تلویزیون، موبایل یا بی سیم مش، می شوند، از هرگونه تغییر قیمت یا طرح مطلع خواهند شد.

“Max” قرار است در 23 می عرضه شود و شامل محتوای HBO Max و محتوای تلویزیون Discovery مانند HGTV، Food Network، ID، TLC و غیره خواهد بود. در کنار راه‌اندازی این سرویس، برادران وارنر همچنین از یک سریال تلویزیونی جدید هری پاتر و همچنین یکی دیگر از برنامه‌های پیش درآمد Game of Thrones خبر داد.

در برخی از پلتفرم‌ها، برنامه HBO Max به‌طور خودکار به برنامه Max به‌روزرس، می‌شود و در برخی دیگر، هنگام تلاش برای باز ، برنامه HBO Max، از کاربران خواسته می‌شود تا برنامه Max را دانلود کنند. مشتریان Discovery+ می‌توانند به‌،وان مشتریان Max جدید ثبت‌نام کنند، زیرا این اشتراک‌ها تغییر نمی‌کنند. Discovery+ همچنان به ،وان یک سرویس مستقل در دسترس خواهد بود.


منبع: https://www.mac،ors.com/2023/04/12/warner-bros-laun،g-max-streaming-service/