دسته‌ها
اخبار

اپل در نظر دارد قیمت آیفون 15 پرو را افزایش دهدانتظار می‌رود اپل تعداد کمی گوشی‌های آیفون 15 را نسبت به آیفون 14 سال گذشته کمی کمتر تولید کند، اما این شرکت به دنبال افزایش درآمد در هنگام عرضه این دستگاه در پاییز است.

چگونه؟ زیرا در حال بررسی افزایش هزینه مدل های آیفون 15 پرو است.

خبر افزایش احتمالی قیمت آیفون 15 پرو و ​​آیفون 15 پرو م، منتشر می شود گزارش بلومبرگ روز دوشنبه، که به نقل از “افراد آشنا با این موضوع”.

این امر با گزارش ماه گذشته ا،ومیک تایمز همراه است که نشان می‌داد کل خط تولید ممکن است شاهد افزایش 10 تا 20 درصدی باشد، اگرچه گزارش بلومبرگ نشان نمی‌دهد که قیمت‌ها چقدر ممکن است افزایش یابد.

از زمان عرضه آیفون 11 پرو چهار سال پیش، مدل های آیفون پرو و ​​آیفون پرو م، اپل به ترتیب قیمت اولیه 999 دلار و 1099 دلار را حفظ کرده اند.

اخبار مربوط به Pros گران‌تر برای ،، که پول نقد خود را برای یکی از گوشی‌های ممتاز این غول فناوری پس‌انداز می‌کنند ناامیدکننده خواهد بود، اما به نظر می‌رسد اپل مطمئن است که مردم را از ،ید منصرف نخواهد کرد.

به گفته این منابع، اپل احتمالا امسال حدود 85 میلیون گوشی تولید خواهد کرد که نسبت به درخواست اپل برای آیفون 14 در سال گذشته، 5 میلیون کاهش یافته است.

تصمیم ظاهری این شرکت برای انتخاب رقم بالای تولید، حرکتی جسورانه به نظر می رسد، به ویژه با توجه به شرایط چالش برانگیز اقتصاد جه، و پیش بینی ها حاکی از آن است که بازار گوشی های هوشمند امسال در آستانه بهبودی در سال 2024 کاهش خواهد یافت.

اه، تولید آن ممکن است تحت فشار باشند، اما پس از گزارش‌های اخیر که نشان می‌دهد اپل با برخی مشکلات تولیدی با نمایشگر مدل‌های Pro مواجه است.

انتظار می رود اپل در پاییز از آیفون 15 رونمایی کند. در اینجا همه چیزهایی است که می د،م – یا فکر می کنیم می د،م – در مورد گوشی آینده.

توصیه های سردبیرانمنبع: https://www.di،altrends.com/mobile/apple-considering-hiking-the-price-of-ip،ne-15-pro/