دسته‌ها
اخبار

Wordle Today (#693): پاسخ و نکات وردل برای 13 می


به دستی نیاز دارید که پاسخ وردل امروز را بفهمد؟ ما راه حلی برای Wordle (#693) در تاریخ 13 مه داریم، و همچنین نکات مفیدی برای کمک به شما در یافتن پاسخ درست در اینجا. ما پاسخ را در پایین صفحه قرار داده‌ایم، بنابراین قبل از اینکه فرصتی برای کار ، با سرنخ‌ها داشته باشید، شگفتی را ،اب نمی‌کنیم. پس بیایید با یادآوری پاسخ دیروز شروع کنیم.

پاسخ وردل دیروز

بیایید ابتدا پاسخ وردل دیروز را برای ،، که تازه وارد بازی شده‌اند یا هر روز آن را بازی نمی‌کنند، یادآوری کنیم.خوراک مختصر” بنابراین می تو،م بگوییم که پاسخ وردل امروز قطعاً این نیست. اکنون، با در نظر گرفتن این موضوع، شاید با استفاده از یکی از این موارد، دوباره به آن ضربه بزنید کلمات شروع را وردل کنید و اگر شانسی ندارید دور آن حلقه بزنید. ما اینجا منتظریم

نکاتی برای Wordle امروز

هنوز نمی تو،د آن را بفهمید؟ ما پاسخ وردل امروز را در اینجا، در زیر داریم. اما ابتدا، یک چیز دیگر: بیایید نگاهی به سه نکته بیندازیم که می‌تواند به شما در یافتن راه‌حل کمک کند، بدون اینکه آن را از دست بدهید، بنابراین نیازی به احساس گناه در مورد زنده نگه‌داشتن خط خود نیست – بالا،ه شما کمی کار می‌کنید! یا فقط برای یافتن پاسخ به پیمایش ادامه دهید.

  • وردل امروز با حرف D به پایان می رسد.
  • وردل امروزی از دو مصوت استفاده می کند.
  • وردل امروزی می تواند به م،ای «داشتن یک تحریک کننده قوی و ناخوشایند مزه یا بو.»
شخصی در حال بازی Wordle با گوشی هوشمند.
wachiwit – stock.adobe.com

پاسخ وردل امروز

بدشانسی؟ عرق نکنید – نمی تو،د همه آنها را بدست آورید! اگر فقط می خواهید پاسخ وردل امروز را برای ادامه مسیر خود ببینید، می تو،د آن را در زیر بیابید.

پاسخ وردل امروز این است…

بوی بسیار ناخوشایند

تعریف وردل امروزی

و به قول دوست خوبمون م،یش اینه ChatGPT: “Acrid به طعم یا بوی تند، تلخ و ناخوشایند اشاره دارد که حواس، به ویژه بینی و گلو را تحریک می کند. اصطلاح آکرید اغلب برای توصیف بوها یا طعم های تند، اسیدی یا سوزاننده استفاده می شود که می تواند باعث ایجاد احساس سوزش در چشم، بینی یا گلو شود. برخی از منابع رایج بوهای تند عبارتند از دود، مواد شیمیایی، مواد سوزاننده و انواع خاصی از مواد غذایی که بد یا فاسد شده اند. کلمه تند را می توان به صورت استعاری برای توصیف موقعیت یا فضایی که ناخوشایند، تلخ یا متشنج است به کار برد.

نکاتی برای وردل فردا

ممکن است به نظر برسد که Wordle همه شانس دارد، اما چند روش خوب وجود دارد که می‌تو،د از آنها برای کمک به دستیابی به هر چه بیشتر سرنخ‌ها تنها با چند حدس و گمان استفاده کنید، و این احتمال را بیشتر می‌کند که بتو،د کلمه نهایی را قبل از تمام شدن بفهمید. از تلاش ها مهم ترین حدس اول شماست و ترفند این است که روی حروف صدادار (A، E، I، O و U) بارگذاری کنید.

برخی از کلمات آغازین محبوبی که مردم با آنها خوش شانس بوده اند عبارتند از: «خداحافظ»، «رسانه»، «برخاستن» و «رادیو». فقط مطمئن شوید که کلمه ای با حروف دوتایی انتخاب نکنید، در غیر این صورت حدس های ارزشمند را هدر می دهید. هدف در اینجا این است که بفهمیم کلمه اسرارآمیز شامل کدام حروف صدادار است، سپس در صامت های رایج لایه بندی کرده و از آنجا به داخل ببندیم.

کلمه دوم شما، با فرض اینکه کلمه اول به شما نقطه پرش خوبی داده است، باید بیشتر به صامت های رایجی مانند R، S و T تکیه کند. “، و “کفاره”. شما هرگز نمی خواهید از حروفی از دور قبلی که به رنگ خا،تری نشان داده شده اند دوباره استفاده کنید – می د،د که آنها در کلمه نیستند.

اکنون همه اینها حل شده است و به تعریف پرداخته شده است، و شما با نکاتی برای درهم ش،تن وردل فردا مسلح هستید، در اینجا برخی از آنها وجود دارد. بازی هایی مانند Wordle را می تو،د امروز امتحان کنید.

توصیه های سردبیرانمنبع: https://www.di،altrends.com/gaming/wordle-today-answer-and-hints-may-12-692/