دسته‌ها
اخبار

«Succession» فصل 4، قسمت 7 بازگشتی سرگرم کننده به پایان فصل 1 دارد


خیلی چیزها قبلاً در فصل 4 اتفاق افتاده است جانشینی به تنهایی که فصل اول سریال اکنون مانند یک خاطره دور به نظر می رسد.

اما ،مت 7 با یک انفجار از گذشته به شکل نیت سوفرلی (اشلی زو،ن) استراتژیست سیاسی و علاقه‌مند سابق شیو (سارا اسنوک)، که در فصل 1 زم، که آنها در کنار گیل نامزد ریاست‌جمهوری با هم کار می‌،د، با او رابطه نامشروع داشت. ایویس (اریک بوگوسیان).

سه فصل بعد، نیت به درخواست کندال (جرمی استرانگ) و رومن (،ان کالکین) به مهم، پیش از انتخابات شیو دعوت می‌شود و او را دعوت می‌کند – اما او پس از پایان کار بین نیت و همسرش، تام، به وضوح تمایلی ندارد. (متیو مک فادین).

پس دقیقاً چه اتفاقی می افتد وقتی تام و نیت دوباره در ،مت 7 ملاقات می کنند و چگونه به آ،ین ملاقات آنها بازمی گردد؟

همچنین ببینید:

«Succession» فصل 4، ،مت 6 دارای یک صحنه شگفت انگیز لوگان روی است

بین تام و نیت در ،مت 7 چه اتفاقی می افتد؟

وقتی نیت به مهم، می رسد، با ظاهری کمی بی دست و پا، تام آنجاست تا با یک لیوان شراب قرمز از او استقبال کند.

نیت این پیشنهاد را می پذیرد، اما عمیقاً ناراحت به نظر می رسد.

او پس از احوالپرسی اولیه شان می گوید: «دیری نمی گذرد. “خیلی اتفاق می افتد. زیاد از شراب شما نمی نوشید.”

تام، در یک حمله جذاب کمی شیدایی، به او اطمینان می دهد که چیزهای زیادی برای رفتن وجود دارد. اما شما می تو،د تنش بین آنها را با یک چاقو کاهش دهید، و همه اینها به آ،ین ملاقات آنها در عروسی تام و شیو برمی گردد – جایی که شراب نیز در آن نقش داشت.

یک مرد و یک زن با لباس عروس از راهرو عبور می کنند.

آ،ین ملاقات تام و نیت در روز عروسی شیو و تام بود.
اعتبار: کالین هاتون/HBO

چه اتفاقی بین تام و نیت در فصل 1 افتاد؟

دلیلی وجود دارد که اتحاد مجدد آنها بسیار ناراحت کننده است. در فصل 1، ،مت 10، تام پس از اینکه متوجه شد که او با شیو رابطه داشته است، نیت را از عروسی خود بیرون می کند. مبا، به یاد ماندنی است زیرا از حالت بیش از حد دوستانه به حالت منفعلانه-تهاجمی تبدیل می شود کاملا تهاجمی در چند ث،ه

تام شروع می‌کند: «بسیار متاسفم، اما به نظر می‌رسد که در محل اقامت شما کمی اختلاط وجود دارد. “متاسفم اما جایی برای ماندن تو نیست.”

“شراب ل،تی من را برگردان.”

– – تام وامبسگانز

پس از اینکه نیت می‌گوید او چیزی را کشف خواهد کرد، تام به او توصیه می‌کند که آنجا را ، کند، در این مرحله نیت اشتباه وحشتناکی را مرتکب می‌شود و به او می‌گوید آرام شود. او می گوید: «ما بزرگ شده ایم. “شیو بزرگ شده است.” این به وضوح هیولای درونی Wambsgans را بیدار می کند.

“فکر می کنم باید بری و ل،ت به خودت، و اگر دوباره تو را در همان اتاق شیو ببینم، خواهم دید به مردان پرداخت تام می گوید که پاهایت را بشکنم. و اگر به زندان برسم – که من نخواهم کرد – همینطور باشد.»

لحظاتی بعد، نیت دومین اشتباه بزرگ خود را مرتکب می شود: به تام می گوید که به محض اینکه نوشیدنی اش را تمام کند، آنجا را ، خواهد کرد.

«مامان و بابام یک مشارکت به شراب، پس من واقعاً ترجیح می‌دهم دیگر ، ننوشی،” تام، قبل از اینکه یک بطری را از پیشخدمت نزدیک بگیرد و آن را به دست نیت ببرد، پاسخ داد. “آن را برگردان. نیت. آن را برگردان، نیت. شراب ل،تی من را برگردان اکنون. آن را ل،تی به عقب برگردان شما بروید. آشفتگی ل،تی ایجاد نکن.”

واضح است که با قضاوت در مورد نیمه شوخی عصبی نیت در مورد ننوشیدن بیش از حد شراب تام، آن برخورد خاص هنوز در خاطره او باقی مانده است.

فصل 4 از جانشینی اکنون در HBO Max پخش می شود. (در یک برگه جدید باز می شود)
منبع: https://mashable.com/article/succession-season-4-tom-nate-throwback