دسته‌ها
اخبار

Skybound عناوین مستقل Closer The Distance و Homestead Arcana را تبلیغ می کند


در اج، GamesBeat 2023 در 22 تا 23 می با رهبران برتر بازی در لس آنجلس ارتباط برقرار کنید. اینجا ثبت نام کنید.


Skybound Entertainment از Closer The Distance، شبیه‌ساز زندگی مبتنی بر روایت از استودیوی مستقل Osmotic Games، رونمایی کرد. این خبر را در نمایشگاه ID@Xbox مایکروسافت اعلام کرد.

و به آسمان و سرنیتی فورج اعلام ،د که Homestead Arcana را در 21 آوریل ارسال خواهند کرد.

در Closer The Distance، بازیکنان نقش آنجلا را بر عهده می گیرند که پس از یک تصادف غم انگیز خود را در بلاتکلیفی می بیند. او می تواند روستای دنج کوچکی را که زم، در آن زندگی می کرد مشاهده کند و متوجه شود که با ،نان ارتباط دارد و می تواند بر زندگی آنها تأثیر بگذارد و به آنها کمک کند پس از مرگش بهبود پیدا کنند.

،وان یک تجربه زندگی سیم کارت مبتنی بر روایت است. هر شخصیتی که آنجلا قادر به تعامل با آن است، به طور کامل شبیه سازی شده است، با حالات احساسی، آرزوها، خاطرات و روابط در هم تنیده خود با سایر ،نان شهر. این شخصیت‌های پیچیده و غنی از داستان در طول زمان و در تعامل با یکدیگر، با یا بدون راهنمایی آنجلا، رشد می‌کنند.

رویداد

GamesBeat Summit 2023

در تاریخ 22 تا 23 می به انجمن GamesBeat در لس آنجلس بپیوندید. از باهوش ترین ذهن های صنعت بازی می شنوید تا به روز رس، های خود را در مورد آ،ین پیشرفت ها به اشتراک بگذارند.

اینجا ثبت نام کنید

بازیکنان از طریق انتخاب ها و تعاملات خود، داستان جامعه Yesterby و تاثیری که آنجلا بر زندگی شخصیت های مختلف آن گذاشته است را کشف خواهند کرد. هر انتخابی اهمیت فوق‌العاده‌ای نسبت به روایت غنی و تکان‌دهنده دارد و بازیکنان می‌آموزند که گاهی اوقات، انتخاب‌های انجام شده در روابط انس، می‌تواند تأثیر عمیق‌تری بر عواقب شما داشته باشد.

Closer The Distance اوا، امسال برای Xbox Series X/S، PlayStation5، PlayStation4 و PC از طریق Steam در دسترس خواهد بود.

Ian Howe، شریک مدیریت Skybound Entertainment، در بی،ه‌ای گفت: «Closer The Distance یک قطعه واقعاً منحصربفرد از سیم‌کارت زندگی است که به بررسی برخی سؤالات وجودی درباره تأثیر زندگی یک فرد بر دیگران می‌پردازد». “تیم در Osmotic روایت قانع‌کننده‌ای متفکرانه ایجاد کرده‌اند، و ابزارهایی را برای بازیکنان فراهم می‌کند تا با دنیایی که به دقت ساخته شده‌اند تعامل داشته باشند و واقعاً بر شخصیت‌های آن تأثیر بگذارند.”

استودیوی Osmotic در گذشته بازی‌های بسیار خوبی را بر اساس آثار جورج اورول، نویسنده بازی ساخته است 1984.

د،ل مار، گفت: «استودیوی ما برای کشف راه‌های جدید برای انتقال روایت‌های پیچیده در بازی‌های ویدیویی تشکیل شد، بنابراین پس از موفقیت اولین ،وان ما، Orwell: Keeping a Eye on You، ما به این موضوع نگاه کردیم که چگونه می‌تو،م رسانه را بیشتر پیش ببریم. مدیر عامل و مدیر بازی Osmotic Games. «Closer The Distance نتیجه است و با ادغام مک،ک‌های شبیه‌ساز زندگی با یک تجربه مبتنی بر روایت تفکر برانگیز، ما به بازیکنان خود اجازه می‌دهیم تا با موضوعات چالش‌برانگیز، لایه‌های لایه‌ای از امید، همدلی و مهرب، فکر کنند و مبارزه کنند».

Skybound، که توسط رابرت کرکمن، خالق The Walking Dead و Invincible تأسیس شد، از سال 2010 وجود داشته است و تمرکز آن بر ایجاد جهان‌هایی است که از کتابخانه‌ای متشکل از 150 ویژگی به پدیده‌های فرهنگ پاپ تبدیل می‌شوند، از جمله چادر در حال ظهور Impact Winter.

Homestead Arcana در 21 آوریل وارد می شود.

در همین حال، Homestead Arcana از طریق Steam و Game P، برای Xbox Series X|S و PC روی رایانه شخصی عرضه خواهد شد.

در Homestead Arcana، یک نیروی تهدیدآمیز به نام Miasma زمین را تسخیر کرده است و آنچه از جامعه باقی مانده به کوه‌های بالای ابرها تبعید شده است. یک کشاورز جادوگر جوان، بیلی، با گربه آشنای خود، هاکلبری، وارد یک ماجراجویی جادویی می شود تا زمین را برای نسل های آینده نجات دهد و جهان را شفا دهد. بازیکنان باید برای استفاده از طبیعت برای احیای قلمرو فاسد و کشف اسرار Miasma، پیشگام، پرورش دهند و طلسم بسازند.

عقیده GamesBeat وقتی صنعت بازی را پوشش می دهد “جایی که اشتیاق با تجارت روبرو می شود.” این ی،ی چی؟ ما می خواهیم به شما بگوییم که اخبار چقدر برای شما اهمیت دارد — نه فقط به ،وان یک تصمیم گیرنده در یک استودیوی بازی، بلکه به ،وان یک طرفدار بازی. خواه مقالات ما را می خو،د، به پاد،ت های ما گوش می دهید یا ویدیوهای ما را تماشا می کنید، GamesBeat به شما کمک می کند تا در مورد صنعت بیاموزید و از تعامل با آن لذت ببرید. جلسات توجیهی ما را کشف کنید.


منبع: https://venturebeat.com/games/skybound-touts-closer-the-distance-and-،mestead-arcana/