دسته‌ها
اخبار

Sequoia India’s Surge از استارتاپ تجزیه و تحلیل مهندسی Hatica با بودجه 3.7 میلیون دلاری حمایت می کند • TechCrunch


راه اندازی تحلیل مهندسی Uber alums هاتیکا آنها روز پنجشنبه گفتند که در دور سرمایه گذاری که توسط Sequoia India و Surge آسیای ج، شرقی رهبری می شود، 3.7 میلیون دلار جمع آوری کرده است.

هدف استارت‌آپ مستقر در سانفرانسیسکو افزایش بهره‌وری و رفاه توسعه‌دهندگان با کمک به آنها برای درک بهتر نحوه گذراندن وقت خود با تجزیه و تحلیل دقیق مهندسی است.

نائومی کوپرا، یکی از بنیانگذاران و مدیر اجرایی شرکت Hatica در مصاحبه ای گفت: “راهی عینی برای درک اینکه چه مشکلی وجود دارد وجود نداشت.”

چوپرا و همکار سابق اوبر، هاریتاب سینگ (CTO) Hatica را در سال 2020 تاسیس ،د. آنها دریافتند که توسعه دهندگان با مزاحمت های زیادی مانند جلسات طول، مدت و سایر درخواست های تعاملی دست و پنجه نرم می کنند، پدیده ای که در کارهای دورافتاده و ،یبی حتی رایج تر شده است. تنظیمات.

Hatica با سرویس های میزب، م،ن Git مانند GitHub، Gitlab و Bitbucket یکپارچه می شود. ابزارهای ارتباطی از جمله Slack، Google Meet و Zoom. راه حل های مدیریت پروژه مانند Asana، JIRA و Trello. پیشنهادات مدیریت حادثه شامل OpsGenie، PagerDuty و VictorOps و پلتفرم‌های CI/CD مانند Circle CI، Jetkins و Phabricator.

پس از دریافت داده ها، Hatica معیارهای عملکردی را ارائه می دهد که با هدف کمک به توسعه دهندگان در درک زمان چرخه خود و کمک به آنها در تخصیص بهتر برای بهبود کیفیت کد خود و کاهش فرسودگی شغلی انجام می شود. این بینش همچنین می تواند به سرعت بخشیدن به تحویل محصول و افزایش جریان ارزش مشتری کمک کند.

Hatica در حال حاضر بسیاری از مشتریان برجسته از جمله Amenify، Twitter، PayPal، Rakuten و Okta را جذب کرده است. این استارت‌آپ امروز به بیش از 20000 توسعه‌دهنده و رهبر مهندسی خدمات می‌دهد و به دنبال دستیابی به 30 میلیون توسعه‌دهنده در سراسر جهان است. گسترش دامنه توسعه دهندگان خود به استارتاپ کمک می کند تا درآمد خود را افزایش دهد زیرا شرکت ها را بر اساس تعداد توسعه دهندگ، که از راه حل آن استفاده می کنند هزینه دریافت می کند.

این استارت‌آپ به دنبال ارائه 50 درصد زمان چرخه سریع‌تر، بهبود 2.1 برابری در برنامه‌ریزی و دقت تحویل و افزایش 40 درصدی زمان سازنده است – که منجر به افزایش سرعت تحویل و رفاه می‌شود.

Hatica که در حال حاضر دارای یک تیم 22 نفره است، قصد دارد از بودجه اولیه 3.7 میلیون دلاری برای گسترش تیم خود و اضافه ، مدیران فروش جدید استفاده کند.

ما در حال حاضر بخش بسیار کوچکی از بازار را به تصرف خود در آورده ایم. بنابراین، فرصتی برای رشد افقی و عمودی وجود دارد، ی،ی افزودن ویژگی‌های بیشتر تا بتو،م مشتریان خود را به برنامه‌های بالاتر بفروشیم.»

دور اولیه همچنین شاهد مشارکت سرمایه‌گذاران فعلی Kae Capital و رهبران مهندسی از Google، Uber، Twitter، Okta و Notion به ،وان سرمایه‌گذاران فرشته بود.

ما اعتماد سرمایه گذاران بسیار خوبی داریم و آنها مطمئن هستند که به زودی می تو،م دوره بعدی خود را افزایش دهیم. بنابراین، به همین دلیل است که ما دور ارزیابی آینده را انجام دادیم.

قبل از آ،ین دور، این استارت‌آپ 900000 دلار از Kae Capital در یک دور اولیه جمع‌آوری کرد.


منبع: https://techcrunch.com/2023/02/08/hatica-funding-sequoia-india-surge/