دسته‌ها
اخبار

“Quordle” امروز: هر پاسخ “Quordle” و نکات مربوط به 15 دسامبر را ببینید


اگر Quordle امروز کمی بیش از حد چالش برانگیز است، شما برای راهنمایی به مکان من،ی آمده اید. در اینجا فقط نکاتی وجود ندارد، بلکه کل آن است Quordle راه حل. به پایین این صفحه بروید و آنجاست. اما آیا مطمئن هستید که به هر چهار پاسخ نیاز دارید؟ شاید شما فقط به یک راهنمای استراتژی نیاز داشته باشید. در هر صورت، به پایین بروید و آنچه را که نیاز دارید دریافت خواهید کرد.

چیست Quordle?

Quordle یک بازی حدس کلمه پنج حرفی شبیه به وردل، به جز اینکه هر حدس حروف را به طور همزمان به چهار کلمه اعمال می کند. برای حدس زدن صحیح هر چهار کلمه، به جای شش حدس، 9 حدس دریافت می کنید. به نظر می رسد بازی چهار وردل بازی ها در همان زمان، و اساساً همین است. اما آنقدرها هم که به نظر می رسد ترسناک نیست.

است Quordle سخت تر از وردل؟

بله، هر چند نه به طور شیط،.

کجا انجام داد Quordle آمده از

در میان وردل رونق اوا، سال 2021 و اوایل سال 2022، زم، که همه یاد می‌گرفتند بازی‌های حدس کلمات را یک بار در روز و رایگان درون مرورگر دوست داشته باشند، فردی مایر سازنده می‌گوید از یکی از اولین بازی‌های بزرگ الهام گرفته است. وردل تغییرات، دوردل – یکی که در آن شما در اصل دو بازی می کنید Wordles فورا. او همه چیز را یک درجه بالا گرفت و Quordle در 30 ژانویه منتشر شد. خلقت مایر در پوشش داده شد رو،مه گاردین شش روز بعد، و اکنون، به گفته Meyer، روزانه میلیون ها کاربر را به خود جذب می کند. امروز مایر درآمد دارد درآمد متوسط از Patreon، جایی که اختصاص داده شده است Quordle طرفداران می توانند برای اجرای بازی پازل مورد علاقه خود کمک مالی کنند.

چطور است Quordle تلفظ شده؟

“Kwordle.” باید با “Wordle” هم قافیه باشد و قطعاً نباید دقیقاً مانند “curdle” تلفظ شود.

است Quordle استراتژی متفاوت از وردل?

بله و خیر.

استراتژی شروع شما باید همان باشد وردل. در واقع، اگر شما یک مورد علاقه دارید وردل کلمه آغازین، هیچ دلیلی برای تغییر آن در اینجا وجود ندارد. ما چیزی غنی از حروف صدادار با حروف رایج مانند C، R و N را پیشنهاد می‌کنیم. اما شما این کار را می‌کنید.

با این حال، پس از اولین حدس خود، اگر بازی کنید، متوجه خواهید شد که همه چیز از کنترل خارج می شود Quordle دقیقا مثل وردل.

در چه کاری باید انجام دهم Quordle که من در آن انجام نمی دهم وردل?

حل الف وردل پازل می تواند به یک سری تغییرات تک حروف خلاصه شود. اگر آن را به “-IGHT” محدود کرده اید، می تو،د “MIGHT” “NIGHT” “LIGHT” و “SIGHT” را حدس بزنید و یکی از آنها احتمالاً راه حل خواهد بود – اگرچه این نیز یک راه معروف برای پایان دادن به باخت است. که در وردل، به خصوص اگر در حالت سخت بازی می کنید. که در Quordleبا این حال، این نوع برنده شدن تک حرفی یک تله مرگبار است و به تفاوت استراتژیک مهم بین وردل و Quordle: که در Quordle، نمی تو،د حدس ها را هدر دهید مگر اینکه همیشه حروف زیادی را حذف کنید.

حدس زدن یک کلمه کاملا تصادفی که از قبل می‌د،د راه‌حل نیست، فقط برای حذف سه یا چهار حرف احتمالی که هنوز امتحان نکرده‌اید، به ،وان یک حرکت ناامیدکننده و ناامیدکننده در نظر گرفته می‌شود. وردل. که در Quordleبا این حال، این یک بخش عادی از مجموعه ابزار استراتژیک بازیکن است.

آیا راهی برای دریافت سریعتر پاسخ وجود دارد؟

با توجه به تجربه من Quordle می‌تواند یک بازی کند باشد، گاهی اوقات بیشتر از زمان انجام آن طول می‌کشد وردل چهار بار. اما نوعی روش حدس‌زنی با نیروی صریح می‌تواند کارها را سرعت بخشد. استراتژی زیر نیز با وردل اگر فقط راه حل را می خواهید و به داشتن کمترین حدس های ممکن اهمیت نمی دهید:

سعی کنید با یک سری کلمات شروع کنید که تمام حروف صدادار (از جمله Y) را به همراه برخی از حروف رایج دیگر روی تخته قرار می دهد. ما با سه کلمه “یادداشت”، “ACRID” و “LUMPY” موفق بوده ایم. YouTuber داگ منز لند چهار کلمه را پیشنهاد می‌کند: «کانو»، «دامن»، «شمال» و «FUDGY».

اکنون بیشتر الفبا حذف شده است و تنها در صورت استفاده از این استراتژی می تو،د یک یا دو حدس اشتباه بکنید. اما در بیشتر موارد شما تمام اطلاعات مورد نیاز برای حدس زدن کلمات باقی مانده را بدون هیچ حدس اشتباهی در اختیار خواهید داشت.

اگر استراتژی کمک نمی کند، و شما هنوز سرگردان هستید، در اینجا چند نکته وجود دارد:

آیا در حروف امروزی دو یا سه حرف وجود دارد؟ Quordle کلمات؟

یک کلمه دارای دو حرف است.

آیا حروف کمیاب در امروز استفاده می شود؟ Quordle مثل Q یا Z؟

خیر

امروز چیکار کنن Quordle کلمات با شروع می شوند؟

الف، د، الف و وی.

چه پاسخ هایی برای امروز وجود دارد Quordle?

آیا مطمئن هستید که می خواهید بد،د؟

هنوز زمان برای بازگشت وجود دارد.

باشه، تو خواستی پاسخ ها عبارتند از:

  1. چابک

  2. بازداشتن

  3. اقرار ،

  4. معتبر
منبع: https://mashable.com/article/quordle-today-word-answer-december-15