دسته‌ها
اخبار

KPMG و Google Cloud اتحاد خود را برای تسریع در پذیرش هوش مصنوعی مولد در بین شرکت ها گسترش می دهند.


در تاریخ 11 تا 12 ژوئیه به مدیران ارشد در سانفرانسیسکو بپیوندید تا بشنوید که چگونه رهبران سرمایه‌گذاری‌های هوش مصنوعی را برای موفقیت ادغام و بهینه می‌کنند.. بیشتر بد،د


گوگل کلود و KPMG اخیراً از گسترش قابل توجه اتحاد خود برای کمک به شرکت ها در ادغام فناوری های مولد هوش مصنوعی در عملیات خود خبر داده اند. این همکاری مهارت KPMG در رایانش ابری، تجزیه و تحلیل داده ها و هوش مصنوعی مسئول را با زیرساخت های نسل بعدی Google Cloud و قابلیت های هوش مصنوعی مولد ادغام می کند.

هدف این مشارکت ارائه کاربردهای عملی و واقعی هوش مصنوعی مولد، ایجاد ارزش در صنایع متعدد و توانمندسازی کارکنان برای اتخاذ تصمیم گیری مبتنی بر داده است.

توماس کوریان، مدیرعامل Google Cloud در بی،ه‌ای کتبی گفت: «Google Cloud بر روی استفاده از هوش مصنوعی مولد در موارد استفاده عملی و واقعی متمرکز است که در بین صنایع ارزش ایجاد می‌کند. ما از طریق اتحاد گسترده خود با KPMG، به کاربرد هوش مصنوعی Google Cloud در سراسر بزرگترین سازمان‌های جهان سرعت می‌دهیم و به آن‌ها کمک می‌کنیم تا نوآوری ارائه دهند و کارمندان را توانمند کنند، ارزش بیشتری از داده‌ها ایجاد کنند و موارد دیگر.»

>>پوشش مداوم هوش مصنوعی مولد VentureBeat را دنبال کنید<<

رویداد

تبدیل 2023

در 11 تا 12 جولای در سانفرانسیسکو به ما بپیوندید، جایی که مدیران ارشد نحوه ادغام و بهینه سازی سرمایه گذاری های هوش مصنوعی برای موفقیت و اجتناب از دام های رایج را به اشتراک می گذارند.

اکنون ثبت نام کنید

این شرکت ها اعلام ،د که گسترش این اتحاد در پاسخ به تقاضای رو به رشد برای هوش مصنوعی و خدمات مبتنی بر ابر است. از آنجایی که ،ب‌وکارها به دنبال سرعت بخشیدن به تحول دیجیتال و نوآوری خود هستند، این همکاری مشتریان را با ابزارها و تخصص لازم برای استفاده کامل از هوش مصنوعی مولد و متحول ، عملیات آنها مجهز می‌کند.

تاد لور، رهبر مشاوره فناوری ایالات متحده در KPMG، به VentureBeat گفت: «از آنجایی که مشتریان Google Cloud به دنبال گنجاندن قابلیت‌های هوش مصنوعی مولد Google در تجارت خود هستند، تیم مش، ما به آن‌ها کمک می‌کند تا بفهمند چگونه می‌تواند با استراتژی‌های تحول ،ب‌وکار گسترده‌تر آنها مطابقت داشته باشد.

این اتحاد همکاری های موفق بین KPMG و Google Cloud را گسترش می دهد. لور گفت که همکاری های قبلی شامل پیاده سازی هوشمند مبتنی بر ابر بوده است هوش مصنوعی مکالمه ای برای HSBC، فراهم آوردن پیش بینی های پزشکی حیاتی از داده های بلادرنگ در ICU، و ارائه 360 درجه دیدگاه مشتری با تجزیه و تحلیل پیشرفته برای یک شرکت بیمه عمر جه،.

استفاده از هوش مصنوعی مولد برای تصمیم گیری مبتنی بر داده

KPMG قصد دارد به طور قابل توجهی در آموزش سریع تیم متخصصان Google Cloud خود سرمایه گذاری کند تا تقاضای فزاینده برای نوآوری های هوش مصنوعی Google Cloud را برآورده کند. این شرکت به VentureBeat گفت که این امر آنها را بیشتر قادر می‌سازد تا به مشتریان در ادغام فناوری‌های هوش مصنوعی مولد Google Cloud در دفاترشان کمک کنند و آنها را برای دستیابی به اه، تجاری به طور مؤثر توانمند کند.

به گفته Lohr، این همکاری تلفیقی از تخصص پیشرو در صنعت KPMG در تحول ابر، تجزیه و تحلیل و هوش مصنوعی مسئول با زیرساخت قابل اعتماد Google Cloud و قابلیت‌های پیشرفته هوش مصنوعی است. این قابلیت‌ها عبارتند از Google Cloud’s Vertex AI و محصولات سازنده برنامه‌ساز هوش مصنوعی، مدل‌های زبان بزرگ آنها (LLM) و ابزارهای دیگر.

لوهر گفت: «KPMG در 12 ماه گذشته بر گسترش شراکت خود، ایجاد شبکه قوی از متخصصان Google Cloud (دوبرابر ، آن) و همچنین فهرستی از موفقیت‌های مشتری در صنایع مختلف تمرکز کرده است. ما قصد داریم این روش را گسترش دهیم تا نیازهای بازار این فضای به سرعت در حال توسعه را برآورده کنیم.

در ابتدا، این مشارکت بر کمک به مشتریان در خدمات مالی، مراقبت های بهداشتی و صنایع ،ده فروشی متمرکز خواهد شد. لور گفت که این صنایع در حال حاضر تاثیر فوری هوش مصنوعی مولد را تجربه کرده اند و هدف این مشارکت کمک به سازمان ها در این فضا با تحول و تصمیم گیری مبتنی بر داده است.

همه این صنایع دارای موارد استفاده بالقوه در دفاتر جلویی، می، و پشتی هستند که از هوش مصنوعی مولد بهره می برند. تجربه ما نشان می‌دهد که سازمان‌هایی که بیشترین سود را از فناوری‌های نوظهور می‌برند، سازمان‌هایی هستند که به جای فعالیت در سیلوها، یک استراتژی منسجم توسعه می‌دهند.» علاوه بر این، این سه صنعت مناطقی هستند که KPMG و Google Cloud دارای سابقه قوی در موفقیت مشتری از جمله استفاده از هوش مصنوعی هستند. این به ما این امکان را می‌دهد تا بر روی نمونه کارها و موارد استفاده گذشته خود بسازیم و قابلیت‌ها را در سفرهای پیاده‌سازی ابری که در حال حاضر به خوبی در حال انجام است، ادغام کنیم.»

اطمینان از پذیرش مسئولانه هوش مصنوعی

لور گفت که این شرکت‌ها به دقت نظارت خواهند کرد که چگونه خدمات مش، آنها بر مدل‌های تجاری موجود تأثیر می‌گذارد و به طور بالقوه مدل‌های جدید ایجاد می‌کند. آنها همچنین پیامدهای استراتژی استعدادها و اینکه چگونه مشتریان می توانند اطمینان حاصل کنند که ریسک و کنترل استفاده مسئولانه و مدیریت من، دارند را در نظر خواهند گرفت.

طی 10 سال گذشته، KPMG امنیت هوش مصنوعی قوی و چارچوب‌های مسئولانه را برای کمک به مشتریان با اطمینان از پذیرش فناوری‌های نوظهور توسعه داده است. لوهر به VentureBeat گفت: KPMG از این رویکردهای آزمایش شده و قابل اعتماد برای توسعه سریع راه حل های جدید و در عین حال اولویت بندی حفاظت و پایبندی به اصول هوش مصنوعی مسئول استفاده می کند. «اعتماد همچنان برای KPMG اولویت است و در مرکز همه کارهای ما قرار دارد. ،یب این قابلیت‌ها با پلتفرم امن Google Cloud به این م،ی است که ما می‌تو،م به مشتریان خود کمک کنیم تا این قابلیت‌ها را با اطمینان در مقیاس خود اتخاذ کنند.»

لور تاکید کرد که ارائه راهکارهای مولد هوش مصنوعی و تحلیلی به مشتریان در یک پلتفرم ابری ایمن، محیطی چابک و انعطاف‌پذیر ایجاد می‌کند و آنها را قادر می‌سازد تا به سرعت قابلیت‌های هوش مصنوعی تولیدی خود را تطبیق داده و در عین حال با چشم‌انداز دائماً در حال تحول صنعت سازگار شوند.

KPMG با ،یب دانش صنعت و تخصص عملکردی KPMG با فناوری Google Cloud، می‌تواند به ،ب‌وکارها کمک کند تا از پتانسیل هوش مصنوعی و تجزیه و تحلیل مولد برای تطبیق سریع در مواجهه با نوسانات بازار استفاده کنند. ما راه‌حل‌هایی ایجاد خواهیم کرد که به مشتریان امکان می‌دهد از هوش مصنوعی مولد برای انجام تجزیه و تحلیل سریع داده‌ها استفاده کنند و داده‌ها را برای بهبود تصمیم‌گیری در دسترس آنها قرار دهند.»

لور معتقد است که هوش مصنوعی مولد ارزش اقتصادی قابل توجهی را برای مشاغل و جامعه باز می کند. با این حال، او تاکید کرد که در هنگام مواجهه با چنین فناوری‌هایی، داشتن شیوه‌های مسئولانه و ایمن نیز مهم است.

او گفت: “ما همراه با مشتریان خود، انتظار داریم که نوآوری کنیم، یاد بگیریم و بر روی پتانسیل های این فناوری بسازیم.” “در حالی که اتحاد اولیه ما بر سه صنعت در ایالات متحده متمرکز است، ما در طول زمان مقیاس خواهیم داشت و به مشتریان در سراسر صنایع کمک می کنیم تا روش کار و ایجاد ارزش خود را دوباره تصور کنند.”

ماموریت VentureBeat این است که یک میدان شهر دیجیتال برای تصمیم گیرندگان فنی باشد تا دانشی در مورد فناوری سازم، متحول کننده ،ب کنند و معامله کنند. جلسات توجیهی ما را کشف کنید.


منبع: https://venturebeat.com/ai/kpmg-and-google-cloud-expand-alliance-to-accelerate-the-adoption-of-generative-ai-a،-enterprises/