دسته‌ها
اخبار

iPad 2022 اپل در آمازون 50 دلار تخفیف دارد


همه محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما، مستقل از شرکت مادر انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر چیزی را از طریق یکی از این پیوندها ،یداری کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم. تمامی قیمت ها در زمان انتشار صحیح می باشد.

اگر منتظر بودید آی پد 2022 اپل برای فروش، می‌تو،د هم‌اکنون یکی از آن‌ها را با تخفیف 50 دلاری از قیمت معمول خود دریافت کنید. آمازون در حال حاضر این تبلت را با قیمت 399 دلار عرضه می کند که پایین ترین قیمت آن تاکنون است.

آیپد 10.9 اینچی اپل 2022

سیب

تخفیف 50 دلاری برای همه رنگ‌ها، فضای ذخیره‌سازی و انواع شبکه‌ای تبلت 10.9 اینچی اعمال می‌شود. گزینه های رنگ شامل نقره ای، صورتی، آبی و زرد است. می تو،د آن را در دو ردیف 64 و 256 گیگابایتی سفارش دهید. علاوه بر معامله در مدل پایه، 549 دلار برای نوع WiFi / 256 گیگابایت یا گزینه WiFi + سلولار / 64 گیگابایت پرداخت خواهید کرد. مدل 256 گیگابایتی / WiFi + تلفن همراه 699 دلار قیمت دارد.

آی‌پد نسل دهم، که در ماه اکتبر عرضه شد، طراحی به‌روزرس،‌شده‌ای دارد که یادآور آی‌پد ایر و آی‌پد پرو گران‌تر است – از دست دادن دکمه Home و جابجایی Touch ID روی دکمه روشن/خاموش/خواب. صفحه نمایش 10.9 اینچی آن نیز به طور قابل توجهی بزرگتر از نسل قبلی خود است و دارای تراشه سریعتر A14 Bionic است که برای ا،ر کارهای مربوط به iPad بسیار قدرتمند است. علاوه بر این، اپل دوربین جلوی خود را تغییر مکان داد تا در حالت افقی قرار گیرد و باعث شود نگاه شما در تماس‌های ویدیویی طبیعی‌تر به نظر برسد. همچنین از نسل اول Apple Pencil (از جمله تنظیمات شارژ نامن، آن) برای نوشتن یادداشت ها یا طرح ها پشتیب، می کند.

در بررسی Engadget، عمر باتری iPad از ،ن 10 ساعته اپل فراتر رفت و در حین پخش یک فیلم از فروشگاه iTunes، 11 ساعت و 45 دقیقه طول کشید. علاوه بر این، اگرچه از صفحه کلید جادویی که با تبلت های پریمیوم اپل کار می کند پشتیب، نمی کند، می تو،د صفحه کلید جادویی لوازم جانبی 229 دلاری، 20 دلار تخفیف. علی‌رغم چند معاوضه، قیمت فروش آی‌پد به بسیاری از رزروهای ما در مورد آن، که حول ارزش کلی آن متمرکز بود، پاسخ می‌دهد.

دنبال ، @EngadgetDeals در توییتر و در خبرنامه Engadget Deals مش، شوید برای آ،ین معاملات فنی و مشاوره ،ید.
منبع: https://www.engadget.com/apples-2022-ipad-is-50-off-at-amazon-201413254.html?src=rss