دسته‌ها
اخبار

«Humanity» جالب‌ترین بازی در State of Play سونی بود و امروز می‌توانید یک دمو بازی کنید


بخشیده می شوید اگر فراموش کرده اید بشریت، بازی از رضا استودیوی سازنده تتسویا میزوگوچی Enhance. با این حال، در نهایت به راه اندازی نزدیک است – و در این فرآیند پشتیب، پلتفرم گسترده ای را دریافت می کند. افزایش و THA دارند اعلام کرد در طول رویداد State of Play سونی که پازل عجیب و غریب و پلتفرمر هیب، در ماه می بر روی PS4، PS5، PlayStation VR و PlayStation VR2 عرضه خواهد شد. یک نسخه ی نمایشی نیز امروز از طریق فروشگاه پلی استیشن در دسترس است، اگرچه زم، که فقط برای «مدت محدود» در دسترس است، باید سریع عمل کنید.

مقدمه واضح تر است. شما نقش یک شیبا اینو (بله، واقعاً) را بازی می کنید که دستوراتی را برای هدایت جمعیت انس، به سمت امن در ستون های نور قرار می دهد. و این تازه شروع است – شما می‌تو،د انتظار داشته باشید که افراد در حال پرواز و نبردهای شمشیر نوری با «دیگران» مرموز، در میان چیزهای عجیب و غریب دیگر. یک حالت داست، 90 سطحی وجود دارد، اما می‌تو،د نقشه‌های خود را نیز بسازید تا بازیکنان دیگر را به چالش بکشید.

بشریت به بیان ملایم مدت طول، در حال توسعه بوده است. این ،وان در سپتامبر 2019 رونمایی شد و قرار بود سال بعد برای PS4 و PSVR عرضه شود. مشخص نیست که چه چیزی باعث این انتظار سه ساله شد (همه‌گیری مطمئناً کمکی نکرد)، اما شاید ارزش نگاه ، را داشته باشد تا ببینیم توسعه‌دهندگان چه چیزی طول کشیده است.

همه محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما، مستقل از شرکت مادر انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی ب،ید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم. تمامی قیمت ها در زمان انتشار صحیح می باشد.


منبع: https://www.engadget.com/humanity-was-the-most-interesting-game-at-sonys-state-of-play-and-you-can-play-a-demo-today-215456616.html?src=rss