دسته‌ها
اخبار

Hotstar Disney در یک آشفتگی آشکار در تمدید دامنه دچار قطعی شد • TechCrunch


Disney+ Hotstar برای برخی از کاربران در هند در میانه یک مسابقه محبوب کریکت دچار قطعی شده است و در زم، که جواهر تاج دیزنی در حال حاضر با چندین ش،ت در بازار آسیای ج،ی روبرو شده است، باعث نگر، مشتریان شده است.

مشخص نیست چه چیزی باعث این اشکال شده است، که Hotstar آن را به ،وان “مشکلات فنی پیش بینی نشده” در برنامه ها و وب خود تصدیق کرد. سوابق ثبت دامنه نشان می دهد که Hotstar نام دامنه Hotstar.com را در 17 فوریه تمدید کرد. اگر دیزنی برای مدت کوتاهی مالکیت دامنه را از دست می داد، مدتی طول می کشید تا تغییر جدید به همه کاربران منع، شود.

DownDetector، یک سرویس نظارت بر قابلیت اطمینان وب، یک افزایش ناگه، در حجم شکایات پیرامون Hotstar در روز جمعه گزارش داد. تعداد زیادی از کاربران در رسانه های اجتماعی همچنین خاطرنشان ،د که نمی توانند این برنامه را روی تلفن و دسکتاپ خود مصرف کنند.

سخنگوی Hotstar بلافاصله به درخواست برای اظهار نظر پاسخ نداد.

این قطعی در بحبوحه برگزاری مسابقات کریکت مطرح بین هند و استرالیا رخ می دهد. Hotstar، یکی از محبوب‌ترین سرویس‌های پخش ویدیو در هند، اخیراً حقوق پخش مسابقات محبوب کریکت IPL را از دست داده است، چیزی که به گفته تحلیلگران می‌تواند پایگاه مشتریانش را در این کشور سرنگون کند.

شرکت نیز هست گفته می شود حقوق خود را از دست می دهد برای پخش برنامه های HBO در کشور، طبق Deadline.


منبع: https://techcrunch.com/2023/02/17/disney-،tstar-glitches-due-to-domain-renewal-issue/