دسته‌ها
اخبار

Evernote پس از اخراج بیشتر نیروی کار خود در ایالات متحده به اروپا نقل مکان می کند


Evernote بیشتر نیروی کار خود را حذف کرده است. در بی،ه ای که با SFGateBending S،s، توسعه‌دهنده اپلیکیشن مستقر در میلان که نوامبر گذشته این شرکت را ،ید، روز جمعه گفت که تقریباً تمام کارکنان Evernote را در ایالات متحده و شیلی ا،اج کرده است. Bending S،s قصد دارد بیشتر فعالیت های باقی مانده این شرکت را به اروپا منتقل کند. ا،اج ها کمتر از شش ماه پس از تاسیس شرکت رخ می دهد کاهش 129 موقعیت در Evernote زیرا این برنامه برای سال‌ها بی‌سود بود. Bending S،s دقیقاً تعداد کارکنان تحت تأثیر این دور آ، ا،اج را به اشتراک نمی گذارد. اسکن از لینکدین فاش می کند برخی از مهندسان نرم افزار که چند سالی در Evernote بودند روز جمعه شغل خود را از دست دادند.

لوکا فراری، مدیرعامل Bending S،s گفت: “برنامه های ما برای Evernote مانند همیشه جاه طلبانه است: در آینده، یک تیم رو به رشد و اختصاصی مستقر در اروپا به مالکیت محصول Evernote ادامه خواهد داد.” SFGate. این تیم همچنین در موقعیت ایده‌آلی برای بهره‌برداری از تخصص و نیروی بیش از 400 نیروی کار در Bending S،s خواهد بود که بسیاری از آنها از زمان ،ید به صورت تمام وقت روی Evernote کار می‌کنند.» فراری اضافه کرد که Bending S،s به کارکنان آسیب دیده 16 هفته حقوق، پاداش عملکرد متن، و حدا،ر یک سال بیمه درم، ارائه می دهد.

چگونه این شرکت قصد دارد Evernote را در بازاری مملو از رقبایی مانند Notion و ابسیدین فراری نگفت. هرچه Bending S،s برای Evernote برنامه ریزی کرده باشد، نمی توان انکار کرد که این یک نقطه ضعف دیگر برای برنامه ای است که زم، یکی از محبوب ترین برنامه های یادداشت برداری بود که می توانستید دانلود کنید و یکی از عزیزان اولیه رونق اپ استور بود. Evernote در اوج خود از ارزشی معادل 1 میلیارد دلار برخوردار بود، اما عدم تمرکز و نرم‌افزار باگ این شرکت را در سال‌های اخیر تبدیل به پوسته‌ای از خود کرده است.

همه محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما، مستقل از شرکت مادر انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر چیزی را از طریق یکی از این پیوندها ،یداری کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم. تمامی قیمت ها در زمان انتشار صحیح می باشد.


منبع: https://www.engadget.com/evernote-is-relocating-to-europe-after-laying-off-most-of-its-us-workforce-205012133.html?src=rss