دسته‌ها
اخبار

Coven of Chaos Nets کارگردانان و بازیگران مکمل


کاترین هان در نقش آگاتا هارکنس در فیلم WandaVision.

تصویر: استودیو مارول

بااینکه WandaVision با گیر افتادن او در شخصیت تلویزیونی اش به پایان رسید، این امر مسلم بود در نهایت دیدن کاترین هان آگاتا هارکنس دوباره جایی در MCU. مثل هان که اخیراً مشغول بوده است پیاز شیشه ای، او در کانون توجه همه به خودش است آگاتا: کوون آشوب.

در آستانه تولید نمایش که از هفته آینده شروع می شود، هالیوود ریپورتر تعداد بیشتری از بازیگران مکمل سریال را که همگی قبلاً در آن حضور داشتند، فاش کرده است WandaVision من، کیت فوربس (اوانورا هارکنس، مادر آگاتا)، آصف علی (ابیلاش تاندون/«نرم»)، دیوید لنگل (هارولد پروکتور/«فیل جونز»)، آموس گلیک (دنیس)، دیوید پیتون (دنیس) برای سری جدید بازگشته اند. جان کالینز/”هرب” و برایان برایتمن (شریف).

این WandaVision تازه واردان سرشناس نمایش به کهنه سربازان ملحق می شوند اوبری پلازا، جو لاک، و پتی لوپون. و در میان این موارد، خون جدید بیشتری به شکل مای، گوتیرز-رایلی (وحشی ها)، اوکووی اوکپوکواسیلی (برون، گوتیکو ماریا دیزیا (پلکان). نقش هر سه بازیگر – مانند پلازا، لاک و لوپون – در حال حاضر در دست بررسی است.

همچنین مشخص شد که در پشت صحنه، ریچل گلدبرگ به ،وان یکی از آنها انتخاب شده است آگاتا کارگردانان گلدبرگ اخیراً ،مت هایی از طاووس را کارگرد، کرده است یک دوست خانواده و یک فصل نتفلی، بازی Resident Evil سلسله. جک شفر، مجری برنامه و نویسنده اصلی (که قبلا نوشته و اجرا کرده بود) به او پیوست. WandaVision) و چهار شنبه کارگردان Gandja Monteiro. اوا، سال گذشته گزارش شد که Coven خواهد بود نه ،مت طول،بنابراین سه کارگردان هر کدام منطقی است. و همچنین از زمان سلف خود قابل توجه است WandaVision برای 9 ،متش فقط یک کارگردان داشت: مت شکمن، که در حال حاضر زند، است. چهار شگفت انگیز.

آگاتا: کوون آشوب انتظار می رود اوا، امسال در دیزنی پ، منتشر شود.


اخبار io9 بیشتری می خواهید؟ بررسی کنید که چه زم، باید انتظار آ،ین را داشته باشید مارول، جنگ ستارگان، و پیشتازان فضا نسخه های بعدی چه چیزی است DC Universe در فیلم و تلویزیونو هر آنچه که باید در مورد آینده بد،د دکتر هو.


منبع: https://gizmodo.com/agatha-coven-of-chaos-mcu-directors-cast-1849989656