دسته‌ها
اخبار

Copilot برای تجارت GitHub اکنون به طور کلی در دسترس است • TechCrunch


GitHub امروز اعلام کرد کمک خلبان برای ،ب و کار، نسخه تجاری 19 دلاری در ماه این شرکت از ابزار تکمیل کد مبتنی بر هوش مصنوعی، اکنون پس از یک مرحله بتا کوتاه در دسترس است. دسامبر گذشته آغاز شد. Copilot for Business ویژگی‌هایی مانند مدیریت مجوز، مدیریت خط‌مشی در سطح سازمان و ویژگی‌های حریم خصوصی اضافی را اضافه می‌کند. تا به حال برای ثبت نام در نسخه تجاری باید با سازمان فروش گیت هاب کار می کردید، اما اکنون یک گزینه self-serve نیز وجود دارد.

“[This] به طور موثر کامل می کند ما v1 سیافیون توماس دومکه، مدیرعامل GitHub به من گفت. “Wه اعلام کرد را پیش نمایش که در ژوئن 2021 — که احساس می کند پسندیدن سنین پیش – و سپس داشته است را عمومی دسترسی آ، تابستان ناوه ما هستند آماده به رول آی تی بیرون به سازمان های، شرکت ها، تیم ها، شرکت هاواقعا همه منn حقیقت، ما قبلا، پیش از این m داشته باشندسنگ معدن نسبت به. تا 400 سازمان های که هستند بر سیافیون برای باستفاده در راه اندازی و ما دیدن عظیم علاقه.

اعتبار تصویر: GitHub

گیت هاب همچنین امروز اعلام کرد که Copilot اکنون از اتصالات از طریق پرو،ی پشتیب، می کند، از جمله مواردی که دارای گواهینامه های خود امضا هستند، و اینکه ابزار تکمیل کد Copilot مبتنی بر هوش مصنوعی آن اکنون توسط یک مدل بهبودیافته (با پشتیب، از OpenAI) پشتیب، می شود. این تیم به طور مداوم در حال اصلاح مدل ها و اضافه ، ویژگی های جدید با در دسترس قرار گرفتن آنها در سرویس OpenAI Azure است. او این فرآیند را به برآمدگی‌های مشخصات در تجارت سخت‌افزار تشبیه کرد، جایی که مدل کمی بهتر می‌شود و تیم می‌تواند آن را گرفته و به Copilot بیاورد.

همانطور که مدل بهتر می شود، تیم همچنین ویژگی های جدیدی را اضافه می کند، از جمله مواردی مانند “پر ، در وسط”، که در آن مدل نمی تواند فقط یک خط را کامل کند، بلکه شروع به اضافه ، کلمات در وسط می کند، زیرا می داند چه چیزی می نشیند. برای مثال قبل و بعد از موقعیت مکان نما فعلی. Dohmke خاطرنشان کرد که برای انجام این کار، مدل همچنین فایل‌های مرتبطی را که روی آن‌ها کار می‌کنید نگاه می‌کند و سپس از آن اطلاعات برای ایجاد پرس و جوهای مدل خود نیز استفاده می‌کند. “آی تی نه فقط استفاده می کند چی شما نوع که در شما خود باز کن فایل ولی همچنین اهرم ها مجاور فایل ها و مجاور اطلاعات که است در دسترس به مهارت را سریع ی،ی ارسال شد به را مدل برای استنباط.»

با این آ،ین به‌روزرس،‌ها، این تیم همچنین Copilot را – با کمک یک مدل دیگر – فعال کرد تا آسیب‌پذیری‌های امنیتی رایج در کدهایی را که از مدل برمی‌گردد شناسایی کند. اگر آن‌ها را پیدا کند، به‌طور خودکار به پیشنهادی می‌رود که ایمن‌تر است.

اما این فقط برای بهتر شدن نیست، بلکه برای سریعتر شدن نیز مهم است. Dohmke خاطرنشان کرد که تیم به طور مداوم برای بهبود تاخیر کار می کند. داده های GitHub نشان می دهد که توسعه دهندگان به سرعت زم، که Copilot تولید کد خود را طول، می کند، بی قرار می شوند.

Dohmke انتظار دارد که به زودی Copilot بتواند 80 درصد از کد یک توسعه دهنده را تولید کند. امروزه این عدد در زبان های برنامه نویسی حدود 46 درصد و برای جاوا 61 درصد است. امروزه ChatGPT و Bing به وضوح می‌توانند کل برنامه‌ها (یا حداقل بخش‌هایی از آنها) را تنها با یک دستور ساده تولید کنند. این توسط همان مدل‌های Copilot فعال می‌شود، بنابراین سوال واضحی که از Dohmke پرسیدم این است که چه زم، این قابلیت‌ها به Copilot نیز می‌آیند.

“Wه فکر این است آ واقعا هیجان انگیز ویژگی که را بینگ تیم راه اندازی شد و wه دارند هیچ چی به اعلام امروزچشمک زدن، چشمک زدن، تکان دادن، تلنگر زدن – ولی این است بسیار هیجان انگیز.” او اضافه کرد که برای محصولی مانند Copilot، تیم همیشه می‌خواهد به توسعه‌دهندگان کمک کند تا کار خود را با کارایی بیشتری انجام دهند – و مدل‌های فعلی ممکن است به سادگی کدی را تولید کنند که درست نیست.


منبع: https://techcrunch.com/2023/02/14/،hubs-copilot-for-business-is-now-generally-available/