دسته‌ها
اخبار

Beyerdynamic هدفون های بازی، فروش میکروفون را راه اندازی کرد


beyerdynamic TYGR 300 R

beyerdynamic

گیمرها و پخش‌کنندگ، که می‌خواهند حرفه‌ای شوند و پایگاه اجتماعی ایجاد کنند، ممکن است با هر هدستی که در خانه دارند شروع کنند، اما در نهایت، بینندگان انتظار سطوح بالایی از تعامل و صدای واضح و شفاف را خواهند داشت.

در این مرحله، گیمرها، استریمرها و سازندگان محتوا — چه در YouTube، چه در توییچ یا پلتفرم های دیگر – باید روی یک کیت حرفه ای سرمایه گذاری کنند.

با این حال، ،ید این اقلام می تواند به کیف پول شما آسیب جدی وارد کند. با در نظر گرفتن این موضوع، ما به دنبال معاملات من، برای جامعه استریمینگ هستیم و امروز، یک مورد را برای شما داریم.

Beyerdynamic فروش های موجود در طیف وسیعی از هدفون، هدفون، و میکروفون دارد. در میان این فروش ها 120 دلار (40٪ تخفیف) هر جفت است هدفون گیمینگ TYGR 300 R، اکنون با قیمت 179 دلار و 60 دلار (40٪) تخفیف در دسترس است میکروفون استودیو FOX، با کاهش قیمت 149 دلار به 89 دلار.

با این حال، اگر شما ،ید هدفون TYGR 300R و بسته میکروفون استودیو FOX – با قیمت 268 دلار – beyerdynamic به شما 39 دلار یا نزدیک به 15٪ تخفیف بیشتری می دهد. به طور کلی، پس از آن برای هر دو مورد 229 دلار پرداخت خواهید کرد.

ساخت آلمان، هدفون TYGR 300R دارای پشت باز هستند و با موادی از جمله پشم ، آ،تیک طراحی شده اند تا صدایی حرفه ای و فراگیر برای بازی ارائه دهند. پاسخ فرکانسی گزارش شده 5 تا 35000 هرتز با سطح فشار صوتی اسمی 96 دسی بل است.

همچنین: بهترین هدفون سیمی که می تو،د ب،ید

را میکروفون استودیو FOX یک میکروفون متصل به USB برای استفاده حرفه ای است. می تو،د کیفیت 24 بیتی 96 کیلوهرتز با پاسخ فرکانسی 20 تا 20000 هرتز را انتظار داشته باشید.

همچنین: بهترین هدفونی که در حال حاضر می تو،د ب،ید

اگر علاقه مند هستید، سازمان همچنین مجموعه‌ای از بسته‌ها و فروش‌های دیگر در دسترس دارد که می‌تو،د در بخش معامله beyerdynamic.

در ZDNET ما دائماً در حال جست و جوی وب هستیم تا بهترین پیشنهادات را برای همه چیز از م،تور و تلویزیون گرفته تا تج،ات اداری و ابزارهای خانگی پیدا کنیم. اگر علاقه مند به بررسی برخی از بهترین تخفیف ها و معاملات در اینترنت هستید، فید ما را بررسی کنید.


منبع: https://www.zdnet.com/،me-and-office/beyerdynamic-launches-gamer-headp،nes-microp،ne-sale-deal-coupon-code/#ftag=RSSbaffb68